To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - jaka kamera cyfrowa...

lenny - Pon 15 Gru, 2008

michał, mikson - pierdo.licie....

jakość HD jest nie do porównania z czymkolwiek innym.
Nagraj zajebisty widok jakiejkolwiek plazy w grecji o zachodzie słońca kamera SD i HD to bedziesz wiedzial po co zainwestowales. albo hanie w nie do konca idealnie oswietlonym pokoju bawiaca sie mega kolorowymi zabawkami...
a co do montowania filmow - anjas wyraznie zanaczyl, ze kupuje je na potrzeby domowe a nie montazowe. krece Soniakiem HD od kilu dlugich miesiecy i nie zamierzam cokolwiek montowac, obrabiac itp...

andrzejku, zapraszam do mnie na test kamery - jak odtwarzam ja na swoim 40''HD to szczena opada...


moja jest taka:
http://www.allegro.pl/ite...rba_gratis.html

tylko ja kupilem wersje bez E czyli na US&A... i byla 40% tańsza:)

anjas - Pon 15 Gru, 2008

QARWA... i bądź tu mądry...
lenny napisał/a:
tylko ja kupilem wersje bez E czyli na US&A... i byla 40% tańsza:)

Pewnie dolares był wtedy sporo niżej. Myślę, że teraz róznica byłaby mniejsza, ale i tak nie mam rodziny w US&A, więc import odpada, musiałbym kupić w PL a 3500 to już w sumie sporo.

Michał - Pon 15 Gru, 2008

ehhehe
Lennus - no jak juz uwarzasz :)
ja sam kręcąc Soniakiem FX1 i tak konwertuje pozniej obraz na SD. Fakt jest taki ze ja do speceyficznych momentów potrzebuje filmy ( targi, prezentacje )
Ja mimo wszystko dla andrzejka jestem za SD
a kupując kamere cyfrową bez montowania obrazu jest dla mnie pomyłką ... :/ to juz lepiej sobie kupić analoga jakiegoś ...

Anonymous - Pon 15 Gru, 2008

a za 2 lata będzie ta kamerka warta 1/2 ceny :)
tym bardziej że materiał HD po zrzuceniu na kompa zaczyna ważyć nie 2 a 4 razy tyle,
kamerki HD fajna sprawa ale są stanowczo za drogie!

lenny - Wto 16 Gru, 2008

mikson napisał/a:
a za 2 lata będzie ta kamerka warta 1/2 ceny


:]
a jak kupowałeś YTSa to oczekiwałeś, że za dwa lata na niej zarobisz??

Anonymous - Wto 16 Gru, 2008

ja yts wykorzystuje w 100% :)
a auto to nie kamera

anjas - Wto 16 Gru, 2008

mikson napisał/a:
ja yts wykorzystuje w 100%


rozumiem, że cały czas jeździsz oporem w 5 osób z bagażnikiem załadowanym na maksa? ;) :D

Liczę się z tym, że na kamerze nie zarobię. Zresztą nie sądzę, że za dwa lata będę chciał ją sprzedawać - ja raczej używam takich sprzętów dłużej a potem raczej oddaję np. komuś z rodziny, jakimś dzieciakom niż sprzedaję.

lenny - Wto 16 Gru, 2008

moim zdaniem nie ma sensu pchać się w stare technologie.
Anjas - naprawde zapraszam na ogledziny zwyklego filmiku nagranego kamerką HD... daj PW i wpadaj...

anjas - Wto 16 Gru, 2008

dzięki Lenny, ale czasu brakuje.
Ale zdecydowałem, kupię jakąś HD z HDD jak mój wzór lenny! Nie mam już czasu na sprowadzanie ani sklepy internetowe, więc podjadę do jakiegoś Saturna albo MediaMarktu, znajdę coś spełniającego moje wymagania i kupię. I chooy. :)

Anonymous - Wto 16 Gru, 2008

powiem tak yaris jest mały ale jak potrzebuję raz w tygodniu przewidź rodzinę to się mieścimy : na wakacje też się zmieściliśmy bagażnik na dach ponad 400 litrów i bez problemu :) jedyne co to mało komfortowy jest tyle mogę mu zarzucić ;) a tak w 90% jeżdżę sam po wawie i do tego yts jest tzajebisty

andrzej najpierw pożycz sobie kamerkę nie HD zwykła ale jakąś nową pobaw się potem HD i zobacz czy dopłata 2tysi aby mieć faktycznie lepszy obraz będzie dla ciebie taka ważna , zastanów się ile będziesz ją wykorzystywał czy cały czas wisiał z kamerką nad dzieckiem i kręcił super materiały HD i robił odpłatne filmy z wesel ;) czy kręcił 20minut na tydzień i też dobrej jakości ale mniejszej rozdziałce, sam musisz to ocenić nikt nie powie Tobie jak masz kasę wydać każda nowość jest mocno tracąca na wartości, albo jak chcesz HD to może wstrzymaj się jakiś czas wybierz model i czekaj na promo

pozdr

anjas - Wto 16 Gru, 2008

mikson napisał/a:
jak chcesz HD to może wstrzymaj się jakiś czas wybierz model i czekaj na promo


wszystko fajnie i dzięki za rozsądną argumentację mikson, ale problem w tym, że chcę mieć tą kamerkę na święta.

Jak będziesz miał kiedyś dziecko to zobaczysz... ;)


(wiem, wiem... to taki żarcik z tym dzieckiem tatuśku)

Anonymous - Wto 16 Gru, 2008

mam dwójkę i nie mam kamery :) ale mam dobry aparat 6megepikseli hehehe :)
anjas - Wto 16 Gru, 2008

mikson napisał/a:
6megepikseli hehehe

w komórce? ;)

Anonymous - Wto 16 Gru, 2008

nie w okularach :) http://sklepy.allegro.pl/...przewodowe.html


anjas mówiłeś że nie znasz się na filmowaniu? :)

pP - Wto 16 Gru, 2008

mikson napisał/a:
nie w okularach :) http://sklepy.allegro.pl/...przewodowe.html


anjas mówiłeś że nie znasz się na filmowaniu? :)
Obrazek


jak jejms bond .. :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group