To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Windows Vista

206 Gti - Pon 27 Paź, 2008

eM napisał/a:
a starcrafta kto lubi ?


Ja. Czekam na 2!

Anonymous - Pon 27 Paź, 2008

w starcrafta mocno pocinałem ,, kurcze dlaczego takie fajne gry kiedyś robili a teraz to tylko 3d w większości, gdzie ta grywalność z tamtych lat ?:)
M - Pon 27 Paź, 2008

Panowie, czuję ze jest potrzeba zagrania hothatchowej sesji w jakiegos RTSa nocą.
What ya fink?

KonradMK - Pon 27 Paź, 2008

widziałem w weekend fallout 3 na PS3, zajebioza mimo że 3D. Muszę to mieć.

PS dla tych którzy tak krzyczą że gry na konsole są lepiej zrobione, fajniejsze, miodniejsze i grywalniejsze. Far Cry na PS3 to kupa nad kupy. Na dobrym kompie zmiata wersję PS3 gdzieś w okolice DOOM1 hehehe

k-mart - Pon 27 Paź, 2008

eM napisał/a:
RTS


A co to?

KonradMK - Pon 27 Paź, 2008

Ruska Twoja Stara
Michał - Pon 27 Paź, 2008

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Anonymous - Sob 20 Gru, 2008

właśnie testuję osx na moim lapciu , jest kilka jeszcze małych zgrzytów ale jest i tak nieźle to tego co było rok temu :)

jak ktoś chce się pobawić to zapraszam na forum http://forum.osx86.org.pl/index.php

dzik - Sob 20 Gru, 2008

ja testuje osx od miesiaca na sprzecie do tego dedykowanym
chyba porzuce komputery, vista nie dziala, xp jest z epoki kamienia lupanego, osx nie jest stabilny
wczoraj w pociagu internet przez bt dzialal pol godziny, pozniej umarl, restarty i inne zabawy nie dzialaja

Anonymous - Sob 20 Gru, 2008

u mnie poszedł kernel vanilla a to już coś, walczę z wyjściem słuchawkowym audio bo nie działa i sleep a tak leo śmiga :) co instalowałeś iatkosa i5?
M - Sob 20 Gru, 2008

heheh kernel vanilla...
linuksowe klimaty

Na jakim to jadrze jest oparte?

Michał - Sob 20 Gru, 2008

woooow
zajebiscie
rozumiem ze to mac na pc

Anonymous - Sob 20 Gru, 2008

nie linuksowe tylko unixowe, a kernel nie tylko występuje w linuxach ;)
oparte to jest na oryginalnym jądrze osx leopard 10.5.5 :)
http://www.apple.com/macosx/technology/unix.html


tak to osx na pc, tylko najlepiej wcześniej sprawdź jaki masz support sterów bo są specjalne dystrybucje osx z dodatkowymi sterami ale małe problemy są do rozwiązania praktycznie zawsze
natomiast mi leo obecnie bardzo fajnie śmiga, jak go dopieszcze to może zrobię z niego główny system jak miałem kiedyś maka tak osx jest dla mnie nadal wybawieniem po rocznej pracy na viście :)

poczytaj tutoriale bo oba systemy obok siebie nie jest tak łatwo postawić jak w przypadku linucha
ale wszystko można

pozdr

M - Sob 20 Gru, 2008

mikson napisał/a:
nie linuksowe tylko unixowe, a kernel nie tylko występuje w linuxach ;)
oparte to jest na oryginalnym jądrze osx leopard 10.5.5 :)

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Bardzo Cie przepraszam miki ale pouczasz starego unixowca/linuksowca

Anonymous - Sob 20 Gru, 2008

nie pouczam tylko wyjaśniam

a bawiłeś się już taką dystrybucją iatkos i5?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group