To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - śmierdzący ser vs kwitnaca wiśnia

saxorulez - Sob 08 Kwi, 2006
Temat postu: śmierdzący ser vs kwitnaca wiśnia
Po wczorajszych wyścigach miałem mały niedosyt rywalizacji.. zdzwoniłem sie ze znanym tutaj TheMc na mały spot :D

Godzina 13.. gdzieś pomiędzy Konstancinem a Banichą.. długa prosta w lesie

Pierwszy start: 1 Hania do przodu wyskakuje (troche się dziwie bo zawsze 1 bylo moje) 2 hania odjeżdza ( to już nie takie dziwne) 3 tzrymam się za hanią, 4 też się trzymam..

0 : 1

Drugi start: 1 moje :D 2 :D moje 3 hania nadrabia... ale wciąż prowadze 4 hania z przodu

0 : 2

Trzeci start: 1 hania znowu rusza do przodu, i ta przewaga z lekką tendencją wzrostową się utzrymuje.

0 : 3

Wyścig z rolowanego: 3 bieg prędkość 80km/h cała trójka moja, czwarty bieg ledwo ledwo Hania mnie robi..

Konkluzja : 172KM Honda jest szybsza ale nie tak bardzo jak wtedy gdy miałem 120KM

Dla uświadomienia wszystkim różnicy powiem że w serii wyścig wyglądał tak: 1,2 jestem z przodu a potem pozamiatane.. wynikało to z większej ilości mocy/momentu na dole w moim samochodzie.. teraz mam duuuzo wiecej na górze co zauważyliśmy z TheMc obydwoje że nie dyma mnie już o 3-4 długości tylko o 1

Wczesniejsze wyscigi rolowane to była masakra dla Citroena.. dostawałem odrazu długość.. teraz ja odjeżdzam i VTEC na 4 biegu dopiero go ratuje..

Powiem ze TheMc i Nikolas sa dla mnie wyznacznikami szybkości.. mam nadzieje ze kiedyś sie spotkają bo jestem mega ciekaw konfrontacji..

A przedemną jeszcze troche pracy żeby zjeć JDM VTi

Vlodarsky - Sob 08 Kwi, 2006

fajnie... masz z kim porównywać... ;( ja tu w okolicy nie mam :( tyle, że dla mnie wyznacznikiem szybkości jest saxo vts seria narazie...
M - Sob 08 Kwi, 2006
Temat postu: Re: śmierdzący ser vs kwitnaca wiśnia
Małe sprostowanko...
JDM VTI to 1.5 sohc vtec 130koni d15b

To jest JDM SIR II :)

The Mc - Sob 08 Kwi, 2006
Temat postu: Re: śmierdzący ser vs kwitnaca wiśnia
saxorulez napisał/a:


Konkluzja : 172KM Honda jest szybsza ale nie tak bardzo jak wtedy gdy miałem 120KM


NIe 172 tylko 165 :P
Z mojej perspektywy (poniewaz siedze nizej niz Saxorulez) wygladalo to.. tak jak opisal :D
Wniosek ze saxo Ukasza znacznie przyspieszylo a 3 bieg to juz wogole spora poprawa.
Jakby mu sie udalo poprawic dol aby bylo tak jak na poczatku to bym juz go niewyprzedzil.

Mialem duze obawy przed wyscigiem bo jak wiadomo on ciagle cos tam zmienia w tym saxo do tego ladnie felgi pomalowal no i zapuscil wlosy. Naszczescie dlamnei kwitnaca Wisnia nadal przed smierdzacym serem - Banzaaaii!!

Prezesiak - Sob 08 Kwi, 2006

Ale ten civic jest szybki....jak przegralem z prawie seryjnym saxo to od TheMc dostalbym chyba z pol kilometra
Loko - Sob 08 Kwi, 2006

Ale to saxo musi być szybkie jak tak dobrze sobie radzi w tym starciu. Ile to ma koniii???
nox - Sob 08 Kwi, 2006

miało mieć 142,3 :P ale teraz jest LPG i moze z 50 KM ma ;)
Anonymous - Sob 08 Kwi, 2006

Koniecznie musze zweryfikować osiągi z tą Hondą, bo ostatnio to mnie tak Hondy złoiły że nie wiem jaki mam numer na dzwiach auta :D
A tak na poważnie chętnie się ustawie - więc Łukasz będziesz naszym sędzią ;)
Może jutro jakiś mini spocik :562:

saxorulez - Nie 09 Kwi, 2006

themc jest bardzo rozchwytywanym grafikiem.. ale spoko Nik zadbam o mini spocik asap :D ja mam tak szybkie saxo że was wystarue.. wsiąde do mojego podjade sobie na mete i powiem wam kto wygrał :P
Prezesiak - Nie 09 Kwi, 2006

Dajcie znac to przyjade popatrzec:)
Anonymous - Pon 10 Kwi, 2006

saxorulez napisał/a:
themc jest bardzo rozchwytywanym grafikiem.. ale spoko Nik zadbam o mini spocik asap :D ja mam tak szybkie saxo że was wystarue.. wsiąde do mojego podjade sobie na mete i powiem wam kto wygrał :P


3mam Cię za słowo :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group