To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Focus 1.6 vs Civic 1.4

Loko - Nie 23 Kwi, 2006
Temat postu: Focus 1.6 vs Civic 1.4
To ja dla odmiany opisze jak dostałem po pupie.
Samochody to Ford Focus 1.6 100km i Honda Civic 6 gen 1.4 90 km.
Wy¶cig byl ustawiony, postanowili¶my sprawdzić te dwa autka, no i niestety nie udało mi się poszaleć :D
Można powiedzieć że jechali¶my 5 razy, ale dwa starty były spalone, raz kumplowi nie wszedł bieg a raz mi wiec ostateczny wynik to 2:1 dla hondy.
Na starcie straszna porażka forda za każdym razem na jedynce dostawałem ponad długsć samochodu i potem 2 i 3 powolutku zaczynałem odrabiać. Z tym odrabianiem tez nie było zbyt kolorowo, bo tylko raz udało mi się wysun±ć o jak±¶ długo¶ć samochodu do przodu, a dwa razy mój przód zd±rzył dokulać sie tylko gdzie¶ w okolice drzwi hondy. Nie wiem na jakim dystansie się ¶cigalismy, ale dochodzilismy do jaki¶ 120 na 3 i koniec.
No ale jednym słowem dostałem po dupie i tyle :(

saxorulez - Pon 24 Kwi, 2006

pocieszeniem powinno byc to ze pomimo tego iz przegrałe¶ masz większy bagażnik :)
Anonymous - Pon 24 Kwi, 2006

a ponoc duzy moze wiecej :)
anjas - Pon 24 Kwi, 2006

saxorulez napisał/a:
pocieszeniem powinno byc to ze pomimo tego iz przegrałe¶ masz większy bagażnik


No chyba że focus to hatchback a civic to sedan... w tym przypadku honda miałaby też większy bagażnik.
A tak swoj± drog± to miałem kiedy¶ takiego civica w sedanie i był całkiem przyjemny. Jak się go odpowiednio przeci±gało na biegach to potrafił całkiem fajnie, jak na tak mały silnik, się odpychać, choć oczywi¶cie rakieta to to nie była. Dobrze go wspominam :)

Loko - Pon 24 Kwi, 2006

Focus to hatchback 5d a civic 3d, ale nie załamuje się za bardzo, bo pocieszam się tym, że dane o przy¶pieszeniu s± na korzy¶ć hondy :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group