To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Saxo VTS vs Honda sport

Grzesiek VTS - Pią 21 Kwi, 2006
Temat postu: Saxo VTS vs Honda sport
Dzsiaj było ciekawie najpierw meganka próbował mnie wyprzedzić prawym pasem,ale kierownikowi się nie udało bo jak wcisnełem w podłogę o 3 długości było dla mnie. Lecz jedna nie zauważyłem Hondy na jadącej z meganka honda wyprzedzali coupe i zatrzymała się obok mnie na światłach i tutaj zaczęło się dziać ciekawie. honda model taki ja ten http://www.otomoto.pl/ind...77615.Widzialem ze kierownik będzie chciał mnie wyprzedzić prawym zawsze tak jest na zakopiance.
Wiec jazda 3,5 tysia i kop jedziemy 1 honda w Polowie mojej maski,2 Jeb.... nie wszedł wiec honda prawie cal długość wyprzeda potem 3 dochodzę 4 równo i koniec następne światła ,kolo zadowolony ;)
Wiec jeszcze raz kopa ttak samo saxo z przodu,2 weszło spokojnie ,prawie cal długość VTS przed Honda ,3 honda spokojnie 2 długości za SAXO VTS 16V :D 4 ,Na tym się skończyło bo musialem saxo zatankowac na BP po drodze .W końcu można dormalnie ruszać ,asfalt jest taki jak ma być. W saxo były 2 i zakupy z TESCO :P osoby a w hondzie tylko kierownik.

Anonymous - Pią 21 Kwi, 2006

no i w czym zajawka? nawet w katalogowo jest roznica sekundy do 100. Dodatkowy zawodnik i zakupy-ze sto kilo? gratulować? Zepnij się z czyms mocniejszym - obecne sporty przykro o tym mowic to tak naprawde sporty tylko z nazwy a w zasadzie z wygladu. :/
anjas - Pią 21 Kwi, 2006

Sport w tym civicu to tylko nazwa pakietu stylistycznego. Wsadzali w nie silniki 1.4 i 1.6.
Grzesiek VTS - Pią 21 Kwi, 2006

1.6 110 koni
Anonymous - Pią 21 Kwi, 2006

Civ ma ok 10 do paki - łykałem go Yarisem TSem - aż miło. Ale i tak gratsy - liczy się dobra zabawa :)
Grzesiek VTS - Pią 21 Kwi, 2006

wlasnie zabawa byla na calego w szczegulnosci jak 2 nie wskoczylo :diabel:
Peter - Pią 21 Kwi, 2006
Temat postu: Re: Saxo VTS vs Honda sport
Grzesiek VTS napisał/a:
2 Jeb.... nie wszedł

to jest najlepsze jak sie nie wbije biegu :d wtedy tylko jedno cisnie sie na usta "szkur...aaa"

anjas - Pią 21 Kwi, 2006

Grzesiek VTS napisał/a:
1.6 110 koni


Na 100% robili też 1.4 w pakiecie "Sport". Moja znajoma ma takiego.
Z tego co wiem wypuścilii też 1.7 CDTI 101KM, które też miało ten pakiet

Poszukałem w necie:

1.4 sport
http://pl.automobile.de/obj2454903

http://www.crhauto.lublin...3d_w_sport.html

Nie wątpię, że ten którego łyknąłeś miał 1.6 110 koni, co nie zmienia faktu, że były też 1.4 :564:

Marek23 - Pią 21 Kwi, 2006

Z nowych to tylko Type R fajnie lata, nawet wersja 2.0 150 koni nie ma czego szukac...
Grzesiek VTS - Pią 21 Kwi, 2006

wazne ze zostal :565: i tyle jakos na 1.4 to nie wygladal bo ladnie jechal wiem bo mialem juz okazje z 1.4. :D poprostu kil to kil i tyle :564:
anjas - Pią 21 Kwi, 2006

No jasne, 1.4 to byś zmasakrował! To naprawdę nie jest silnik do tego samochodu... Z drugiej strony VTS 16V to naprawdę szybki samochód. Nawet w przypadku civica 1.6 sport to znęcanie się nad słabszym :D
W każdym razie gratulacje - kill to kill i to się liczy!

Loko - Pią 21 Kwi, 2006

Skilowany, objechany, dobra zabawa była oboje zadowoleni i to sie liczy. :)

Zawsze do Killi musza być jakieś gnębiące komentarze.
Jak fury są równe to kierownik kaleka, bez nogi i ślepy.
Jak fura mocniejsza to zaraz komentarze typu po co to opisujesz, z kim sie wogóle ścigasz itd.
Ja nie wiem jaki sens ma obrzydzanie życia innym.
Ściganie się ma to do siebie że słąbsze fury przegrywają i tyle, więc czasem trzeba pognębic jakieś słabsze autko. :D

Dariano - Sob 22 Kwi, 2006

Np: taki dzik co sie zneca sadysta nad poldeuszami i felicjami :D :D
anjas - Sob 22 Kwi, 2006

Loko napisał/a:
Ściganie się ma to do siebie że słąbsze fury przegrywają


Czasem przegrywaja słabsi kierowcy, nawet w mocniejszych furach, więc to wszystko nie jest takie proste. A czasem można się nadziać na samochód wyglądający wolno a jeżdżący szybko, co mi się już kilka razy zdarzyło ;)

Anonymous - Sob 22 Kwi, 2006

mi tez i oto w tym chodzi, bez lansu dobrze jezdzace autko to podstawa

gratki



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group