To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - [G] Gierki

DeeS - Śro 23 Lis, 2016

Marek23 napisał/a:
anowie jaką kierę poleacie do RBR? G29 czy Thrustmaster TRS500? I fajnie jakby odpalila na windows xp, bo mi sie jakis stary komp ostał. Z góry dziękuję za pomoc;)


Zdecydowanie TR500 ( ale pod xp to nie wiem... )
G29 to 10 letnia kierownica tylko że z nowym opakowaniem nowymi przyciskami i nową ceną.

Własnie sprzedałem taką.
Kupiłem T300 Alcantara Edition - jest piękna ...


bob.dsk - Pią 25 Lis, 2016

Ja zakupiłem fotel do grania Playseat Challenge i jestem mega zajarany! Wcześniej miałem przykręconą do biurka i odsuwające się pedały i chujowe krzesło mocno mnie irytowało. Dodatkowo kupiłem lewarek zmiany biegów i wczoraj 3h jeździłem E30 M3 ! Nie zdawałem sobie sprawy że może być tak realnie :faja: Sam fotel jest o tyle fajny że składasz go w 30 sekund i pakujesz do szafy no i przede wszystkim nie kosztuje sryljony pesos. Polecam ŻanetKaletaaaa


zefir - Pią 25 Lis, 2016

Generalnie jak się dorobie wiekszego mieszkania to wlasnie w taki temat chce wejsc :)

Zajebista roznica, przy tych dokrecanych do stolika/biurka rozwiazaniach nawet wheels stand pro, ktore tez potrafi spierdolic jest srednie.

Duzo dałes?

bob.dsk - Pią 25 Lis, 2016

zefir napisał/a:
Generalnie jak się dorobie wiekszego mieszkania to wlasnie w taki temat chce wejsc :)

Zajebista roznica, przy tych dokrecanych do stolika/biurka rozwiazaniach nawet wheels stand pro, ktore tez potrafi spierdolic jest srednie.

Duzo dałes?


Za fotel 780 PLN z wysyłką, niestety po moim zamówieniu cena wzrosła :/ Jedyny minus to to że nie ma mocowania do biegów ale na spokojnie coś się dorobi :faja:

DeeS - Sob 26 Lis, 2016

Kierownice jeszcze tylko wymień . Ten lewarek to zabawka przy tym np . http://www.ceneo.pl/14249112

Pedały od G25-g27 ?? i kiera to co to tez logi widze ??

Alexxx - Sob 26 Lis, 2016

DeeS napisał/a:
Ten lewarek to zabawka przy tym np . http://www.ceneo.pl/14249112


Po obróceniu mozna go uzywac jako recznego ;)

rasta - Śro 30 Lis, 2016

U mni wjechał na pokład ps4 pro czas nadrabiać zaleglosci :]
rasta - Śro 30 Lis, 2016

U mni wjechał na pokład ps4 pro czas nadrabiać zaleglosci :]
Chloru - Śro 30 Lis, 2016

Jak masz 2 PS4 Pro to może jedną sprzedasz? :rotfl:
rasta - Śro 30 Lis, 2016

Nie mam, ale po starej znajomości mogę ci sprzedać Xbox'a :lol2:
DeeS - Czw 01 Gru, 2016

bob.dsk napisał/a:
Ja zakupiłem fotel do grania Playseat Challenge i jestem mega zajarany! Wcześniej miałem przykręconą do biurka i odsuwające się pedały i chujowe krzesło mocno mnie irytowało. Dodatkowo kupiłem lewarek zmiany biegów i wczoraj 3h jeździłem E30 M3 ! Nie zdawałem sobie sprawy że może być tak realnie :faja: Sam fotel jest o tyle fajny że składasz go w 30 sekund i pakujesz do szafy no i przede wszystkim nie kosztuje sryljony pesos. Polecam ŻanetKaletaaaa



jak wrazenia z tym fotelem ?

Zastanawiam się sam nad takim rozwiązaniem. I czy to jest stabilne ?

Cartoon - Pon 05 Gru, 2016


was79 - Pon 05 Gru, 2016

Szkoda, że tylko multi, i to już w 2031 roku :rotfl:
rasta - Pon 05 Gru, 2016

A to nie na ps5 ma wyjsc? :rotfl:
DeeS - Pon 05 Gru, 2016

heeh poza tym nie wydaje mi się aby to było 4k z konsoli. Dla mnie to jakis dobry render póki co. Coż może pod koniec 2017 r się ukaże.

Czytałem również że grafika ok super , ale dalej dzwięki aut to typowe odkurzacze ...

Czekam na prywatne pokoje w Asetto a tymczasem katuje project cars !



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group