To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - troszke dzis pozamiatalem

Anonymous - Sob 11 Mar, 2006
Temat postu: troszke dzis pozamiatalem
wracalem z bratem z falenicy dzis i jadac spokojnie walem w kierunku wawy mondec tdci mnie zaczal cisnac i siedzial mi bidul na tylku , wiec jak jechalem 70 to redukcja i zaczalem przyspieszac, nie mogl mnie dogonic , do tego zaczela scigac sie z nami stara sierra 2.0 ale odpadla szybko, i nowe toya verso ktora dogonilismy jadac lewym pasem a ona akurat tez tym pasem jechal i nie chcial za boga zjechac, oczywiscie musialem pozamiatac bo mi sie zblizal wjazd na most siekierwkoski i pare zrecznych manewrow usiadomilo panu w verso ze yarisowi tez czasem trzeba zjechac :)

potem jakos tak mi sie milo jechalo na nowym oleju 190pare i przy koncu trasy siek, jak jest wjazd na odnoge w kierunki wilanowa jechal puszczajac troszke bakow c4 bo staral sie wyprzedzic maluszka na tym zjezdzie, strasznie chcial mnie niepuscic i byc pierwszy na tym gornym zakrecie ale yaris dzis drugi raz pokazal swoja moc :) i musialem szybko pana w c4 oduczyc zlych manier i wyprzedzic go po zewnetrznej i lekko sciac zakret przy 120 a powiem ze to juz granica mozliwosci na tych oponach bo asfalcik lekko slizgawy, a yaris do niskich nie nalezy wiec fizyka robi swoje :)
pan jak widzial jak biore go lewym pasem chcial przycisnac swoje napiete c4 w dizlu ale chyba odpuscil bo mocno wychamowal przed wejsciem w zakret yaris jakos nie musial tak mocno :) i jak zjezdzalem z tego wiaduktu to dopiero widzialem kolesia jak sie wylania za tego zakretu

wiec yarek moze nie jest szybkim autem ale lubi czasem utrzec nosa innym miskom :)

pozdr

saxorulez - Sob 11 Mar, 2006

dobre s± takie hurtowe dni... kiedy napatoczy się kilku panów
Grzesiek VTS - Sob 11 Mar, 2006

Male potrafi zaskoczyc :D
Anonymous - Sob 11 Mar, 2006

oj dobre sa takie dni, czasem nic ciekawego sie nie dzieje ale czasem ja w filmie akcji ,, jedna furka za druga heheh
Vlodarsky - Nie 12 Mar, 2006

gratki za fajn± jazde :)
dzik - Nie 12 Mar, 2006

hehe, ja dawno nic nie pokillowalem.
hurt jest dobry, ale jeszce lepsi sa tacy co zbieraja mega lomot na swiatlach a na nastepnych znowu gotowi bo pewnie im bieg zle wszedl i maja znowu nadzieje

Anonymous - Nie 12 Mar, 2006

dziku tacy sa najlepsi :)
a czasem to smiac mi sie chce bo ludzie oceniaja szybkosc po wielkosci auta :)
i jacy sa jeszcze w tym wszystkim napieci , a jak zmieniaja biegi cali skacza w gablocie heheheh

dzik - Pon 13 Mar, 2006

mikson napisał/a:

i jacy sa jeszcze w tym wszystkim napieci , a jak zmieniaja biegi cali skacza w gablocie heheheh


Dawno temu startowal do mnie koles.... corsa 1.2
Jechalem obok niego spokojnie i widzialem jak walczy przy kazdej zmianie zaciekle, na III przycisnalem i odjechalem. To mu nie wystarczylo, nastepne swiatla a on spiety, prawie w zebach ma kierownice i oczywiscie pelny ogien.

Dziwi mnie to dlatego ze zawsze jak trafielem na silniejszego w tym stopniu ze odchodzil mi ostro i bylem bezsilny to sobie darowalem pozniej.

Anonymous - Pon 13 Mar, 2006

moze on sie nie scigal tylko spieszyl do pracy, i ten typ tak ma, moze mial frajde z tego ze go brales heheheh
roznie moze byc :)

Anonymous - Pon 13 Mar, 2006

gratsy. umnie jest ciezko kogo¶ podpu¶cic na wyscig. kto by chcial jechac ze stockow± corollk± :( więc z reguły się łapi± jak przelecisz powyżej 6000rpm..wtedy pruj± co sił i jesli s± następne swiatła jest race...ehh
musze se jaki¶ spoiler wrzcuić albo szybki przyciemnie.. dobre na kuszenie ;-)

dzik - Pon 13 Mar, 2006

Ale to jest zaleta hothatch cichociemnych, kierowca obok mysli sobie "lykne to gowno obok i...." a pozniej :559:
Vlodarsky - Pon 13 Mar, 2006

no ja dzisiaj zostałem łyknięty... mam doła ide pod prysznic :( narazie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group