To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - jaki wireless w mieszkaniu?

Anonymous - Śro 20 Lut, 2008
Temat postu: jaki wireless w mieszkaniu?
Help. Szukam oferty dosc szybkiego neta bezprzewodowego do mieszkania. Do jakiej firmy isc?
Anonymous - Śro 20 Lut, 2008

http://www.bez-kabli.pl/index.php o_O
The Mc - Śro 20 Lut, 2008

A wifi router niechodzi w gre?
Jezeli chodzi o internet to dobre opinie slyszalem o firmie MP System
tylko trzeba sprawdzic czy jestes w ich zasiegu

Anonymous - Śro 20 Lut, 2008

no wlasnie wszedlem na ich strone, wygladala tak... :hm: teraz patrze na sferie... ?|
Anonymous - Śro 20 Lut, 2008

moja siostra ma w NETIA i jest zadowolona :]
anjas - Śro 20 Lut, 2008

Jimi, weź Neo i router.
Ostatnio sporo dobrego słyszałem też o UPC, ale nie wiem czy masz ich kablówkę w zasięgu. Jeśli tak to mają dobry i tani net. Dokupujesz router i masz naprawdę niezły dostęp WIFI w całym domu.

Anonymous - Śro 20 Lut, 2008

generalnie z tego co wiem to tylko tepsa ma oferte na net i wifi razem czyli liveboxa , ktorego posiadam i chodzi okey,
natomiast najlepiej tak jak mowi anjas , zaloz dobry net i dokup router z wifi i po sprawie

lenny - Śro 20 Lut, 2008

ja w poprzednim tygodniu postawiłem neostrade na D-linku ale na nowej Nce... zajebisty zasieg i zapierdziela okrutnie! polecam!
lenny - Śro 20 Lut, 2008

nawet w moim mieszkaniu, gdzie ściany odbijają wszystko - łącznie z sgnałem GSM - dobrze Nka śmiga...

takie coś:



do tego rangebooster w kieszeni lapka i jest dobrze...

nie rezygnowałbym ze standardowego modemu, zawsze mozesz podłączyć lapka po kablu i ssssssać gigabitony!

Anonymous - Śro 20 Lut, 2008

a po co ci Nka do netu? jak masz łacze np 1czy2Mb/sek a enka 100-600Mb/sek :) a teoretycznie im wyższa częstotliwość to gorszy zasięg w wifi :)
The Mc - Śro 20 Lut, 2008

Niesugeruj sie wygladem www Jimek, sprawdz oferte - taniej niebedzie. 4MB za 50zl umowa na czas nieokreslony.

Jezeli myslisz o Neo to polecam Multimo i router Linksys WAG200G dziala bez najmniejszego zarzutu.

Anonymous - Śro 20 Lut, 2008

Jimek mój kumpel ma w Wawie neta z UPC i całkiem nieźle mu to działa.Ma też Maca podobnie jak ty i do tego fajny gadżet ,który też działa z PC'em - http://www.apple.com/pl/airportexpress/ . Strumienowe przesyłanie muzyki to jak dla mnie jest super opcja i chyba w najbliższym czasie się też zdecyduje na airporta.
106 - Śro 20 Lut, 2008

mam pytanie czy da sie sygnal za komputerem puscic przez wifi?
(iplus ---> komputer ---> wifi ---> caly dom)

gaugan - Śro 20 Lut, 2008

ja mam Aster + kupilem router za 300pln i smiga swietnie, ale nie mam porownania.. w kazdym razie nie zauwazylem ubytku mocy po odlaczeniu kabla. net mam 2mb


pzdr

Anonymous - Śro 20 Lut, 2008

niech moc będzie z Tobą :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group