To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - GTA 4

Jakarti - Wto 10 Mar, 2009
Temat postu: GTA 4
od paru dni i weekendow napinam GTA 4 na pozyczonym X-Boxie..

gra mnie miazdzy.. z ciekawszych rzeczow plywalem motorowka i latalem helikoptersem.. zakupilem sobie dance lap ale na dziwkach nie bylem :) widoki mistrz glownie gdy widzialo sie to live. jest onz, mosty, times square itp.. zrobilem juz jakies 25 - 30% gry..

sterowanie na padzie mega trudne.. wymaga opanowania i tyle.. powoli zaczalem ogarniac i gra z kazda chwila daje wieksza frajdde..

zadna nowosc ale moze sa tez jacys maniacy tego? :D

lenny - Wto 10 Mar, 2009

ja zacząłem grać 2 miesiące temu ostro zajarany ale utknąłem w jakimś ślepym punkcie gry i ne mogę nic zrobić dalej... więc olałem...

jestem już po jednej misji (ivan the not so horrible - chyba jakoś tak) i nie mogę 'przejść' do kolejnej... jezdze, dzwonie, kradne, bije, uciekam i nic kurde...

może ktoś ma jakieś sugestie??

A sama gra kopie jaja... zajebista jest!!

Młody Papież - Wto 10 Mar, 2009

Ivan the Not So Terrible

Stopień trudności: 1+/5 :P

Vlad tym razem oznajmia nam, że gość o imieniu Ivan zamierza okraść firmę Romana. Niko nie wie, że to wszystko było ustawione, gdyż Glebov chce śmierci Ivana, a sam powiedział mu, że u Romana znajdzie sporo pieniędzy. Weź jakieś dobre auto i zmierzaj do wyznaczonego celu. Na miejscu okaże się, że Ivan się szybko uwinął i ucieka z towarem. Ruszaj za nim i postaraj się go nie zgubić. Po jakimś czasie zatrzyma się on przy placu budowy. Goń go, wspinaj się po drabinach, skacz między budynkami, aż w końcu go dopadniesz. Teraz masz opcję wyboru, co dalej zrobić z gościem, który wisi na wysokości. Możesz zabić Ivana, pomagając mu spaść w dół lub uratować i wciągnąć na górę. Jeśli pozwolisz mu żyć, pod warunkiem, że zniknie z Hove Beach, możesz spotkać go jako przypadkowego pieszego w Alderney.

Nagroda: 200$


/zapozyczone z gtasite.pl/

Michał - Wto 10 Mar, 2009

panowie, jest oddzielny temat do gier
przenosze

lenny - Wto 10 Mar, 2009

DŻON - nie powiedziałem, że nie mogę przejść tej misji... utknąłem po jej wykonaniu i nic nie dzieje się dalej, nawet po 3h jeżdżenia po mieście i robienia różnych głupot...

takze nie wyskakuj mi tu z uśmieszkami i sugestiami różnymi proszę, bo ząbki trzy razy nie rosną...


:faja:

Młody Papież - Wto 10 Mar, 2009

spoko spoko, jeszcze oczekuje na drugie ^_^

a w GTA4 niestety nie grałem... nie stać mnie na konsole... tym bardziej na kompa... ;) tak więc więcej się nie wtrącam w temat o którym nie mam pojęcia :*

Jakarti - Wto 10 Mar, 2009

http://gta.net.pl/380,artykul,gta.html

musiales cos zjebac :)
powyzej masz solucje.

ps puscilem Ivana wolno ;)

pP - Wto 10 Mar, 2009

lenny napisał/a:
jezdze, dzwonie, kradne, bije, uciekam i nic kurde...

może ktoś ma jakieś sugestie??


nie jeździsz na dzifki :faja:

Jakarti - Wto 10 Mar, 2009

nie bo żona patrzy :D

ps Lenny - nie pamietam jak to bylo u mnie ale moze po prostu zadzwon do kogos po jakas robote? :D

Anonymous - Wto 10 Mar, 2009

gralem kilka godzin doslownie latem na ps3 i jezdzenie evo z blowoffem i drifty m3 mnie rozjebaly.

grafika zajebista boje sie kupic ps3 bo wiem ze przepadne, stocze sie na dno i przegram swoje zycie

Maciusiowy - Wto 10 Mar, 2009

JIMEK napisał/a:
boje sie kupic ps3 bo wiem ze przepadne, stocze sie na dno i przegram swoje zycie


ja mniej więcej z podobnego powodu nie kupuję ps3 :'(

Anonymous - Wto 10 Mar, 2009

ps3 to zlo, jeszcze kurde prolog, zaraz pelna wersja...
Gaydek - Wto 10 Mar, 2009

JIMEK napisał/a:
boje sie kupic ps3 bo wiem ze przepadne, stocze sie na dno i przegram swoje zycie

Witam w klubie :mur: .

M - Wto 10 Mar, 2009

"Kto nie kupił/sprzedał mieszkania ten przegrał życie" - jakoś tak mi się skojarzyło
:rotfl:

Michał - Wto 10 Mar, 2009

mnie jakoś ps3 nie wciagnelo ... :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group