To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Cabrio - czysty dach...

Gotti - Pi± 22 Sie, 2008
Temat postu: Cabrio - czysty dach...
Panowie,

jako że kilka osób posiada/posiadało auta bez dachu zwracam się do Was z pytaniem... czym czy¶cić takowy dach? Wykonany z jakiego¶ materiału (audi tt), kolor czarny. Normalna myjka ręczna, szampon+g±bka? odkurzać z pyłu a dopiero potem myć? Czy może jakie¶ specyfiki?

Z góry dziękuję za sugestie :)

Bart - Pi± 22 Sie, 2008

miałem przez rok punto cabrio i dachu w żaden specjalny sposób nie traktowałem. Zwykłe myjnie lub mycie ręczne g±bk± i było ok.
Vlodarsky - Pi± 22 Sie, 2008

Płukanie, mycie ciepł± wod± + szampon z woskiem odczekać chwilkę żeby ten wosk się tam zadomowił i znowu płukanie. Tak robię od trzech lat.
Michał - Pi± 22 Sie, 2008

ja miałem miate 2 tygi i chciałem kumplowi dach skórzany domyć to HUJ wielki. Nic nie schodziło . Musz± do takiego dachu być jakie¶ preparaty , a zwykły materiao wdach to nie wiem
ssij

Gotti - Pi± 22 Sie, 2008

Vlodarsky napisał/a:
Płukanie, mycie ciepł± wod± + szampon z woskiem odczekać chwilkę żeby ten wosk się tam zadomowił i znowu płukanie. Tak robię od trzech lat.


zostaje bez plam i zacieków?

Michał napisał/a:

ssij


... ?

Michał - Pi± 22 Sie, 2008

plata
Anonymous - Sob 23 Sie, 2008

w VW masz bardzo dobry oryginalny preparat do konserwacji dachu w sprayu + szampon i jedziesz woda i szczotka czyscisz zabezpeiczasz i juz max takiego zestawu to ok 160zł
Vlodarsky - Nie 24 Sie, 2008

Marcel 08 napisał/a:
preparat do konserwacji dachu w sprayu


używałem czego¶ takiego - jest jak lakier do włosów :/

Anonymous - Pon 25 Sie, 2008

hmmm nikt nigdy od moich znajomych nie mial z nim problemu, 2 x do roku taki zabieg i daszek i przygotowany na jesien/zime i po idealnie, a uzywales tego VW czy jakiegos "marketowego" ?
Vlodarsky - Pon 25 Sie, 2008

Marcel 08 napisał/a:
hmmm nikt nigdy od moich znajomych nie mial z nim problemu, 2 x do roku taki zabieg i daszek i przygotowany na jesien/zime i po idealnie, a uzywales tego VW czy jakiegos "marketowego" ?


Mnie się wydaje, że my inne dachy wogóle mieli¶my Marcelito. Tzn mój był z materiału. A płyn miałem markietowy :)

Anonymous - Pon 25 Sie, 2008

to użyj mareczku tego preparatu VW - wg mnie będziesz i ty i dach zadowolony z tego zabiegu ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group