To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - saxo felgi 16 cali???

Grzesiek VTS - Wto 14 Mar, 2006
Temat postu: saxo felgi 16 cali???
Co mam z tym zrobic ocieraja mi kolo w saxo 195/45/16 i jak zaloze 195/40/16 to przestanie doradzcie mi cos????
saxorulez - Wto 14 Mar, 2006

wszystko zalezy od obniżenia i ET felgi..

jeśli niemasz przodu wiecej niż -30mm to 195/40/16 powinno pasować zakładając że ET felgi jest dobre..

cały UK jeżdzi na takich i nikomu nie obciera..

dopiero przy 17" trzeba rozcinać nadkola :D

Grzesiek VTS - Wto 14 Mar, 2006

Wiec tak
ET felg jest takie jak w orginalnych felgach 15 do saxo tylko ze te felgi maja serokosc 6 cali a moje maja 6,5 wiec moze tu byc jedynie roznica a saxo jest o 4 cm blizej ziemi,Wiec Lukasz??? co robic???

saxorulez - Wto 14 Mar, 2006

a obciera przy manewrowaniu czy tylko przy jakiejś ostrej jeżdzie??
Michał - Wto 14 Mar, 2006

Grzesiek, widze że grubo sie bawisz :D na 16' , ulala
Grzesiek VTS - Wto 14 Mar, 2006

jak jade pomalu to jest oki a jak sa dziurki i muldy to trze i tak samo jak skrce kierownica na max i jak laduje ostro to trze non stop :diabel: i do tego jak skrecam :/ i nie wiem czy wymian opon cos pomoze zastanawiam sie caly czas,ale jak kupie te 40 to przestanie bo to jest o 17 mm mniej na srednicy kolo wiec trzec juz nie powino.



Jak sie bawic TO TYLK NA MAXA :diabel:

saxorulez - Wto 14 Mar, 2006

a możesz opisać/zroobić fotkę gdzi etrze dokładnie?? bo może wystarczy przyciąć kawałek palstiku..
Grzesiek VTS - Wto 14 Mar, 2006

palstik juz przycielem i jest za malo i trze o blache nadkola od strony nog kierowcyi pasarzera.
Dariano - Wto 14 Mar, 2006

Ziom mi na 14 trze jak na maxa skrecam kola tylko jak skrecam na maxa w lewo to prawy przod mi ociera jak teraz wrzuce 15 to spodziewam sie spotegowania tego efektu :)
Grzesiek VTS - Wto 14 Mar, 2006

ale mi to fez ociera tak ze jezdzic sie nie da :/
saxorulez - Wto 14 Mar, 2006

jak trze wewnątrz to spróbuj zapodac większy dystans bo przecież jakiś masz.. może za wąski Ci dali?
Grzesiek VTS - Wto 14 Mar, 2006

wlasnie nie przy wjechaniu w molde chyba tak to sie nazywa to ociera o rant blotnika tzn o nadkoloe plastikowe a zaraz za nim jest blacha wiec przetnie opone;/ jak je zdemontuje wiec pozostaje mi sprzeda chyba te felgi ;/ albo cos mi doradzice bo sie chyba zalamie :| :| :|
saxorulez - Śro 15 Mar, 2006

ciężko cos ocenić na taką odległość..
poszukaj gdziekolwiek uzywanej opony w tym rozmiarze co szukasz i może jakos przymierz..

Grzesiek VTS - Śro 15 Mar, 2006

i tu kolejny zon 40 nie nie ma ;( dzwonilem juz wszedzie i nic.
saxorulez - Śro 15 Mar, 2006

sprzedaj i
- kup dobre opony na 15"
- kup wydech
- zaproś dziewczyne do kina.. albo cokolwiek :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group