To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - ktory telefon

Kamill - Nie 27 Sie, 2017

Ten podgięty ma S7 Edge który jest trochę większy i też mi nie leży, poza tym jest droższy.
S7 ma tez świetnie działający skaner lini papilarnych, jeżeli palec nie jest mokry, albo brudny to rozpoznaje 10/10, nie ważne czy sie przylozy prosto, krzywo i którą częścią palca, opuszkiem czy środkiem itp.
Nie ma to nic wspólnego z tymi czytnikami montowanymi w laptopach, które można "głaskać" kilkadziesiąt razy zanim rozpozna.

siema - Nie 27 Sie, 2017

Przypomnieliście mi, że miałem się rozejrzeć za ubezpieczeniem ekranu. Wiecie może gdzie można wykupić takowe (najlepiej zdalnie)?
Telefon kupiony w normalnym sklepie, więc ubezpieczenia oferowane przez operatorów telekomunikacyjnych raczej odpadają.

rasta - Pon 28 Sie, 2017

Jest wersja z klasycznym ekranem.
PGmaster - Wto 29 Sie, 2017

kosmita napisał/a:
S7 ma ten pogięty ekran? Jak tak, to podziękuję, jakoś słabo to leży w dłoni jak dla mnie.


Chcesz mojego s7? :) Bo mysle go sprzedac...

PiTT - Śro 30 Sie, 2017

pytanko do uzytkownikow samsunga s7 bo juz jest troche na rynku
jak system po roku uzytkowania?
nie ma zwiech, chodzi jak na poczatku?
mi zawsze w androidzie bez wzgledu na tel po kilku m-cach zaczynal zamulac...
ktos pisal ze nowy android juz nie jest taki, ale ciekaw jestem opinii

Kamill - Śro 30 Sie, 2017

W s3 i S5 tak miałem. W S7 narazie nie czuć a było aktualizacji 2x więcej niż na S5. Ale nie wykluczone że zamuli w pewnym momencie.
Swojego kupiłem w czarny piątek więc jeszcze nie ma roku.

PGmaster - Czw 31 Sie, 2017

Ja jestem z s7 super zadowolony i nawet mialem dylemat czy przesiadac sie na s8...
Po ponad roku uzytkowania tylko bateria sie lekko pogorszyła. System działal z taka sama predkoscia jak na poczatku. Polecam!

rasta - Śro 06 Wrz, 2017

Też polecam S7 choć nie jest to taki wypas jak swego czasu Moto G :rotfl:
Cartoon - Pon 23 Paź, 2017

Od piątku testuję xiaomi 4x 4/64 - jeszcze ani razu na niego nie bluzgałem, więc do tej pory to najlepszy telefon na androidzie jaki miałem :rotfl: :rotfl:
PiTT - Pon 23 Paź, 2017

dopiero co wyszedl samsung s8 za ponad 3 tysie brutto
teraz patrze a tu juz za 2500 brutto na fvat mozna kupic... to jest dopiero spadek wartosci sprzetu
kiedy premiera s9? :)

PiTT - Pią 29 Gru, 2017

ktos ma samsunga s8?
coraz bardziej sie nad nim zastanawiam, ale wtedy pozybywam sie iphonow
troche mnie irytuje celowe postarzanie sprzetu i faktycznie to widac na ip5s ktorego mam jako drugi - zaczal zwyczajnie zamulac
ip7 poki co smiga bez problemu, ale znajac zycie to albo znowu zacznie mi bateria padac przy 20% jak mialem w ip6 albo zwyczajnie go softowo zwolnia
generalnie zadnego sprzetu appla nie kupie wiecej i sam sie sobie dziwie ze po pokazaniu fucka w przypadku wady fabrycznej w macbooku air dalej trzymam ten sprzet
na ekranie w moim macbooku pro tez sie pojawily jakies dziwne kropeczki, jakby od piasku i z tego co czytalem to dosyc znany problem i tego akurat apple nie uznaje za wade fabryczna... jedynie byla akcja jak antyrefleks schodził z matrycy to wymieniali na nową
boje sie tylko ze wezme tego samsunga s8 i mi sie odwidzi :D

zefir - Pią 29 Gru, 2017

wg mnei s8 bardzo fajnie lezy w łapie i naprawde no nakładka Samsunga robi robotę, sam zacząłem teraz na codzien uzywac note8 :)

jedyne co to obadaj sobie temat krawedzi, mi np. do końca nie leżały w S8 czy S8+ a z kolei note8 ma to wykonane inaczej i nie ma takiego problemu z przypadkowym uruchamianiem krawedziowego menu (ktore swoja droga jest zajebiste).

jakbys mial jakies pytania to dawaj na priv

PGmaster - Pią 29 Gru, 2017

No s8 spoko. Mam od kilku miesięcy i nie narzekam. Trochę jest za długi i czasami jedną łapą ciężko sięgnąć po przekątnej ekranu. Dodatkowo może wkurzać czytnik linii papilarnych z tylu obudowy ale idzie się przyzwyczaić.

Co w tym krawedzowym menu jest zajebiste? Bo w sumie tego nie używam jakoś mocno...

rabarbar - Sob 30 Gru, 2017

PiTT, mnie namawiasz na japka a sam sie na samsunga przesiadasz?
Niedługo będę musiał zakupić 2 telefony,huawei dobre?bo kilka osób mi polecało

Alexxx - Sob 30 Gru, 2017

Mam w domu P9 (1.5 roku) , P10 (0.5 roku) i P9 light (0.5 roku). Zero problemów z którym kolwiek, śmigają aż miło. Czytnik linii papilarnych z tyłu w P9 jest dobrym pomysłem, z kieszeni wyjmuje juz odblokowany telefon a nie trzeba dopiero przykładać paluch. Aparat i jakość wykończenia na korzyść P10. Kompatybilność że wszystkimi urządzeniami a EMU wygląda trochę jak Apple (można też skin ściągnąć żeby wyglądało 1:1 jak iPhone). Polecam Ż. K.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group