To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - 106 rally crosowy vs yts

Anonymous - Śro 12 Kwi, 2006
Temat postu: 106 rally crosowy vs yts
wracalismy po 22 z bratem z silki i stoimy na swiatlach przy wilanowskiej kolo podjezdza buczaca 106 poopklejana numerkami, taki sprzecik rallycrosowy , biala felga i takie tam,
kolo przygazowka i wyrwal na swiatlach ja nic, dojechalem na nastepen swiatla, staje obok niego , wylaczylem trakcje
zolte pisk i wyrwalem,jedynka pol dla mnie, dwojka i ciutek dalej odchodze tak do 3/4 dlugosci kolo cisnie pierdziawka, minimalnie odchodzilem mu, zmiana na 3 i przestalem juz cisnac musialem odpuscic przy 100 bo skrecalem w bonifacego,
generalnie musialem trafic na jakies 1.0 lub slabe 1.4 bo inaczej 1.6 by mnie zjadlo,

ale fun jest i kill zaliczny hehheheh , bez brata bylo by pewnie dlugosc dla mnie

Michał - Śro 12 Kwi, 2006

denerwoja mnie te jarki :D Za dobrze chodzą. Ja nie mogłem dosc anjasa jak jechalismy do sinusa :D
Gratulacje ziom.

Anonymous - Śro 12 Kwi, 2006

do sinusa chodzicie na silke tam przy wale ?

yarek chodzi katalogowo 9sek jak dobry kierownik to mniej

:)

chcialbym wycisnac z niego 120 koni ,
kolektor 4-1, wydech porawic do koncowego, poprawic dolot jakis nawiew, izolacja, pozostane przy wkladce, czuje ze jest lepsza reakcja gazu, tamta firmowwa musialem miec juz brudna :) i swinia na koncu, to by juz bylo lepiej z 8,2
narazie nie jest zle , :) ale apetyt rosnie .....

nox - Śro 12 Kwi, 2006

rallycrosowy to raczej niebyl bo one niesą dopuszczone do jazdy po ulichach publicznych a jakaś rajdówka ale kil to kil gratki :)
saxorulez - Śro 12 Kwi, 2006

106 1.6 8V i wszystko jasne.. ale gratuluje bo w serii ma 9 z kawałkiem ..
anjas - Śro 12 Kwi, 2006

no gratulacje mikson... dobry yaris nie jest zły :D

a do sinusa jechalismy po piatkowym spocie, na male sciganko, a raczej w moim przypadku na ogladanie sciganek klubowych wymiataczy.

Anonymous - Śro 12 Kwi, 2006

teraz bym zmierzyl yarka gtechem

moze maly spocik szybki przed swietami?

[ Dodano: Sro 12 Kwi, 2006 ]
a dzis jeszcze pogonielm getza musial byc ten mocniejszy 1.6 110KM 9.5sek, bo na poczatku zanim sie zorientowalem i zaczolem go gonic to pomalutku go wyprzedzalem ale spacerowa moja ulubiona ulica przy silversreenie w dol pokazala za yts mimo wysokiej budy lepiej wchodzi w zakrety i kolo musial zwolnic potem mnie gonil ale bylem juz poza jego zasiegiem :) i takie tam uliczne codzienne zmagania :)

anjas - Czw 13 Kwi, 2006

Co do spota to nie ma sprawy. Wożę g-techa w Yarisie, wiec mozemy sie spotnąć właściwie w każdej chwili. Co prawda od roku go nie używałem, ale mam nadzieję, że ciągle działa :D

Sam jestem ciekaw naszej konfrontacji YTS vs YTS bo mam wrażenie że mój jakoś dziwnie zamula, szczególnie na starcie... Moze sprzęgło nie działa tak jak powinno. Może trzeba je wymienić??? Porównamy i zobaczymy :566:

saxorulez - Czw 13 Kwi, 2006

anjas nie mów że miałeś Gtecha na spocie i się nie przypucowałeś!!
anjas - Czw 13 Kwi, 2006

No miałem :D
Ale woże go od roku i trochę o nim zapomniałem :D Ale mam tego zwykłego - "pro" co mierzy do 60 mil (96km/h).

saxorulez - Czw 13 Kwi, 2006

obrażam się na Ciebie :P
Michał - Czw 13 Kwi, 2006

ooo ja też !!
Anonymous - Czw 13 Kwi, 2006

i ja!!! :)
lenny - Czw 13 Kwi, 2006

no to kolektywnie ja też choć nie byłem na spocie,
a taki przedświąteczny na szybko bardzo chętnie,
może sobota z rana jakoś..?!! albo już podczas świąt poniedziałek wieczór... może pogoda dopisze i będzie ciepło....

a co do Sinusa to przyznać się tutaj kto bywa tam na silowni..?! ostatnio jakieś sterydy na parapecie tam znalazłem!!!!

Michał - Czw 13 Kwi, 2006

sterydy do ja na sniadanie ze starym opierniczam
ja chętnie w sobote jakos moze w południe, FOTY SIE ZROBI :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group