To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - ktory telefon

zefir - Pon 05 Lut, 2018

PiTT napisał/a:
mam sluzbowego hujaweja p9 i przyznam ze jestem mega pozytywnie zaskoczony tym telefonem
do tego stopnia ze zastanawiam sie nad mate 10 pro dla siebie
uzywa ktos?


Ja myślałem o Mate10 Pro, ale zdecydowanie Note8 bardziej mi podszedł, szczególnie, że mogłem mieć obydwa w takiej samej cenie.

Dla mnie właśnie mate10 pro to właśnie najlepszy telefon dostępny na rynku po Note :)

Chloru - Pon 05 Lut, 2018

Parę h temu kurier przyniósł OP5T. Uomatko ale to zapierdala. Pobawiłem się trochę i odblokowanie facjatą albo odciskiem palca jest błyskawiczne. Cała reszta też mega. Pierwszy nie-Samsung od chyba 10 lat.
bizon - Pon 05 Lut, 2018

Chloru napisał/a:
Parę h temu kurier przyniósł OP5T. Uomatko ale to zapierdala. Pobawiłem się trochę i odblokowanie facjatą albo odciskiem palca jest błyskawiczne. Cała reszta też mega. Pierwszy nie-Samsung od chyba 10 lat.


Mam dokladnie takie same odczucia :)
Poki co nic innego nie ma podejscia w zakresie szybkosci i plynnosci :)

alphaOne - Czw 15 Lut, 2018

wlasnie tez sie przymierzam do OP5T, mam OPX ale troche sie juz zdemolował - tez bylem z niego bardzo zadowolony. szkoda ze cenowo juz przestala to byc taka roznica wzgledem Samsunga
PiTT - Wto 20 Lut, 2018

im dluzej uzywam androida w celach biurowych tym bardziej mowie stanowcze raczej nie :D
no fajny jest andek do zabawy, instalowania sobie jakis glupot, ustawianiu ikonek, pulpitow itd, ale jak na ostrej k potrzebujesz cos ogarnac to ios jest niezastapiony
nie skreslam jeszcze androida, ale cos czuje ze raczej jestem skazany na ios :>

Bonczek - Wto 20 Lut, 2018

PiTT napisał/a:
im dluzej uzywam androida w celach biurowych tym bardziej mowie stanowcze raczej nie :D
no fajny jest andek do zabawy, instalowania sobie jakis glupot, ustawianiu ikonek, pulpitow itd, ale jak na ostrej k potrzebujesz cos ogarnac to ios jest niezastapiony
nie skreslam jeszcze androida, ale cos czuje ze raczej jestem skazany na ios :>


Upewniasz się w swoim wyborze czy po co co jakiś czas wybierasz androida? :jupi:

Alexxx - Wto 20 Lut, 2018

PiTT napisał/a:
le jak na ostrej k potrzebujesz cos ogarnac to ios jest niezastapiony


Poproszę przykłady. Przesiadłem się z ios'a po paru latach i teraz mam kolejny tel na andku (Mate 10 Pro... no przekozak!) i zapitala tak, że nie wyobrażam sobie, żeby któryś iPhone tak działał :>

Kamill - Wto 20 Lut, 2018

Od 2 lat tel to moje biuro. Kalendarze, bilety lotnicze, odprawy, bilety kolejowe, UBER, karty znizkowe, tokeny RSA, zdjęcia z okna, dużo aplikacji branżowych, z racji ciągłych podróży w nowe miejsca nawigacja prawie nin stop. Są dni że muszę go ładować 2x do pełna. Przeleciał że mną ponad 100 lotów. Mam że 4 różne komunikatory. Kilka skrzynek pocztowych. Całą bankowość. Audiobooki i Muzyka po kilkanaście godzin tygodniowo. Robi też często za router Wi-Fi. Aplikacji których używam rzadziej niż kilka razy w tygodniu nawet nie wymieniam.
Wszystko to ciągnie S7 bez edge. Po roku musiałem zmienić markowe pokrowiec i szybę naklejana bo się wytarło od używania.
Jak bym miał jakiekolwiek problemy to bym go już dawno zmienił bo to moje podstawowe narzędzie.

106 - Śro 21 Lut, 2018

ehhhhh .... rozmarzyłem sie :D
was79 - Śro 21 Lut, 2018

Cytat:
zdjęcia z okna,

Propsuje, choć ostatnio krucho z wrzutami :faja:

GeKo - Śro 21 Lut, 2018

Alexxx napisał/a:
PiTT napisał/a:
le jak na ostrej k potrzebujesz cos ogarnac to ios jest niezastapiony


Poproszę przykłady. Przesiadłem się z ios'a po paru latach i teraz mam kolejny tel na andku (Mate 10 Pro... no przekozak!) i zapitala tak, że nie wyobrażam sobie, żeby któryś iPhone tak działał :>


I to mowi osoba jak której się tłumaczyło 3 lata temu że Nexus na czystym andku miażdżył IOSa to było straszne sapanie i postrzeganie andka poprzez zamulające samsungi z tamtego okresu. ;)

Alexxx - Śro 21 Lut, 2018

GeKo napisał/a:
Alexxx napisał/a:
PiTT napisał/a:
le jak na ostrej k potrzebujesz cos ogarnac to ios jest niezastapiony


Poproszę przykłady. Przesiadłem się z ios'a po paru latach i teraz mam kolejny tel na andku (Mate 10 Pro... no przekozak!) i zapitala tak, że nie wyobrażam sobie, żeby któryś iPhone tak działał :>


I to mowi osoba jak której się tłumaczyło 3 lata temu że Nexus na czystym andku miażdżył IOSa to było straszne sapanie i postrzeganie andka poprzez zamulające samsungi z tamtego okresu. ;)


Przyznaje się, dobrze że uczę się na błędach :) Ale sam napisałeś że Samsungu z tego okresu były załamujące :)

Cartoon - Śro 21 Lut, 2018

Alexxx napisał/a:
Przyznaje się, dobrze że uczę się na błędach :) Ale sam napisałeś że Samsungu z tego okresu były załamujące :)


Teraz nie jest lepiej... podobno wydali JUŻ aktualizację do androida 8 na S8 :D

rabarbar - Czw 22 Lut, 2018

Hmmm,a ja sobie kupiłem ajfona se i jestem mega zadowolony,najbardziej mi sie podoba jego wielkość ;D
zefir - Czw 22 Lut, 2018

Tylko Android tylko Note :D

Do tej pory Note 4 z grudnia 2014 którego mam na zapas w szufladzie jest asem przy nawet obecnych średniakach



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group