To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Kask na KJS ?

Mick - Czw 28 Kwi, 2011

Jacek napisał/a:

...z Hansem Klosem...


Ja Ci po nazwisku nie jade :P

Jacek - Czw 28 Kwi, 2011

:faja:
Bart - Pią 29 Kwi, 2011

Bonczek napisał/a:
CHRZANEK, ogarnij też Bartowi bo chyba ominął temat ;)



dzięki za pamięć :]

Mick - Wto 03 Maj, 2011

Czy ktoś będzie zainteresowany kaskiem OMP? Robię w tym tygodniu zamówienie i mógłbym przy okazji wziąć kaski :)
qbica - Wto 03 Maj, 2011

ja będę, ale kase mialbym za tydzien, 10 go dopiero :>
Mick - Wto 03 Maj, 2011

ok.

niebawem otworzę pewien temat, to sobie wtedy zamówisz.

roj - Śro 04 Maj, 2011

ja może bym wziął od ręki tylko daj PW jak coś będziesz wiedział o rękawiczkach bo w sumie dużo bardziej potrzebne ale w pakiecie mogę wziąć i z kaskiem (będę wkładał na kapelusz)
Anonymous - Sob 07 Maj, 2011

jak ktoś potrzebuje mam SPARCO PRO JET z wbudowanym interkomem, stan bardzo dobry, cena 500 zł
ptaku - Pią 28 Mar, 2014

Odgrzewam Kotleta - Chce zakupic nie drogi otwarty kask. Myslalem o OMP Star XL jest tylko jeden problem obwod mojej glowy to 61cm a nie chce by kas uciskal moj baniak i byl niewygodny. Czy ktos z was ma wielki globus i uzywa OMP Star a moze polecicie cos innnego :) ?
faldzip - Pią 28 Mar, 2014

najlepiej przymierz :) ja mam L (59-60) i jest dosyć ciasno, choć na papierze rozmiar jest taki jak powinien. Ale przynajmniej nie lata jak sie naqrwia po dziurach.
ptaku - Pią 28 Mar, 2014

Wiadomo rozmiar rozmiarowi nierowny ale jak mialem zalozonego nonema XL to myslalem ze mi mozg wyskoczy taki byl scisk :)
Kamill - Pią 28 Mar, 2014

ptaku napisał/a:
Wiadomo rozmiar rozmiarowi nierowny ale jak mialem zalozonego nonema XL to Myslalem ze mi mozg wyskoczy taki byl scisk :)

miałem tak samo, kupiłem motocyklowy, wszedlem do sklepu mowie xxL dawać, ostatecznie kupiłem L bo był takie wielkie.
Marka LS2 - midway, powinni mieć w kazdym skuterowym.

ptaku - Pią 28 Mar, 2014

Dzieki sprawdze bo znajomy z duzym baniakiem ma OMP Star XL i jest dla niego dobry a ten Noname ktory mi dal niby dla niego jest luzny a mi uciskal glowe fest :)

LS2 Rocket 2 OF560 - Bardzo spoko wyglada i nawet sprzedaja w trojmiescie tak wiec bedzie mozna przymierzyc :)

Bonczek - Sob 29 Mar, 2014

IMO nie kupisz kasku po rozmiarówce, bo często uciskają na skroniach. Ja mam L`kę, ale np. rowerowe kaski XL są w stanie mnie upijać (w sensie nie alkoholem, ale w głowę).
ptaku - Sob 29 Mar, 2014

Jak bedzie auto to bedzie i kask. Poki co mam nadzieje ze kamil przemysli sprawe i pogoni mi swojego Puga :) bo to jedna z ciekawszych ofert jakie dostalem :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group