To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - [G] Gierki

Bonczek - Śro 17 Sty, 2018

Ziomek z pracy sprzedal G29 i kupil to co Ty - mowi ze dzien do nocy, taka roznica - co nie zmienia faktu ze na nurbie dalej go łoje tak samo :faja:
DeeS - Nie 21 Sty, 2018

Fanatec piękna sprawa.

Sam mam co prawda CSL ELITE z LC pedals. Ale kierownica ogołnie sztosik.

Kamill - Pon 22 Sty, 2018

Pytanie mam.
Ostatnie moje przygody ze ściganiem skończyłem na Colinie 2 na klawiaturze i nie mam pojęcia o rynku gier od 15 lat.
Chciałem kupić coś :D żeby się pościgać w realnych warunkach.
1) Wiem że są jakieś GT, asseto i project cars - nie mam pojecia czym to sie rozni
2) Co do sprzętu potrzebuje kierownice i pedały - też nie wiem jakie. Grałem u kolegi na logitechu G29 w gtand turismo na ps4, wydawał się ok.
3) Jaką platforme wybrać. Mam kompa stacjonarnego, mógłbym do niego dokupić mocną grafikę (komp 32gb ramu, dysk ssd i jakiś w miare szybki procek intela), ale jeżeli konsola wyjdzie tanie/lepiej z jakiegoś powodu to może być i konsola, tylko jaka (może xbox bo ma kinecta i moża z dzieckiem w coś pograć, poskakać?)
4) Jakiś stelaż pod to, plus kubeł? czy to bez sensu i spokojnie można w zwykłym fotelu grać?

Może ktoś chce coś sprzedać?

KarQ - Pon 22 Sty, 2018

Ja mam na sprzedaż kierownicę G25 + stojak PRO WHEEL STAND PRO tylko że to raczej pod PS3.
Da się jeździć na zwykłym krześle, ale jak masz możliwość stojaka z kubłem to zdecydowanie polecam.

alphaOne - Pon 22 Sty, 2018

to Wheel Stand Pro to i ja mam, zamontowalem teraz do niego G29
kosmita - Pon 22 Sty, 2018

Kinecta nie polecam bo jest fajny przez tydzień a potem to tylko zbieracz kurzu, a jak już będziesz chciał grać i się nie zabić to potrzeba sporego pomieszczenia
Kamill - Pon 22 Sty, 2018

Wstępnie myślę o ps4 pro +gt sport, g29 + stelaż wsp
Jak ktoś ma coś z tego zestawu do sprzedania to dajcie znać bo szybkim rachunkiem wychodzi 3200, chętnie kupię wszystko w używce.
kosmita napisał/a:
Kinecta nie polecam bo jest fajny przez tydzień a potem to tylko zbieracz kurzu, a jak już będziesz chciał grać i się nie zabić to potrzeba sporego pomieszczenia

Miejsce by się znalazło, tylko rzeczywiście moze sie to szybko znudzić.

Sibu - Śro 24 Sty, 2018

KarQ, ile byś chciał za g25?
KarQ - Śro 24 Sty, 2018

G25 700
Stojak 300
Pakiet 900

Chloru - Czw 25 Sty, 2018

KarQ, biorę pakiet bez kiery i stojaka. Jesteś mi winien 100 PLN :rotfl:
DeeS - Czw 25 Sty, 2018

Kamill,

jak na poważne sciganie to PC i :

Assetto Corsa
RaceRoom

Project Cars 2 jest tak zbugowana gra że mnie kurwica strzela jak zaczynam w to grać.

Jak weekendowo to PS4 i assettoi z kumplami gts...
Większy wybór na PC

Ja osobiscie na PS4 gram ale składam powoli PC.
Na PS4 są fajne ligi w których uczestniczę .

Kamill - Czw 25 Sty, 2018

Dzięki za info.
Po kilku konsultacjach zapadła decyzja narazie że kupuję kartę i kierownicę. Wyjdzie mnie na start 1k mniej niż ps4.
Bede grał w iRacing na start.
A kierownicę kupiłem thrurstmaster t300rs do tego karta 1050ti. Kierownica do biurka i monitor 22 całe i zobaczymy. Ewentualnie mam tv tylko będę musiał kompa przenosić.

zefir - Czw 25 Sty, 2018

chyba Alex ma tą kierke i naprawdę zajebista, ja jak się ogarne z mieszkaniem też planuje takie coś sobie ogarnać właśnie do 1,5k
bob.dsk - Czw 25 Sty, 2018

Kamill napisał/a:
Dzięki za info.
Po kilku konsultacjach zapadła decyzja narazie że kupuję kartę i kierownicę. Wyjdzie mnie na start 1k mniej niż ps4.
Bede grał w iRacing na start.
A kierownicę kupiłem thrurstmaster t300rs do tego karta 1050ti. Kierownica do biurka i monitor 22 całe i zobaczymy. Ewentualnie mam tv tylko będę musiał kompa przenosić.


Konsole przerabiałem i nie ma to sensu jeśli mamy patrzeć stricte pod wyścigi. Na kompa możesz dograć nowe tory, auta itd.

Co do siedzenia to ja mam PlaySeat Challenge - taki kompromis ale zajmuje za to mało miejsca po złożeniu.

Co do kierownicy to polecam z całą pewnośćią Fanatec, nawet podstawowy model...

Alexxx - Czw 25 Sty, 2018

zefir napisał/a:
chyba Alex ma tą kierke i naprawdę zajebista, ja jak się ogarne z mieszkaniem też planuje takie coś sobie ogarnać właśnie do 1,5k


Ja mam T300 Ferrari Alcantara itp chyba co innego niż T300rs bo ma 3 pedały T3PA zamiast dwóch i większą kierownicę. Polecam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group