To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Glosniki saxo

Grzesiek VTS - Czw 20 Kwi, 2006
Temat postu: Glosniki saxo
Ma ktoś zamontowane głośnik w saxo z tylu w seryjnym miejscu tam sa 10 :) wiec średnio tonowe moga byc ,jak sie tam dostać?????
Peter - Czw 20 Kwi, 2006

sciaga sie caly ten panel.ja mam tam zamontowane.jakies tanie pioneery
Dariano - Czw 20 Kwi, 2006

nie robic mi tu bałaganu mam szanse dostac moda w tym dziale tak wiec nie szalac mi tu czarnuchy :)
Grzesiek VTS - Czw 20 Kwi, 2006

tzn caly PLASTIK!!!!!!!!!,ale to trzeba polowe Saxo rozebrac???
Loko - Czw 20 Kwi, 2006

Sie rwie na siłe i już nie trzeba całego wszystkiego rozbierać :D
Potem jakaś kropelka i po sprawie :D

Niemy - Czw 20 Kwi, 2006

trzeba sciagnac cala tapicerke niestety :570:

robilem to jakis tydzien temu po raz kolejny i wiem ze nie bedzie nastepnego razu-tyle sie przy tym namordowalem.

trzeba odciagnac uszczelke od drzwi i od okna, zlozyc siedzisko tylnej kanapy, odkrecenie dolnego mocowania tylnego pasa ulatwi pozniejszy montaz tapicerki.

trzeba uwazac na spinki tapicerki

powodzenia :D

Grzesiek VTS - Czw 20 Kwi, 2006

ja saxo traktuje jak członka rodziny wiec na cham nic nie robie!!!

Zaraz sie biore za rozkrecanie.Dzieki Niemy :D

Michał - Czw 20 Kwi, 2006

po co ci głośniki z tyłu ??
Loko - Czw 20 Kwi, 2006

Napisz potem jaki efekt operacji, bo z opisu Niemego to widze ze to poważna sprawa.
Michał - Czw 20 Kwi, 2006

ja dalej nie rozumiem sensu montowania głośników z tyłu :D
Loko - Czw 20 Kwi, 2006

JA tem się nei znam na głosnikach i na sprzęcie audio, no ale one chyba tam są po to żeby grały :P :D :D
Grzesiek VTS - Czw 20 Kwi, 2006

Potrzebne do średnich tonow , juz zamontowane w saxo kolegi następny jest moj w kolejce powiem ze nawet ładnie graj ;) Opłaca się je zamontować jako średnie.
Michał - Pią 21 Kwi, 2006

średnie tony z tyłu :D :D :D :D dobre dobre :D o takim patencie nie słyszałem jeszcze :)
Myślisz ze jak masz głośniki średnio tonowe z tyłu to cała scena jest podbijana o średnie tony ?

Grzesiek VTS - Pią 21 Kwi, 2006

A co masz dać z tylu jak masz niskotonowy w bagażniku a z przodu głośniki 13 w drzwiach ,wiec pozostaje tylko taka opcja przeciecz 10 to tylko odo tego mogą służyć. No chyba ze elipsy na półce .jak dasz ?Balans na tył co słyszysz sam bas wiec przydał by sie średni i niski ton jeszcze.
Niemy - Pią 21 Kwi, 2006

te male 10'tki z tylu moga sluzyc jako troche lepsze rozlozenie dzwieku i wiecej srednich dla tych co siedza z tylu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group