To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - ktory telefon

Cartoon - Pon 23 Sty, 2017

Alexxx napisał/a:
bla bla bla bla


Daję Ci pół roku

Chloru - Pon 23 Sty, 2017

zefir, nówka sztuka. Napisałem, że trzeszczy tylko klika. Po prostu samo rozwiązanie mi nie leży.
Alexxx - Pon 23 Sty, 2017

Cartoon napisał/a:
Alexxx napisał/a:
bla bla bla bla


Daję Ci pół roku


Czyli będzie to samo co z Samsungiem? :/

Cartoon - Wto 24 Sty, 2017

W moim przypadku było ;) Pozbyłem się i wróciłem do 5s
Kenet - Wto 24 Sty, 2017

iPhone się skończył na 5S , odrodził jako 5 SE.

T Y L K O i P H O N E :jupi:

Cartoon - Wto 24 Sty, 2017

Kenet napisał/a:
iPhone się skończył na 5S , odrodził jako 5 SE.

T Y L K O i P H O N E :jupi:


Na SE planuję się niedługo przesiąść... Jedyny rozsądny telefon z tych nowsiejszych

rabarbar - Nie 29 Sty, 2017

Nie chce mi sie przekopywać przez te pierdolety,wiec na szybko-telefon do 1500 jaki polecacie
KarQ - Pon 30 Sty, 2017

Xiaomi Redmi Pro, wychodzi ok 1000 a lata jak zły.
zefir - Pon 30 Sty, 2017

No to dobry model :D
PiTT - Wto 31 Sty, 2017

rabarbar napisał/a:
Nie chce mi sie przekopywać przez te pierdolety,wiec na szybko-telefon do 1500 jaki polecacie


Rabi, pod wrockiem jest ten sklep gdzie na miejscu maja towar
https://www.aze.com.pl/
znajomy kupil 2 tel xiaomi i bardzo chwali... jednak jesli masz juz ipada to proponuje iphona :)

rabarbar - Wto 31 Sty, 2017

Płacenie ponad 3kafle za tel wydaje mi sie zbytnią rozrzutnością,choć przyznam ze kusi taki ajfon
PiTT - Śro 01 Lut, 2017

nie musisz brac ip6 albo 7
sa teraz te modele SE, ktore chyba spoko wypadaja cenowo
ja mam ip6s plus 64gb w stanie igła, chyba będę sprzedawał bo zmienie sobie na ip7
generalnie super telefon, tylko jak to wiekszosc ip z tego co wiem przy niskich temp. potrafi sie wylaczyc nawet przy 30% :)
co ciekawe w temp. pokojowej bateria normalnie trzyma i schodzi prawidlowo do 1%, więc nawet nie ma jak tego reklamować bo przeciez w serwisie nic nie sprawdzą.
Jakby ktoś chcial taki komplecik ode mnie z ory silikonem i hartowana szybka to moge puscic od reki za 2.2.

PiTT - Śro 19 Kwi, 2017

ktos uzywa dluzej samsunga s7 edge?
muszę przedłużyć umowę i niechętnie wybieram iphona bo każdy miał ten sam problem z baterią... oczywiście zaraz jak się kończyła gwarancja :/
teraz mam iphona 5s bo zostawiłem go sobie jako awaryjny i irytuje mnie to że telefon czasami zamula... jest to ewidentnie celowe zagranie i postarzanie sprzętu softowo
pamiętam jak to śmigało, teraz czuć już że nie jest tak jak powinno.
Wkurza mnie apple, ale obawiam się że szybciej wkurze się na samsunga, więc sam nie wiem czy brać iphona 7 czy galaxy s7 edge...

siema - Śro 19 Kwi, 2017

Samsung S6 Edge kumpla ciągle chodzi bez zarzutu, podczas gdy mój HTC One Dual muli i ciągle sypie błędami z wifi i połączeniem GSM na pierwszej karcie.
Aktualnie właśnie na S7 Edge Duos patrzę najbardziej przychylnym okiem.

PiTT - Śro 19 Kwi, 2017

chętnie bym sprawdził tego samsunga, ale troche szkoda mi kasy jak okaże się że jest kupą... od razu strata taka jak na francuskim aucie :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group