To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Sportowa wkładka filtra powietrza?

Greg - Czw 24 Lip, 2008
Temat postu: Sportowa wkładka filtra powietrza?
Siema!
Muszę wymienić filtr powietrza przy okazji przegl±du i zastanawiam się, czy zamiast zwykłego założyć co¶ "sportowego" do mojej Cytryny.

Znalazłem:
- K&N - 148zł (Inter Cars)
- ITG - 217zł (re5pect)
- BMC - 148zł (z UK)

Jest sens?

Edit: brałbym graty na fakturę więc po odliczeniu podatków K&N wyjdzie mnie 102zł a ITG 150zł. Zwykły Filtron to jakie¶ 26zł.

MoRToN - Czw 24 Lip, 2008

Jak nie planujesz żadnego dolotu to bierz ITG czy BMC i git.
Greg - Czw 24 Lip, 2008

MoRToN napisał/a:
Jak nie planujesz żadnego dolotu to bierz ITG czy BMC i git.

Wła¶nie nie wiem, czy co¶ będę zakładał. Nie wiem jeszcze jaki ewentualnie, bo opcji jest kilka i nie wszystkie do końca obczajone. :) Chyba jeszcze się z dolotem wstrzymam, chyba najpierw kupię Magnexa. :faja:

BMC nie chce mi się zamawiać z UK. ITG to jakie¶ 2 tyg. oczekiwania. K&N od ręki, czemu nie on np.?

saxorulez - Czw 24 Lip, 2008

Greg,

nie kupuj K&N z prostego powodu - jest kiepski w porównaniu z ITG

ITG jako jedyny producent nie powoduje walenia sie przepływki w silnikach 1.8T a na K&N notorycznie jest zepsuta

M - Czw 24 Lip, 2008

Ach ten markietink :)
saxorulez - Czw 24 Lip, 2008

eM,

eM s± lepsze i gosze produkty..
rynek się zmienia i naprawdę marketing to ma K&N wciskaj±c ludziom bawełniany hłam

CHRZANEK - Czw 24 Lip, 2008

A ja w racelandzie też mam jak±¶ bawełnę to co mam wywalić ??
saxorulez - Czw 24 Lip, 2008

No ja zamieniłem na wiekszy filtr i g±bkowy ITG...
jeszcze nie wiem co to dało ale wydaje mi się że bedzie lepszy - będzie do sprzedania ten mój filtr jak przejde na 4P :)

CHRZANEK - Czw 24 Lip, 2008

Pierwszy zamawiam
Greg - Czw 24 Lip, 2008

A jak wygl±da eksploatacja tej gabki ITG? Jak z czyszczeniem? jak często/ Czym itd? (nigdy nie miałem sportowego filtra w samochodzie, nie wiem :) )
CHRZANEK - Czw 24 Lip, 2008

Hmm no wła¶nie czy tak± g±beczkę się tylko płucze czy może pierze w pralce ??
Loko - Czw 24 Lip, 2008

saxorulez napisał/a:
No ja zamieniłem na wiekszy filtr i g±bkowy ITG...
jeszcze nie wiem co to dało ale wydaje mi się że bedzie lepszy - będzie do sprzedania ten mój filtr jak przejde na 4P :)


How much taka g±bka itg pasuj±ca do dolotu racelanda?

saxorulez - Czw 24 Lip, 2008

ma znaczek P - czyli tylko pranie chemiczne

taka g±bka jest obsługiwana podobnie do bawełny, oliwi się j± podonym ¶rodkiem, ale ma lepsze wła¶ciwo¶ci filtrujace...

Greg - Czw 24 Lip, 2008

Czyli jeszcze dochodzi zakup jakiej¶ oliwki. Jak± polecasz? Pewnie się skuszę na ITG jako¶ niedługo.
saxorulez - Czw 24 Lip, 2008

Greg,

chłopcy z Re5pect jak ich poprosisz naoliw± pierwszy raz za free.. oliwka jest inna niż K&N i musi byc do g±bki.. fajnie ¶mierdzi :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group