To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [EXP] Szymlor

szymlorek - Nie 19 Paź, 2008
Temat postu: [EXP] Szymlor
Kilka moich amatorskich wypocin :)

Świadom jestem mojej totalnej amatorki w temacie więc nie obrażę się na żadną krytykę i chętnie przyjmę rady :)

Kilka fotek z wystawy modelarskiej odbywającej się w teatrze zdrojowym w szczawnie zdroju :)




qbus - Nie 19 Paź, 2008

nice... apropo ogladalem wczoraj program w tv w ktorym pokazywali jakis model ktoregos miasteczka w szwajcari, robil niesamowite wrazenie, w miasteczku akurat odbywal sie koncert z 20 tys widownia... amazing !

aaapropo fotek... jakosciowo super, ja sie nie znam na fotografi ale wydaje mi sie ze sa zle wykadrowane, rozumiem ze moze byc ciezko zrobic zdjecia takim makietom ale poucinane elementy troszke raza. zaznaczam ze sie nie znam moze tak ma byc nie wiem :)

k-mart - Nie 19 Paź, 2008

qbus napisał/a:
nice... apropo ogladalem wczoraj program w tv w ktorym pokazywali jakis model ktoregos miasteczka w szwajcari, robil niesamowite wrazenie, w miasteczku akurat odbywal sie koncert z 20 tys widownia... amazing !


sorry za ot...
ale tez to widzialem, naprawde niezly :)

kubas - Nie 19 Paź, 2008

wow zanim przeczytalem to myslalem ze to twoje modele :D


fajnie szymlor ! wrzuc pare fotek motoryzacyjnych chlopie !

szymlorek - Nie 19 Paź, 2008

Portretów nie ogarniam ani trochę więc tu liczę szczególnie na wasze podpowiedzi, c poprawić i jak żeby było lepiej :)



Kubas motoryzacja będzie później jak znajdę jakieś ciekawe fotki :)

michool_vt - Nie 19 Paź, 2008

super kolory!! naprawde fajne zdjecia , wrzucaj wiecej :)
POKA CYCKI

Anonymous - Nie 19 Paź, 2008

portrety sa kurwio-trudne
mi - Pon 20 Paź, 2008

portrety są kurcze-trudne, ale do ogarnięcia...
Troszkę inaczej kadr, bo ten jakiś dziwny jest, najlepiej mniejsza głębia ostrości i będzie gut! Kolorki bardzo ładne...

szymlorek - Pon 20 Paź, 2008

mi napisał/a:
portrety są kurcze-trudne, ale do ogarnięcia...
Troszkę inaczej kadr, bo ten jakiś dziwny jest, najlepiej mniejsza głębia ostrości i będzie gut! Kolorki bardzo ładne...


Walczyłem dzisiaj z portretami ale faktycznie są dla mnie za trudne narazie :/


Jednak jadąc do domu patrząc za szybe pomyślałem że to fajne miejsce na pstryknięcie kilku fotek korzystając z ostatnich chwil ładnej pogody :)


mi - Pon 20 Paź, 2008

czy tam jest taki przepał czy to wina mojego monitora? :>

Na maxa ciekawy kadr, yeah!

szymlorek - Pon 20 Paź, 2008

mi napisał/a:
czy tam jest taki przepał czy to wina mojego monitora? :>

Na maxa ciekawy kadr, yeah!


Może mamy inaczej skalibrowane monitory bo u mnie owszem jest już mocno doświetlone niebo ale wciąż przepaleń nie mam. Co więcej sam ją nawet delikatnie rozjaśniłem w PSie, moze to był bład :)

Btw czy jest jakiś program na necie którym można sobie skalibrować jasność i kontrast monitora?

mi - Pon 20 Paź, 2008

mojemu nic już nie pomoże :wall:
anjas - Śro 05 Lis, 2008

Dzień dobry, czy tu "pomógł" dają? ;) :D
szymlorek - Śro 05 Lis, 2008

..mówisz i masz :D
mi - Czw 06 Lis, 2008

anjas napisał/a:
Dzień dobry, czy tu "pomógł" dają? ;) :D

;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group