To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - jaka kamera cyfrowa...

Michał - Pon 22 Gru, 2008

Cytat:
Majki - nie bądź śmieszny proszę...

jaki jest sens jeżdżenia sportowym samochodem skoro jeżdzisz nim po mieście??? jaki jest sens kupowania dobrych nart skoro jeździsz raz-dwa razy w roku?? jaki jest sens kupowania zegarka z tachometrem skoro go nie używasz??

No ale to jest złe porównanie Majki !!
Naprawde złe. Nie mów że typra swojego nie ciszniesz. Cisniesz na bank, czyli używasz jego "zacięcia sportowego"

Cytat:
a tak w ogóle to Ty patrzysz na to z profesjonalnego punktu widzenia

no wlasnie nie !! patrze na to z punktu amatorskiego. Produkcji hobbystycznej domowej. Postaram sie dzisiaj wrzucić filmik który zrobiłem dla kumpla o jego dzieciakach.

No ale ty jesteś uparty i tobie się nie przetłumaczy :)
piss on your face !!

lenny - Pon 22 Gru, 2008

Michał napisał/a:
filmik który zrobiłem dla kumpla o jego dzieciakach


oooooooooo......... widziś............

chyba się dogadamy ziom!
jak już zgram odpowiednią ilość materiałów to wpadam na obróbkę:)

Michał - Pon 22 Gru, 2008

no wlasnie nie :)
w sd moge ci to chętnie zrobić, ale nie w hd. Więcej czekania niż robienia. Masakra ...

Janusz - Pon 22 Gru, 2008

anjas napisał/a:
wow. będzie małe badziątko!!!!

:)


nie takie znowu małe :rotfl:

Marek23 - Śro 07 Sty, 2009

Krótka piłka. Potrzebuję kamęrę która będę kręcił śnieżny sport. Zależy mi na tym, zeby szybko i prosto zrzucać wszystko na kompa... Nie chcę dużo inwestować. Nie musi być HD, ale ogólnie żeby dawała radę. Widziałem na allegro już jakieś Sony z HDD 30 GB za ponad tysiąc złotych. To coś warte jest? I od razu szeroki obiektyw byłby potrzebny... Z góry dzięki za pomoc...
lenny - Śro 07 Sty, 2009

cyfrową, HDMI

KONIECZNIE!!!!





majk, you know I love you beach!!! :faja:
;D

Michał - Śro 07 Sty, 2009

hehehe lenny !! I LUV U TOO !! ale chcąc przyszpanować zrobiłeś błąd :d
To jest kamerka wedługo lennego dla marka



kamerka HDMI !! :)

Dobra, u marka jest problem !! I to mega. Bo kręcenie oświetlonego stoku , z mega nasłonecznieniem, i dużym kontrastem wiąże się z bardzo dobrą optyką :/ Łatwo to zobaczyć kręcąc jaskrawy śnieg a pozniej szybko kamerke skierować na makra siedzącego przy brązowym barze na stoku. Obraz będzie ok 2-4 sek czarny. ( kamera musi sie przestawić . Czym lepsza, zrobi to szybciej, gorsza wolneij )
Ja na twoim miejscu poszedł bym cos z dobrą optyką. Jeśli chcesz montować. Jeśli nie to generalnie kup sobie, tutaj bardzo uwielbiane HD(mi) :) aha, nie zapomnij o statywie !! nawet najtańszym . Nie kazdy będzie chciał cię kręcić. Czasami sobie ustawisz sam kamerke i szczelisz trika

dzik - Śro 07 Sty, 2009

Marek23 napisał/a:
Krótka piłka. Potrzebuję kamęrę która będę kręcił śnieżny sport. Zależy mi na tym, zeby szybko i prosto zrzucać wszystko na kompa... Nie chcę dużo inwestować. Nie musi być HD, ale ogólnie żeby dawała radę. Widziałem na allegro już jakieś Sony z HDD 30 GB za ponad tysiąc złotych. To coś warte jest? I od razu szeroki obiektyw byłby potrzebny... Z góry dzięki za pomoc...


Bedzie krecone grzecznie z reki i statywu czy tez kombinacje typu przyklajenie do reki inne atrakcje? Jesli tak to kup cos na karty pamieci, brak mechaniki uodparnia.

Marek23 - Śro 07 Sty, 2009

dzik napisał/a:
Bedzie krecone grzecznie z reki i statywu czy tez kombinacje typu przyklajenie do reki inne atrakcje? Jesli tak to kup cos na karty pamieci, brak mechaniki uodparnia.

Chyba masz rację...będzie trochę atrakcji...

Michał napisał/a:
Dobra, u marka jest problem !! I to mega. Bo kręcenie oświetlonego stoku , z mega nasłonecznieniem, i dużym kontrastem wiąże się z bardzo dobrą optyką :/ Łatwo to zobaczyć kręcąc jaskrawy śnieg a pozniej szybko kamerke skierować na makra siedzącego przy brązowym barze na stoku. Obraz będzie ok 2-4 sek czarny. ( kamera musi sie przestawić . Czym lepsza, zrobi to szybciej, gorsza wolneij )
Ja na twoim miejscu poszedł bym cos z dobrą optyką. Jeśli chcesz montować. Jeśli nie to generalnie kup sobie, tutaj bardzo uwielbiane HD(mi) :) aha, nie zapomnij o statywie !! nawet najtańszym . Nie kazdy będzie chciał cię kręcić. Czasami sobie ustawisz sam kamerke i szczelisz trika

Wydaje mi się, że dzisiejsze sprzęty,nawet te tańsze to jako tako ogarniają. Teraz mam
Sony HC-1000, mini DV, w sumie daje radę. Ale wkurze mnie zrzucanie na kompa...

Michał - Śro 07 Sty, 2009

hmm.
dlaczego cię wkurza ?
chodzi o czas ?
nagrywanie na HDD zmniejsza jakość.

Marek23 - Pią 09 Sty, 2009

Zrzucanie na kompa jest bardziej problematyczne jak się ma mini DV, Chyba prościej jak masz lecisz z karty SD czy coś takiego. Czy się mylę?
KonradMK - Pią 09 Sty, 2009

nie wiem czy są kamery nagrywające film na kartę. niech mnie ktoś uświadomi jeśli tak.
anjas - Pią 09 Sty, 2009

KonradMK napisał/a:
nie wiem czy są kamery nagrywające film na kartę. niech mnie ktoś uświadomi jeśli tak.


uświadamiam.
są też np. hybrydy - na hdd i kartę.

KonradMK - Pią 09 Sty, 2009

ja korzystałem tylko z MiniDV, karta też była ale na niej zapisywały się tylko zdjęcia. A w jakim formacie zapisuje się na karcie? Bo myślałem że żeby zapisać film na karcie albo HDD trzeba go przetworzyć, skompresować itp więc w real time to dosyć kosztowne. masz może jakąś stronę gdzie można takie coś obejrzeć?
anjas - Pią 09 Sty, 2009

KonradMK napisał/a:
masz może jakąś stronę gdzie można takie coś obejrzeć?


www.redtube.com - jest sporo filmów nagrywanych na kartę :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group