To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - jaka kamera cyfrowa...

lenny - Wto 10 Mar, 2009

Michał napisał/a:
kamera mega srednia , wręcz kiepska


ja go chyba siekne kiedyś....


jak się kasuje konto na tym waszym hh.org??? bo już nie wyrabiam tym nygusem...


















:*

anjas - Wto 10 Mar, 2009

Bad-i, ja mam właśnie taką kamerę. Na moje potrzeby OK. I kupiłem właśnie w Euro, bo było najtaniej. W zeszłym tygodniu widziałem je w Saturnie i Media po 2700 i 2800.
Bad-i - Wto 10 Mar, 2009

anjas wlasnie dlatego sie nią zainteresowałem (HDD :D ) i do tego teraz cena nizsza o 5 setek.

Majk - wytłumacz mi tylko tak łopatologicznie dlaczego ta kamera jest średnia (kiepska), jaka inna bys w tej cenie polecil i dlaczego (tylko nie uzywane ziom)

anjas - Wto 10 Mar, 2009

Bad-i napisał/a:
i do tego teraz cena nizsza o 5 setek.


ja kupiłem jakieś 2 miesiące temu za 2100 chyba. Moim zdaniem nic tu się nie zmieniło :) , no chyba że podnieśli na chwię o 500, żeby za moment obniżyć ;)

Aha, w sklepie utargowałem 100, bo stała z tego co pamiętam za 2200.

Bad-i - Wto 10 Mar, 2009

a ta http://www.euro.com.pl/ka...11e-60-gb.bhtml - widze ze ma wieksza pamiec i wizjerek ale czy czyms jeszcze sie wyroznia? (bo rozumiem ze ten model tylko oznaczony SR12E jest wyzszy bo ma wieksza pamiec ?)
M - Wto 10 Mar, 2009

Badi i tak kupi cos w ogole innego niz mu wszyscy polecali :D
Michał - Wto 10 Mar, 2009

dlatego ja juz sie nie odzywam ...
Bad-i - Śro 11 Mar, 2009

Michał napisał/a:
dlatego ja juz sie nie odzywam ...


to moze najwpierw odpowiedz na moje pytanie do Ciebie (3 post od gory)

Michał - Śro 11 Mar, 2009

Bartusiu, aktualnie jestem w pracy. Walikonie z informatyki zablokowali u nas alledrogo wiec nie moge luknąć dokladnie co to za model. Do on boardów wystarczy ci kamerka za 1500 zeta. Jak szczelisz rolke :) i kamera pojdzie sie walić , nie bedzie to tak duża szkoda jak przy kamerce za prawie 3 tyski. Dodatkowo, wolałbym sobie kupić na twoim miejscu lepsze mocowanie. Np poszukałbym takiego które mozna przymocować do klatki jak i zewnątrz na przyssawki, nagrywając np: dojazdy do odcinków.

pozdrawiam cie byku, nie pij już :D

Bad-i - Śro 11 Mar, 2009

Majk mocowanie do klatki juz mam - jest w pyte.

Jezeli chodzi o kamerowanie do onboardow to masz racje, pytanie czy jest sens wydawac 1500 na zwyczajna kamere jak teraz za 2200 masz HD

Michał - Śro 11 Mar, 2009

Kamer SD sie już nie kupuje, teraz tylko te a'la HD więc nie masz wyjscia. . Chętnie twoje onboardy pomontuje, ale weź pod uwagę że będe robić to w SD a nie w HD. Mimo , nie ukrywam , wypasionego kompa na którym mi naprawde niezle hula 3d studio, after effects , VUE , i inne programy grafczine 3D jak i 2D to i tak montuje w SD. Aby obrobić HD potrzeba już mega stacji roboczej. Jakość obrazu ? nie zauważysz różnicy. Dlaczego
Kamery HDV ( NIE HD !! ) nagrywają w tak zwanym 1080i czyli interlaced . Jest to takie oszukane HD. Nazwe to , HD do użytku domowego. Chłyt marketingowy. W pół profesjonalnych kaemrach HDV ( np mojej ) nikt nie jara sie trybem wlasnie HDV tylko możliwością ustawien kamery, obrazu itd. Handy Cam'y mimo że są HDV to nie mają takich ustawien, ale dla ludzi mniej obeznanych ważne jest że są wlasnie HD ( niby HD )
Chcesz kamere ?
prosze bardzo
http://www.fotoexpert.pl/...odukt-5520.html
fajna optyka, duuuuuzo dodatków ( filtry, majki ... ) i co najważniejsze. Widziałem obraz z tej kamery. Dla mnie, mistrz. Jakbym sam kupował to bym ja zanabył.

lenny - Śro 11 Mar, 2009

no nieee... tylko nie canon...
to jak fujitsu albo funai ziom...

canon robi dobre aparaty...

kiedyś bawiłem się tą kamerą i powiem szczerze, że obraz był co najmniej mierny. Nie wspomnę już o mocno ograniczonych możliwościach dostrojenia światła w przypadku kręcenia w nie do końća oświetlonych światłem pomieszczeniach lub na przykład ciemnyhch miejsc gdzie nie widać wszystkiego....
no i ten pasek do trzymania strasznie 'wpija' się w szyję nie wspominając już o przyklejających się latem do dłoni tych żółtych literek CANON...

dla mnie słabizna, wziąłbym HD na Twoim miejscu...





























:)
żart oczywiście... ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group