To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Cooper S vs Integra Type-R

Anonymous - Czw 30 Mar, 2006

szkoda żeś poleciał z S nie było glin...dopiero byl potem fun .
wpadła accord Type R...scigalem sie i 1:1..nie chciał sie potem scigac zjadlem go po zapieciu 4ki dopiero..a tak to rowniusio. sporo killi .zkilował mnie majlo swoim niezle nadlubany wolnossacym crx..za kazdym razem robi 15.01 :D
smigalem tez z bardzo mocnym pugiem106 z hothatch..ale sie okazalo ze nie tego forum ;-) (wygrana 2:0) i z modeo ST martiego .przegralem :560: moge sie tylko tlumaczyć zimówką :P ale auto idą równo

ps - Czw 30 Mar, 2006

Jaryś napisał/a:

smigalem tez z bardzo mocnym pugiem106 z hothatch..ale sie okazalo ze nie tego forum ;-)


Co to znaczy z bardzo mocnym - znasz jakieś szczegóły??

Anonymous - Czw 30 Mar, 2006

mialem odrazu race z accordem i ze nie spytalem co ma zrobione. głośny prawie jak dzika..wybebeszony, czarny, kubełek :D kierownik nie podał nicka...i tylko naklejka hothatch..
bylem na ich forum ale nie moge podejrzeć bez rejestracji..
EDIT zapisalem sie ..mam podejrzenie ktoto bo coś pisze o kilu na corolli :D zaraz namierze i sie upewnie.

Vlodarsky - Czw 30 Mar, 2006

To mnie chyba lubicie bo ja nawet pisze jak przegram :)
Prezesiak - Czw 30 Mar, 2006

Tez czytalem na forum SR o tym killu i jestem w szoku jak niektorzy nie potrafia dopuscic do siebie mysli, ze integra moze byc wolniejsza. ITR to dla mnie kultowe auto i kiedys chcialbym je miec ale jakos z tego powodu nie neguje tego, ze Mini mogl byc szybszy. Bez sensu takie gdybanie. Poza tym wszyscy wypowiadaja sie o kierowcy ITR'a jakby byl jakis uposledzony.
Anonymous - Pią 31 Mar, 2006

Na SR zrobiło śie bagno i zbiera się coraz więcej buractwa, a osób inteligentych i znających temat coraz mniej, więc walą mnie ich odpowiedzi...ważne że ja się fajnie bawiłem ;)
Loko - Pią 31 Mar, 2006

Też tego nie rozumiem kill to kill fajna zabawa troche adrenaliny i o to chodzi.
Ciekawe jakie będą komentarze jak r5 dzika objedzie integre :D wtedy to już chyba ludzie powiedzą że wogóle kierowcy nie było, ze poszedł po bułki :D :D

saxorulez - Pią 31 Mar, 2006

psvts napisał/a:
Jaryś napisał/a:

smigalem tez z bardzo mocnym pugiem106 z hothatch..ale sie okazalo ze nie tego forum ;-)


Co to znaczy z bardzo mocnym - znasz jakieś szczegóły??


z tego co wiem to jest seria z wydechem...

Anonymous - Pią 31 Mar, 2006

saxorulez napisał/a:
psvts napisał/a:
Jaryś napisał/a:

smigalem tez z bardzo mocnym pugiem106 z hothatch..ale sie okazalo ze nie tego forum ;-)


Co to znaczy z bardzo mocnym - znasz jakieś szczegóły??


z tego co wiem to jest seria z wydechem...


106 1.6 GTi 131KM obecnie ,950kg. dolot, wydech rura (50mm) od kolektora i koncowy przelot supersprinta.powiem że bardzo fajnie sie zbiera. (info od wlascoiciela)

Dariano - Pią 31 Mar, 2006

Jaryś napisał/a:


106 1.6 GTi 131KM obecnie ,950kg. dolot, wydech rura (50mm) od kolektora i koncowy przelot supersprinta.powiem że bardzo fajnie sie zbiera. (info od wlascoiciela)


Jak dla mnie to bardzo dobra wiadomosc :P ciekawe ile wyjdzie u mnie po zrobieniu wydechu włącznie z kolektorem i wystrojeniem kompa.

Anonymous - Pią 31 Mar, 2006

Nik - gratulacje za killa!
A BTW sporo sie zrobiło tych Integr ostatnio. W przeciągu dwóch dni widziałem chyba 3 i to wszystkie ładne, type-r, białe (jedna na niemieckich blachach). Jest więc większa szansa spotkać taką niż kiedyś :)

dzik - Pią 31 Mar, 2006

Gratki, integry nie sa takie straszne.
Sr sie nie przejmuj, honda musi z defaultu byc szybsza.
Ciezki ten pug.

Anonymous - Pią 31 Mar, 2006

dokladnie,na innym forum jakis czas temu opisalem killa scirooco 1,8 vs 200sc i tez bylo zaraz 20tu zwolnnikow s13 :)
a co do puga,to ciezki rzeczywiscie.moje polo wazy dokladnie 830kg,wazylem na wadze dla tirow :)

[ Dodano: Pią 31 Mar, 2006 ]
200sx ofcors

Dariano - Pią 31 Mar, 2006

moje saxo z klima wazy tone :PPPP ze nie wspomne o 88 kg kierowcy :PPP
Vlodarsky - Nie 02 Kwi, 2006

bujajcie się... mój pug waży 1260


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group