To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - ktory telefon

PiTT - Pon 18 Cze, 2018

taka sytuacja
w samsungu s8 przy nagrywaniu filmow full hd w 60kl czasami zaczyna przycinac sie obraz
tak jakby cos mu tam wew zamulalo bo nie jest to zawsze...
czasami bardziej, czasami mniej a czasami jest ok
czyli taka loteria :)
na bank na poczatku bylo plynnien bo porownywalem filmy z iphonem 7
teraz nadal porownuje i nawet zawalony iphone kreci 60kl bez zajakniecia
cos czuje ze to wlasnie ta magia androida... pare mcy i koniecznosc pelnego resetu
reszta na serio spoko i nawet moglbym sie przeniesc na andka calkowicie... no gdyby nie to ze system sie zaczyna wieszac ;)

rabarbar - Pon 18 Cze, 2018

W Teresy hujawei jest podobnie po 5miesiacach,a mój srajfon bida werszyn,moze bez wodotrysków ale cały czas stabilnie do przodu
Kamill - Pon 18 Cze, 2018

A zamykacie otwarte aplikacje i zakładki w przeglądarce internetowej? Ktoś ostatnio pokazał mi telefon gdzie miał 60 zakładek w przeglądarce otwartych, albo multum aplikacji w tle. I tu uwaga restart nic nie daje, bo po restarcie telefonu system otwiera aplikacje które były otwarte przed zamknięciem i tak samo z zakładkami. Trzeba to zamykać ręcznie.
Tak jak S5 zachowywał się dziwnie, S3 zamuli po 1.5 roku. Tak S7 chodzi super, zaraz będzie miał dwa lata.

BTW ile mogę wołać za iPhone 8 64GB biały nowy zapakowany polska dystrybucja?

PiTT - Pon 18 Cze, 2018

Poinstalowalem różne programy do czyszczenia
Reset telefonu
Zmiana pamięci na wew i dalej to samo
https://youtu.be/IihUru8icFU
Generalnie mam to w dupie bo pozbywam się go w takim razie
Nie chcę tel który mam co 3 m-ce czyścić do zera
Ogólnie tel mega spoko i miałem ochotę z nim zostać dłużej
Teraz tylko się utwierdziłem że android się nie zmienił
Jeśli ktoś nie ma podobnych odczuć to znaczy że widocznie korzysta z innych funkcji ;)
Ja może jestem dziwny ale chcę aby tel działał cały czas tak samo bez znaczenia ile m-cy mija
No i dobrze jakby wszystkie funkcje działały tak samo a nie tylko aparat
Mega szkoda bo polubiłem tego Samsunga :(

Kamill - Pon 18 Cze, 2018

Słaba akcja w takim razie z tym s8. Trzeba było brać S7 ;D
PiTT - Pon 18 Cze, 2018

niestety to nie kwestia samsunga tylko androida ;)
full hd i 60 klatek
na czysto smiga elegancko, ale sorry nie chce mi sie co 3 mce czyscic do zera tel
a to z ip7, najebane tam wszystkiego
milion zakladek i zero programow do optymalizacji
https://youtu.be/2k8S6smowd4
dziala tak samo jak na poczatku
w sumie to pierwszy konkretny argument w dyskusji android vs ios bo reszta dysusji nigdy nic nie wnosila sensownego :)

Kamill - Wto 19 Cze, 2018

Czyszczenie nic nie da, jak chodzi wolno to albo wina modelu albo egzemplarza. W rodzinie mieliśmy kilka S5 i tylko mój potrafił na nawigacji zjeść cała baterie w 2h. Na rozszerzonej baterii ledwo dobijał doby. Serwis Samsunga naprawiał 2 x bez rezultatu. Co ciekawe Samsung na przestrzeni czasu potrafi pakować różne procesory i wyświetlacze do tego samego modelu. Także różne egzemplarze w obrębie jednego modelu niestety też nie są równe :/
Ale dobrze wiedzieć że s8 taki słaby to jeszcze poczekam ze zmianą, chociaż w zasadzie wogole o zmianie nie myślałem. Prawie 2 lata i 0 wag które by mnie popychaly do wymiany.


Sprzedam iPhone

Cartoon - Wto 19 Cze, 2018

Cartoon napisał/a:

Wysłany: Pią 16 Mar, 2018
PiTT napisał/a:

zobaczymy ja jakis czas :)


i na tym skończmy dyskusję :faja:

Kenet - Wto 19 Cze, 2018

Tylko iPhone :jupi:
siema - Wto 19 Cze, 2018

Z Androidem jest jak ze sportowym samochodem- trzeba umieć nim jeździć :rotfl: Pogódźcie się z tym ;D
zefir - Wto 19 Cze, 2018

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ooo to to

tylko note8! :jupi: :jupi: :jupi:

Bonczek - Wto 19 Cze, 2018

Kamill napisał/a:
Czyszczenie nic nie da, jak chodzi wolno to albo wina modelu albo egzemplarza. W rodzinie mieliśmy kilka S5 i tylko mój potrafił na nawigacji zjeść cała baterie w 2h. Na rozszerzonej baterii ledwo dobijał doby. Serwis Samsunga naprawiał 2 x bez rezultatu. Co ciekawe Samsung na przestrzeni czasu potrafi pakować różne procesory i wyświetlacze do tego samego modelu. Także różne egzemplarze w obrębie jednego modelu niestety też nie są równe :/


Jprdl :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kenet - Wto 19 Cze, 2018

siema napisał/a:
Z Androidem jest jak ze sportowym samochodem- trzeba umieć nim jeździć :rotfl: Pogódźcie się z tym ;D


No coś w tym jest, Note'y chyba też się paliły same z siebie :]



Przepraszam musiałem :rotfl:



Tylko iPhone, tylko c20xe, tylko stary bilsztajn! ;D

Alexxx - Wto 19 Cze, 2018

Kenet napisał/a:
siema napisał/a:
Z Androidem jest jak ze sportowym samochodem- trzeba umieć nim jeździć :rotfl: Pogódźcie się z tym ;D


No coś w tym jest, Note'y chyba też się paliły same z siebie :]



:rotfl: :rotfl:

Tylko Huawei!

PiTT - Wto 19 Cze, 2018

od dzisiaj dziala apple pay
czyli to czego mi brakowalo w iphonie
podraze temat z tym cięciem bo troche mnie to zirytowalo
wiem ze sams s8 juz nie jest flagowcem, ale do Waclawa przeciez to nowy telefon
mam najnowszy oficjalny rom samsunga, wiec lagow przez brandowany soft nie mozna brac pod uwage



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group