To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - dzis robie wydech

Peter - Pią 24 Mar, 2006

dzieki za komentarze.te fotele nawet przez szybe wygladaja zajebiscie Grzesiek
Grzesiek VTS - Pią 24 Mar, 2006

Tylko mi brakuje białych fel :D Peter masz zajebiste te felgi !!! chyba kupie takie same ;)
Michał - Pią 24 Mar, 2006

grzesiek, przosze, zdejmij ten plastikowy wlew paliwa , te lexusy z tyłu i ten napis saxo :D
BŁAGAMY !!! ( cały klub )

Grzesiek VTS - Pią 24 Mar, 2006

To nie plastik tylko aluminium za klub sie prosze nie wypowiadac bo nie masz tego na pismie :D
Loko - Pią 24 Mar, 2006

Nalepki na wlew są blee, ale taki cały korek z aluminium to jest akurat bardzo bardzo fajny :D , a co do lexów, to niestety też mi się nie podobają, moze czarne były by dobre, ale też trzeba by to zobaczyć.
Michał - Pią 24 Mar, 2006

grzesiek jak sie lubujesz juz w stylingu zewnętrznym , to moze sobie zrób wkłady przednich reflektorów na czarno ? ja zrobiłem sam i powiem ci ze grubo wyglądają ...
Loko - Pią 24 Mar, 2006

Michał zarzucaj zdjęcia. Chcemy to zobaczyć :D
Peter - Pią 24 Mar, 2006

Michał napisał/a:
ja zrobiłem sam i powiem ci ze grubo wyglądają ...

:|

Michał - Pią 24 Mar, 2006

kurde :D zle napisałem :d
Czarne wkłady sa w MOIM saxo ale zrobiłem je z pomocą petera :D gdyby nie on cała operacja by sie nie udała . Wielkie dzieki mu za to !!!!! :D

Piter- juz lepiej :D :D :D :D ????

Peter - Sob 25 Mar, 2006

hehe.nie zeby sie nie udala...:D ale zrobilismy konkret robote.
Grzesiek VTS - Sob 25 Mar, 2006

czarne saxo czarne lampy to tak zdeka smiesznie wyglada lepiej orginaly i lexusy to ladnie wyglada i migacze tak samo przezroczyste :P

migacze na blotnikach tak samo mam nie seryjne ale tego to juz nie zauwazyliscie.

Wlasnie poka FOTY Michal :D

P.S
Peter mowil ze kozak wyszlo

Loko - Sob 25 Mar, 2006

Miałem na myśli czarne lexusy :P
Grzesiek VTS - Sob 25 Mar, 2006

wiesz wszysto czarne to smiesznie moze wygladac,o to mi chodzi.

To jest moje zdanie.

Trzeba by to na zywca zobaczyc.

Anonymous - Pią 31 Mar, 2006
Temat postu: uszkodzony wydech
Witam,

Rozszczelnił mi się wydech. W tygodniu nie jestem w stanie podstawić auta do warsztatu o rozsądnej godzinie - stąd pytanie do Was - gdzie na terenie Warszawy, a dokładnie jej południoej części, można naprawić wydech w sobotę?
Oczywiście chodzi mi o jakiś rozsądny, sprawdzony warszatat o dobrym przełożeniu jakości na cenę.

Thnx

saxorulez - Pią 31 Mar, 2006

w okloicach Best Mall ajest serwis WALKERa na ulicy ZIELONEJ. Jak jediesz powśińską od Wilanowa to na kładce przed Best mallem jest ich reklama - bardz oprofi warsztat - nawet w TVN Turbo byli


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group