To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - rower

lenny - Pią 15 Sie, 2008
Temat postu: rower
siema,
jakis miesiac temu zlapalem bakcyla straszliwie, kazda wolna chwile na rowerze spedzam. Niestety takich u mnie nei za duzo ale i tak w tygodniu starm sie zrobic 80 - 100km... wiem wiem, to nie duzo... ale zwazywszy na fakt ze pracuje, mam zone, dziecko, honde, laze na silke i dorabian w żancie na ochronie to uważam to za dobry wynik...

czy ktoś jeszcze używa rowera??

TomsoN - Pią 15 Sie, 2008

jo
jo jak mam czas jeżdżę tak do 200km tygodniowo, najczęściej tripy takie 30-50km.
Staram się śmigać jak najczęściej. Dzisiaj mnie ta ulewa złapała xD

CHRZANEK - Pią 15 Sie, 2008

Mam i chętnie bym jeździł, niestety...

- łancuch
- kaseta (tylne tryby)
- przerzutka

są do wymiany, a odkąd mam hothacza to na nic innego nie mam kasy :D :D :D

Ale jak bym miał to bym upalał tak samo jak ty...

Gaydek - Pią 15 Sie, 2008

Używa :) .


lenny napisał/a:
zlapalem bakcyla straszliwie

Miałem tak w zeszłym roku. Kupiłem rower i jeździłem. Moje szalone wycieczki doprowadziły m. in. do zgubienia się w lesie w czasie burzy xD . W tym roku mi przeszło i jeżdżę od czasu do czasu, ale dzięki zeszłorocznemu zrywowi zdecydowanie poprawiłem kondycję i teraz biegam po schodach jak szalony ;) .

M - Sob 16 Sie, 2008

Lenny jezdze codziennie do pracy, 6km w jedna, 12dziennie, moze to nie duzo.
ALE. Oszczedzam 200PLNow tygodniowo i w koncu mam miejsce na sluzbowym parkingu w orange :D :D

michool_vt - Sob 16 Sie, 2008

CHRZANEK napisał/a:
- łancuch
- kaseta (tylne tryby)
- przerzutka

teraz sa tak smiesznie niskie ceny ze kupisz to za grosze :) pawlak sie postarał

ja na uczelnie codziennie popyrkuje na rowerku,
kiedys amatorsko w zawodach mtb startowalem (bez sukcesow :D ), ale poszedlem na studia i sie rozpilem.. teraz od czasu do czasu zabiore kogos znajomego na trasy, ktore dobrze znam, w wakacje jezdziemy z kumplami na wieksze jezdzenie w gory, ale od paru lat bardziej pijemy niz jezdzimy..
paru kumpli z ktorymi zawsze jezdzilem poprzesiadali sie na szosówki i trzaskaja po 100-120km dziennie.. to jest bite 3-3,5h na rowerze... porobili licencje i jak jest jakis wyscig niedaleko to biora udzial (kiedys bylem mocniejszy od nich..)

taka moja historia :]
mnie nie urzekla

Janusz - Sob 16 Sie, 2008

michool_vt napisał/a:
mnie nie urzekla

mnie tez nie...
ale mi będzie zachwycony

kubas - Sob 16 Sie, 2008

michool_vt napisał/a:
porobili licencje


R1 czy R2 ? ;D

lenny - Sob 16 Sie, 2008

michool, fajnie... chcialbym miec wiecej czasu żeby choć na pół poważnie sobie pojeździć... chcialbym ze 3 - 4 razy w tygodniu po 30 - 50km zrobić... jakieś treningi, wyjazdy dłuższe - kilkudniowe, może jakiś trip do Krakowa czy coś dalej..

ehh... a tak pozostaje mi jazda po okolicy.. kilka fajnych tras juz zrobilem, walem miedzeszyńskim przez wawe i lewobrzeżną warszawą na południe na mokotów i wilanów (35km), wilanów - konstancin pod piaseczno prawie (40km) i inne... a dziś znalazlem w domu fajną książkę z trasami, wieczorem chyba jakąś zrobię...

A! już kasę pakuję w rower:) zaczęło się... mam jakiejś średniej klasy GarregoF i trzeba nad nim popracować... amortyzator jest z dupy, kaseta z dupy i kilka innych...

może jutro wpadniemy gdzieś, jeśli ktoś chętny..? ja od 7.00 - 7.30 już pedałuje...
:rotfl:

Vlodarsky - Sob 16 Sie, 2008

Jeżdżę :) sporo... z dziewoją moją :)
Misiek_lbn - Sob 16 Sie, 2008

eM napisał/a:
miejsce na sluzbowym parkingu w orange

też pracujesz w oręż :?: :)

ja rower miałem, ale się pozbyłem i żałuje, bo z chęcią bym pojeździł, a kasy na zakup nowego nie mam :)

M - Sob 16 Sie, 2008

sharxhunter napisał/a:
eM napisał/a:
miejsce na sluzbowym parkingu w orange

też pracujesz w oręż :?: :)

ja rower miałem, ale się pozbyłem i żałuje, bo z chęcią bym pojeździł, a kasy na zakup nowego nie mam :)

ano pracuje :)

Bad-i - Sob 16 Sie, 2008

jak ktoś mnie namówi do pedałowanie to stawiam skrzynke piwa. Kurde w zeszlym roku kobieta mnie namowila na rowery. Ja oczywiscie zachowalem sie jak typowy warszawski snob i kupilem sprzet z gornej polki - mam ten sprzet juz rok a przejechalem na nim 70 km :(

dlatego jezeli zrobimy spota, cokolwiek na rowerach to sie pisze bo szoda mi tego sprzetu. Szczerze mowiac to juz w tym roku chcialem go sprzedac i kupic za niego mechaniczne popychacze do clio :/

Bart - Sob 16 Sie, 2008

oczywiście, że na rowerze jeżdżę! (choć niestety duużo mniej od kiedy mam skuter) - w pobliżu mam bardzo dużo lasów i całkiem fajnych rowerowych terenów. Więc kiedy lenistwo i pogoda nie stoją na przeszkodzie - siadam na bajka i bawię się w wybitnie amatorskie xc.
TomsoN - Sob 16 Sie, 2008

eM przypinasz rower gdzies przy poczcie?
Bo potrzebuje nowego amorka ;D

XC MTB to jest to!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group