To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - [G] Gierki

DeeS - Pon 05 Cze, 2017

Chętnie sprzedam swojego Dirta ;)
zefir - Pon 05 Cze, 2017

Na gametrade za 100 zł sprzedałem w piątek :)

a dodam ze morele.net ma dobrą cene na Dirt 4 bo 204 zł

alphaOne - Wto 20 Cze, 2017

równiez biorę - mam nawet pre-ordera, dzisiaj ide odebrac ;)

Dirt Rally rowniez moge sprzedac, bo chyba sie juz nie przyda

zefir - Wto 20 Cze, 2017

No ja juz gram, zajebista :D

Ale model uproszczony wzgledem Rally :)

Sibu - Wto 20 Cze, 2017

Ponoć straszne gunwo w porównaniu do Dirta Rally
alphaOne - Wto 20 Cze, 2017

eee to zostawiam Dirt Rally :)
zefir - Wto 20 Cze, 2017

Gównem bym tego nie nazwał i podobno na metacritic srednia 84 punkty :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nie jest tak hardcorowa jak Dirt Rally, z punktu mojego grania na padzie - zajebista, dodatkowo trasy są generowane dynamicznie, co fajnie utrudnia granie :jupi:

alphaOne - Śro 21 Cze, 2017

pogralem wczoraj i mam mieszane uczucia. wyglada gorzej niz Rally, jezdzi sie latwiej niz w Rally, nie ma Monte Carlo ani aut WRC. troche slabo
DeeS - Śro 21 Cze, 2017

Dobry marketing poszedł a gra hmm też mam mieszane uczucia. Obecnie katuję Assetto po nowych patchach jest niezle. We wrzesniu Project Cars 2
zefir - Śro 21 Cze, 2017

Gdybym miał kierke możebym się pocił nad symulacją ale na granie na padzie jest zajebiście, co do grafiki, plus tak jak mowie, dla mnie trasy dynamiczne projektowane to plus a nie minus :)

na Dirt Rally nie dało się niestety grać na padzie.

alphaOne - Śro 21 Cze, 2017

ja gram na kierze :) a ze akurat akademia jest na subaru wrx sti to mialem okazje na szybka konfrontacje z realizmem tej gry i powiem szczerze - bardzo chcialbym zeby to auto tak jechalo :)

Za to tryb kariery zdecydowanie na plus, ale poki co zostawiam Rally na półce, jeszcze sie przyda.

DeeS - Czw 22 Cze, 2017

alphaOne napisał/a:
ja gram na kierze :) a ze akurat akademia jest na subaru wrx sti to mialem okazje na szybka konfrontacje z realizmem tej gry i powiem szczerze - bardzo chcialbym zeby to auto tak jechalo :)

Za to tryb kariery zdecydowanie na plus, ale poki co zostawiam Rally na półce, jeszcze sie przyda.



Kariera fajna naprawdę. Lece na Najwyższym poziomie ale dalej jakos łatwo :) Oczywiscie tryb symulacja.

Polecam również rywalizację online i odcinki live ( taka liga ). Wszyscy startuja w jednym czasie i live time na bieżąco. Ostatnio Renault 5 turbo kozak furka.

alphaOne - Czw 22 Cze, 2017

ja tez na ostatnim poziomie, ale udaje mi sie wygrywac rajdy, wiec cos jest nie tak :)
DeeS - Śro 28 Cze, 2017

W poniedziałek byłem w
https://www.facebook.com/mcapsule.warsaw/

Tam też upalałem Dirt 4 (PC) moim zdaniem na PC jest znacznie trudniej niż na wersji PS4. Wiadomo wrażenia że jedziesz w symulatorze skrzypiący fotel itp itp czasowo gorzej niż na ps4 ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. ;)

alphaOne - Śro 28 Cze, 2017

no ja awansowalem z R2 do R4 i juz sie zrobilo trudniej :)

jaki masz nick na PS4? ja mam "dreadgaze"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group