To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - saxofon vs Audi A4 1.8t

saxorulez - Wto 28 Mar, 2006
Temat postu: saxofon vs Audi A4 1.8t
Dziań: 28.03.2006
godzina: około 17:00
miejsce 130 kilometr katowickiej...

jadąć dzisiaj po graty na południe, jechałem lewym pasem katowicką.. za mną zauważyłem Audi.. zasadniczo przez jakieś 20 kilometrów bawiłem sie audi odjeżdzajac mu a to na 4 a to na 5 biegu.. prędkość 150 - 170km/h

miłosz - pasażer zaproponował aby puścić Audi to zobaczymy co to za model.. także posłuchałem pilota.. audi nas wyprzedza.. siadamy mu na ogonie w odległości jakieś 20m - 30m. 4 bieg,i powoli się rozpędzamy od jakichś 150km/h i tak do 170km/h audi w zasadzie się nie oddalało, wrzucamy 5 bieg.. i o dziwo zaczynamy powoli nadrabiać.. na szafie 220km/h... musze zjechać na prawy bo kierownik isę zawział i nie chciał ustąpić małemu Saxo :D

nie jest to typowy kill bo nie wiadomo czy pan szedł pełną bąbą.. ale róznica prekości wskazywała na to że powoli go wyprzedzam - gdyby puscił gaz przy 200 lub zaczął hamować napewno szybciej bym go łyknął.. jestem happy bo nie wiedziałem ze to Audi zdycha powyżej 200 km/h a saxo naprawde bardzo dobrze ciagnie a dzieki nowej skrzyni z krótszym głownym przełożeniem i wydłużoną piatką naprawde dobrze sie napędza na 5 biegu.

aha.. Audi w budzie przedostatniej.. 1.8t z dwoma rurami.. ile to ma koni 150KM?? czy 180KM??

k-mart - Wto 28 Mar, 2006

gratuluje! lubie takie porownania w trasie, zawsze jest wesolo no i mozna sie troche pobawic przez dluzszy czas niz przy killach :D
Takie A4 ma 150KM, chyba ze mialo przy "T" czerwony pasek, wtedy byloby 180KM. Mialem kiedys podobna historie jadac willim z CH do PL, juz w PL na odcinku gdzies miedzy wieluniem a piotrkowem. Bylo przeciwko TT 180KM, jakos dalem rade.

lenny - Śro 29 Mar, 2006

woow... nieźle to brzmi! ale że powyżej 200 jeszcze się dobrze saxiak kręcił to zaskoczenie narpawde...! mama wie jak wariujesz po drogach mlody..?!!?! hehehe!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group