To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Glosniki saxo

Grzesiek VTS - Pią 21 Kwi, 2006

dokładnie Niemy o to tu chodzi :D
Niemy - Pią 21 Kwi, 2006

ja mam ten sam uklad czyli z przodu wysokie tony w slupkach, jakies w miare dobre 13 (troche male) jako srednie tony w drzwiach- to wszystko oczywiscie na zwrotnicach i podpiete pod wzmacniacz plus skrzynka niskotonowa z glosnikiem 10" w bagazniku.Chcialem zamontowac te 10cm z tylu, ale jakos wszyscy mi to odradzale ze to nic nie da (te co montowalem to w Saxo rodzicow) a pozniej to juz to olalem bo z tylu nie jezdze :D
Grzesiek VTS - Pon 01 Maj, 2006

A to Niemy masz wypasione granie w VTS, może byś pare fotek opodal :D
Niemy - Pon 01 Maj, 2006

...tak to wyglada w bagazniku



calosc zestawu zakladana w firmie "Skalik" w Mikolowie

od nich kupilem skrzynke, do ktorej wlozyli mi glosnik Rockford Fosgate Punch 10cali czyli ok 25cm, 150 watt w RMS



wzamacniacz RTO Terminator GX-7004 4 kanalowy 4x175watt



w przednich slupkach zabudowane tweetery JBL gto16te 50watt w RMS





drzwi przednie 13cm Blaupunkt GT cos tam-pozostalosc po poprzednim wlascicielu

radyjo to Pioneer DEH-P645R 4x40watt radyjko stare, ale jare! jest to produkt z wyzszej polki- gdy je kupowalem w 1998r kosztowalo mnie 1650zl, sprowadzane na zamowienie.nigdy nic sie nie popsulo,dziala idealnie, obecnie ma tylko taka wade iz nie odtwarza Mp3 :(


Grzesiek VTS - Wto 02 Maj, 2006

Ładnie kasy wpakowałeś w to wszystko ,ale za to teraz to wygląda tak jak ma być czyli KOZACKO
Niemy - Wto 02 Maj, 2006

w sumie to nie wyszlo to tak straaasznie duzo

radyjko przejolem z furaka ojca, gdzie bylo od nowosci, wzmaka kupilem uzywke od ziomka za 250, glosnik nowka za UWAGA 250zl!! gwizdki 250plus 150zabudowa skrzynka 150, 13tki byly, jakies zwrotnice,jakies filtry i zamontowanie wszystkiego 100 :D

a gra naprawde ladnie :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group