To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - rower

bizon - Wto 21 Cze, 2016

kosmita napisał/a:
bizon, a co masz i za ile ? :>




Z grubsza to, co na zdjęciu, tylko bez tych naklejek na tylnym kole, za to z błotnikami i kierą karbą
Rama Focus Black Forest karbą (rozmiar chyba M? coś w stylu 18/19", muszę spojrzeć)
Widelec Fox
Korba XT na jednej zębatce 36
Kaseta SRAM 11-36 (w planach wymiana na Ultegra 11-28, ale zobaczymy, czy tyle go będę miał)
Przerzutka tył XTR ze sprzęgłem
Manetka XTR
Heble XT hydraulika
Kierownica karbą
Koła BluePill
Opony Racing Ralph EVO
Błotniki Mudhugger
Waga startowa 9,9 kg
W fabrycznej specyfikacji ważył 12,1 kg i kosztował 8k

Cena: piątak

kosmita - Wto 21 Cze, 2016

Szkoda, że nie full, ale bardzo ładny :)
Drone - Czw 14 Lip, 2016

Dawno mnie tu nie było.

W lutym jakoś kupiłem sobie takie coś i do tej pory jeszcze działa


PiTT - Czw 14 Lip, 2016

trochę się ostatnio naczytałem o tym co warto kupić jeśli już zmieniać i większość wskazuje na Canyona
https://www.canyon.com/pl/mtb/grand-canyon/
chociaz przyznam że Scott Scale 930 zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie... już nie chcę KTMa :D
na czele Trek i Scott, ten Canyon wydaje się też być sensowny
http://www.scott.pl/produ...ower-Scale-930/

poczyniłem też inwestycję w swojego, błotniki i spd, od momentu zakupu codziennie ujebany w błocie wracam do domu :rotfl:
ale nie ze względu upadków a poszukiwania nietypowych tras ;D


kamil - Czw 14 Lip, 2016

powinieneś olejować taras :)
PiTT - Czw 14 Lip, 2016

kamil napisał/a:
powinieneś olejować taras :)

to taras w robocie, jebie mnie to :lol2:

kornat - Czw 14 Lip, 2016

Jak szukasz ciekawych tras to może warto wziąć udział w maratonie mtb? Za mną już 7 maratonów i trasy naprawdę rewelacyjne- mnóstwo podjazdów, zjazdów, wąskich i krętych ścieżek itd. Polecam. Najbliższy maraton w Wąchocku (24.07.2016) www.polandbike.pl
Drone - Czw 14 Lip, 2016

kornat napisał/a:
Jak szukasz ciekawych tras to może warto wziąć udział w maratonie mtb? Za mną już 7 maratonów i trasy naprawdę rewelacyjne- mnóstwo podjazdów, zjazdów, wąskich i krętych ścieżek itd. Polecam. Najbliższy maraton w Wąchocku (24.07.2016) www.polandbike.pl


Ja akurat jeżdżę na Mazovia MTB.
Też polecam.

Tak czy siak, start kosztuje, a ujechać się można umawiająć się z kimś np w Kampinosie.

MoRToN - Czw 14 Lip, 2016

PiTT napisał/a:
trochę się ostatnio naczytałem o tym co warto kupić jeśli już zmieniać i większość wskazuje na Canyona
https://www.canyon.com/pl/mtb/grand-canyon/
chociaz przyznam że Scott Scale 930 zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie... już nie chcę KTMa :D
na czele Trek i Scott, ten Canyon wydaje się też być sensowny
http://www.scott.pl/produ...ower-Scale-930/

poczyniłem też inwestycję w swojego, błotniki i spd, od momentu zakupu codziennie ujebany w błocie wracam do domu :rotfl:
ale nie ze względu upadków a poszukiwania nietypowych tras ;D

Obrazek


Nie wiem za ile realnie tego scotta można wyrwać ale w rowerze za dyszkę z carbonem to już wszędzie chociaż XT powinno siedzieć a tutaj tylko na tyle... reszta deore, slx..

PiTT - Czw 14 Lip, 2016

racja, dlatego w treku i scott'cie trzeba przyjac ze placisz za marke... no i rame :)
pytanie czy sie opyla samemu zlozyc czy jednak wejsc w takiego Canyona
dyskusja podobna jak w temacie skoda vs vw... czy opyla sie placic za marke czy jednak nie :rotfl:

kamil - Pią 15 Lip, 2016

ja Ci napisałem główny argument za TREKiem
PiTT - Pią 15 Lip, 2016

wiem, rama przechooj

to pytanie z innej beczki, mam teraz nietaperwana glowke w ramie, amor to rock - reba
czy mogę zmienić ramę na taperowaną i użyć jakieś reduktory do amora?
jest taka opcja czy muszę jak coś szukać ramy z klasyczną glówką?
czasami można wyrwać w fajnej kasie ramę i tak myślę czy zamiast kombinować samemu sobie pozmieniać to i owo :)

kola to dt swiss 1600 lub ztr arch ex z tego co ustaliłem z naszym starym kolegą forumowym :)

kosmita - Pią 15 Lip, 2016

Myślę, że nie warto. Za jakiś czas będziesz chciał wymienić amorka i będziesz miał problem, bo chyba wszystkie nowe idą teraz ze stożkową rurą.
bizon - Pią 29 Lip, 2016


michool_vt - Sob 30 Lip, 2016

znam identyczna trse w okolicach szczwnicy, tylko kozie bobki obklejaja tam mocno ramę :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group