To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - wymiana telefonu

Michał - Sob 13 Wrz, 2008
Temat postu: wymiana telefonu
Elo.
Dzwonili do mnie z ery ze mogfe sobie telefonik wymienić
Naraz jestem zainteresowany:
samsung u900 soul. Z tego co widziałem kopie jaja na miekko, ale niestety nie dotykałem , nie bawiłem sie :)
SE K850i - dotykałem bawiłem sie. Biore go pod wuage tylko dlatego sze mam sentyment do SE , pozatym ma prawdziwego flesza w aparacie, 5.2 MPIX a na tym mi najbardziej zalezy, ale niestety obsluga jest tragiczna :/
nokia n95 - nie lubie nokjanów ale ten co widziałem to niezły lkombajn jest.
Co mam wybrać ?
pomocy.
ps. nie jestem z tych którzy mówią ze telefon to tylko do dzwonienia. Tel musi być , dla mnie , mega gadzetem wypasionym

Anonymous - Sob 13 Wrz, 2008

Wybierz Nokię

Samsung nie, bo nie lubię koreańczyków, a SE nie, bo jest z tej trójki chyba najmniej wypasiony...

N95 ma chyba wszystko, czego można od telu oczekiwać, a nawet wiecej (chociaz niestety ssania kulek nie przewidzieli :/ )

Michał - Sob 13 Wrz, 2008

no wlasnie nie, nie ma flesza w aparacie tylko diode led :/
dla mnie to olbrzymia strata ...

Anonymous - Sob 13 Wrz, 2008

Hm... masz na myśli możliwość wykonywania fotek w warunkach półmroku i zadymienia, panujących w pewnych charakterystycznych miejscach? :jupi:

W sumie to racja, flesze z SE dają radę...

Anonymous - Sob 13 Wrz, 2008

ziom wez cos co sprzedasz na allegro - czyli czytaj najdrozszy jaki mozesz i tyle, albo bierz eryka i juz jak zgubisz po raz N-TY w Placie to bedziesz miał odrazu drugi :]
106 - Sob 13 Wrz, 2008

moze poczekaj az w erze bedzie i900... calkiem spoko fon..
5mpix hsdps gps cos jak iphone tyle ze z lepszymi parametrami :)

PiTT - Sob 13 Wrz, 2008
Temat postu: Re: wymiana telefonu
Michał napisał/a:
Elo.
Dzwonili do mnie z ery ze mogfe sobie telefonik wymienić
Naraz jestem zainteresowany:
samsung u900 soul. Z tego co widziałem kopie jaja na miekko, ale niestety nie dotykałem , nie bawiłem sie :)
SE K850i - dotykałem bawiłem sie. Biore go pod wuage tylko dlatego sze mam sentyment do SE , pozatym ma prawdziwego flesza w aparacie, 5.2 MPIX a na tym mi najbardziej zalezy, ale niestety obsluga jest tragiczna :/
nokia n95 - nie lubie nokjanów ale ten co widziałem to niezły lkombajn jest.
Co mam wybrać ?
pomocy.
ps. nie jestem z tych którzy mówią ze telefon to tylko do dzwonienia. Tel musi być , dla mnie , mega gadzetem wypasionym

Moja Ewa ma U900, jak chcesz to wpadnij to sobie pomacasz... telefon oczywiście :rotfl:
trochę nim się bawiłem, wg. mnie najlepszy z Samsungów jak do tej pory
to że ma aparat 5.0 mpix to chui bo przecież nie będziesz nim robił zdjęć do albumu, ale zawsze taka pierdoła cieszy
a może coś z nokii? np e66?

PiTT - Sob 13 Wrz, 2008

aha, pewnie ajfona możesz też dostać, ale nie wiem czy warto
ja póki co mam tego pierwszego, ale chętnie bym zamienił na nokię e90

Janusz - Sob 13 Wrz, 2008

kolega miał n95... psuło mu sie to na potęgę....;/ słyszałem tez kiedyś ze jakiemuś znajomemu znajomego ( czyliy w sumie komuś tam, gdzieś tam, generalnie nie wiadomo komu) tez sie strasznie sypała. poza tym całkiem fajny... ale po tym jak wszędzie go zachwalali to wcale takiego szału nie robił.... o reszcie sie nie wypowiem bo nie wiem nic na ich temat ....
PiTT - Sob 13 Wrz, 2008

n95 to cegła
wg. nie poracha na maxa przy tego typie telefonu
rozumiem ze ceglą moze byc komunikator, ale nie normalny tel
dziwne ze go nie zminiaturyzowali jak np. samsung, może nie potrafili ;D

106 - Sob 13 Wrz, 2008
Temat postu: Re: wymiana telefonu
PiTT napisał/a:
a może coś z nokii? np e66?

ma jakis nowy soft i strasznie wooooolno dziala. wizualnie ok bo czuc ja
w rece ale to taki tel do dzwonienia. dla mnie bez rewelacji. u900 fakt
bardzo fajny podoba sie. wada wiekszosci samungow jest slaba czulosc.
nie wiem jak jest w tym modelu ale warto sprawdzic przed zakupem...

GeKo - Wto 16 Wrz, 2008

HTC - tocuh diamond i nie ma BATA!!! :) w erze to chyba MDA IV ale radziłbym sprawdzić czy to wszysto to samo.
Mega szybki procek ponad 500MHZ
chyba 256 RAMU
Akcelerator grafiki
G-sensor
GPS
HSDPA
3.2Mpx
ekran 640x480 mimo 65tys kolorów rozwala.
win.6.1 i system touch flow.

Iphone przy tym to śmietnik.

Wśród znajomych już przerabialiśmy kilka HTC i są to wg mnie obecnie najlepsze telefony. Jedyne czego mi w nich brakuje to takiej klawiatury jak w SE P1

rasta - Wto 16 Wrz, 2008

Ja ma Soula, naprawdę kozak telefon!

Wyleczyme sie już z smartphonów, czyli telefonów do niczego. Jeśli szukasz dobrego tele. którym przy okazji mozna pstryknąc czasami dobrą fotkę to polecam. Najwiękrza wada to to, że dzwonek jest cichy.

Bad-i - Wto 16 Wrz, 2008

a ja od jakiegos czasu bawie sie Iphonem - serio do smsow i niektorych innych rzeczy jest z doopy, ale do netu to bajka :D

teraz wieczorem nie musze odpalac kompa zeby na forum wejsc ;)

PiTT - Wto 16 Wrz, 2008

Bad-i napisał/a:
a ja od jakiegos czasu bawie sie Iphonem - serio do smsow i niektorych innych rzeczy jest z doopy, ale do netu to bajka :D

teraz wieczorem nie musze odpalac kompa zeby na forum wejsc ;)

ano wlasnie
to mi się w nim podoba, że śmigam po necie i ściagam maile jak na małym komputerku
może nie ma wyjebistych mmsów i w chui polifonicznych dzwonków, ale to wszystko można dograć przez instalatora
aha, jedyną wadą jak dla mnie jest brak możliwości przesyłania plików przez BT, ale można żyć bez tego
wg. iphone jest ladny i solidnie wykonany i to mi wystarcza



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group