To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Misztal vs Rutkowski

PiTT - Pią 17 Mar, 2006
Temat postu: Misztal vs Rutkowski
http://wiadomosci.wp.pl/w...11435&_ticrsn=3
dzik - Pią 17 Mar, 2006

Dwoch debili sie dobralo....
Vlodarsky - Pią 17 Mar, 2006

najśmieszniej by bylo jak podjechal jakiś malar typu KRZYŚ i wydymal ich drogie fury :) ale ogolnie to dziwnie się dzieje w naszym kraju... oj dziwnie...
Anonymous - Pią 17 Mar, 2006

To świetna informacja - może streetracing na ulicach wkońcu będzie zalegalizowany :D
Michał - Pią 17 Mar, 2006

Rutkowski wygra :D
Loko - Pią 17 Mar, 2006

Może oni by się tak ścigneli na jakimś torze powiedzmy poznaniu, wkońcu stać ich na to a było by wtedy napewno ciekawiej.
Jakarti - Sob 18 Mar, 2006

ja tam bym sie smial jakby misztal wjechal do rowu tym swoim maybachem :D ... i np dachowal - nie zeby mu sie mialo cos stac ale by sie wstydu najadl :D
nox - Nie 19 Mar, 2006

co wy się tak czepiacie gość ma kase lubi się tym lansować oficjalnie nikomu nieukradł tego przynajmniej żadne media o tym niemówią , jak ja bym miał tyle kasy myżle ze by mi też nieco "odstrzeliło":) jak zresztą kazdemu z nas?
Jakarti - Nie 19 Mar, 2006

mi chodzilo tylko o to, ze jak ktokolwiek chce przyszpanowac :) i mu cos sie nie uda to wtedy mine ma nietega :D np taka :559:
Anonymous - Wto 21 Mar, 2006

"(...)Piotr Misztal sprawił sobie maybacha za milion złotych(...)"

No to albo dostał turbo-zniżkę, albo przytargał jakiegoś dezela z Niemcowa po czołówce z tirem, bo bańka na maybacha to ciupke za mało... :D

Anonymous - Śro 22 Mar, 2006

ponoć jakąś używkę w dobrych pieniądzach trafił, zdaje się z USA :562:
PiTT - Śro 22 Mar, 2006

44FG napisał/a:
ponoć jakąś używkę w dobrych pieniądzach trafił, zdaje się z USA :562:

tak, jeszcze jeździ na tych blachach
to fakt, dobre pieniadze za maybacha... już miałem kupić, ale mnie ubiegł :D

Anonymous - Śro 22 Mar, 2006

Ja bym maybacha nawet za 10 tysięcy złotych nie kupił... kompletnie nie grzeje mnie takie auto :P
Anonymous - Śro 22 Mar, 2006

44FG napisał/a:
Ja bym maybacha nawet za 10 tysięcy złotych nie kupił... kompletnie nie grzeje mnie takie auto :P


Nie no Marcinie, za dychę to ja biorę w ciemno, nawet jeśli wygląda jak przystanek. Zawsze znajdzie sie jakiś łoś co odkupi za znacznie więcej. Czysty zysk, hehe. A nasi to i przystanek wyklepią...

Vlodarsky - Czw 23 Mar, 2006

dobra a wracając do tematu to kto wygra ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group