To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - [G] Gierki

zefir - Wto 11 Wrz, 2018

no ile to roboty - sobota :D
Kenet - Śro 12 Wrz, 2018

Nooooo i namówił :jupi:
siema - Śro 12 Wrz, 2018

Kurna, akurat kiedy mnie połamało. Coś nie po myśli mi się układa ten sezon!
Bonczek - Śro 12 Wrz, 2018

Powiem tak - jak się pogoda nie spierdoli to latam w sobotę i niedziele wiec pic i zarywać nocy nie będę :) ale ogólnie rzecz biorąc to jak wrócę z urlopu to w październiku musimy to u mnie ogarnąć - chlamy i smigamy na zestawie w Forze ;D
zefir - Czw 13 Wrz, 2018

Bingo :D
Kenet - Czw 13 Wrz, 2018

No cóż - poczekamy, ale to w takim razie sobota u Zefira na padzie :faja:
Kenet - Nie 27 Sty, 2019

Bonczek napisał/a:
Kenet napisał/a:
Alko GP u Boncza - wpisujcie terminy i dzielnice :jupi:


Jestem w tym :>


Przypominam się ;D

Kenet - Nie 27 Sty, 2019

W ogóle to z racji, że do sezonu motocyklowego troche zostało - rozważam zakup xbox one s + forza 7 + kiera. Czy coś się zmieniło w ostatnim czasie czy ten T300 Ferrari to musthave?
Bonczek - Pon 28 Sty, 2019

Wpadnij do mnie któregoś wieczoru, mam Logitecha, sam ocenisz ;) i tak robię testy na razie wiec nie mam kiedy grać :jupi:
zefir - Pon 28 Sty, 2019

To ja też chetnie podbije :faja: :faja: :faja: bo własnie zawsze Logitech miałem a teraz wszyscy Thrustmastera chwalooo
Kenet - Pon 28 Sty, 2019

Dzięki Boncz, przeczytałem od wczoraj sporo i jednak jak już mam kupować coś to tego T300 z alcantary. Ale podbić i tak możemy jak coś :faja:

Tylko ja zupełnie wypadłem z obiegu jeśli chodzi o konsole. Boje się, że kupie teraz Xboxa a zaraz wyjdzie coś nowego. Co w trawie piszczy?

Kupować, zaczekać miesiąc?

was79 - Pon 28 Sty, 2019

Przez najbliższy czas nic nowszego nie będzie.
Przecieki mówią, że tylko 18% devów pracuje nad giercami na nową generację, czyli do premiery daleko.

Kenet - Pon 28 Sty, 2019

Ok, szanuje taką kompetentną odpowiedź. Dziękuje.
siema - Pon 28 Sty, 2019

Też się piszę na testy jak byście robili ;)
Bonczek - Pon 28 Sty, 2019

Z kierownicami jest tak - mój kumpel który średnio ogarnia jeździ na Fanatecu jednym z podstawowych i w 85-90% zbiera od nas oklep. Drugi ziomek (ze zwycięstwami w WPP i IS Cup o ile dobrze pamietam), ma dojebany zestaw Fanateca za ponad dychę - sprzęt i pojęcie o jeździe daje mu powiedziałbym ponad 50% zwycięstw. Ja na swoim Logitechu walczę w czołówce ;) o Thrutmasterze jak 2 lata temu kupowaliśmy to raczej opinie były kiepskie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group