To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Ogłoszenia komercyjne - FlockArt - profesjonalne flokowanie - Zapraszamy!

rasta - Pon 13 Kwi, 2009

Szlifierka kątowa jest na stanie więc na pewno damy radę :)
k-mart - Pon 13 Kwi, 2009

tu tez moge
Greg - Pon 13 Kwi, 2009

Mick napisał/a:
ale jest przecież też folia carbonowa na allegro - koszt do 10 pln i taką przecież można coś zrobić.

np w moim można tą paskudną białą deske rodzielczą tym trzasnąć i zobaczymy czy da oczekiwany efekt.

Chyba nie mówisz poważnie... :rotfl: Taka folia to obciach nad obciachy... :devil:

Bad-i - Śro 15 Kwi, 2009

Marcel 08 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
kurcze kto mi pomoze wyjac deske ?? (po tym jak mam klatke ciezko jakos mi do niej podejsc)


zostaw u nas może wyjmiemy :d


laweta z clio do Was bedzie kosztowala wiecej niz cala operacja :)

Mick - Czw 16 Kwi, 2009

Greg napisał/a:
Mick napisał/a:
ale jest przecież też folia carbonowa na allegro - koszt do 10 pln i taką przecież można coś zrobić.

np w moim można tą paskudną białą deske rodzielczą tym trzasnąć i zobaczymy czy da oczekiwany efekt.

Chyba nie mówisz poważnie... :rotfl: Taka folia to obciach nad obciachy... :devil:


to wymyśl coś lepszego...

na malowanie nie mam pomysłu, a taki "pseudo" Carbon chyba jest nie goopim pomysłem...

nox - Czw 16 Kwi, 2009

Niby obciach ale np Sama Honda np w accordzie gdzie są wstawki "carbonowe" to jest zwykła okleina a nie prawdziwy carbon .
M - Czw 16 Kwi, 2009

Nox ale seryjne wstawki maja sie tak do aftermarketowych jak piernik do wiatraka
nox - Czw 16 Kwi, 2009

I tak i nie Ale z tegco co wiem to w przypadku Micka lepsza była by taka "carbonowa" nowina niż to co ma aktualnie .
Greg - Czw 16 Kwi, 2009

Mick napisał/a:
to wymyśl coś lepszego...

na malowanie nie mam pomysłu, a taki "pseudo" Carbon chyba jest nie goopim pomysłem...

Pseudo carbon jest gów.nem dla wieśniaków. Wiem, bo mam. ;D Citroen tak pięknie zaprojektował zegary że musieli tam użyć pseudo carbonu. :rotfl:

A powaznie - czemu właśnie nie flok? Zamsz? Pomaluj na czarny mat?

rasta - Pią 17 Kwi, 2009

Dawaj Mick tą konsolę to się poflokuje i tyle :)

Nie śmiecić mu tu qarwa ...

Jakarti - Pią 17 Kwi, 2009

Greg napisał/a:
Pseudo carbon jest gów.nem dla wieśniaków. Wiem, bo mam. Citroen tak pięknie zaprojektował zegary że musieli tam użyć pseudo carbonu.


w ktorym miejscu?? po ile ten wegiel mozna sprzedac?? :D

Vlodarsky - Pią 17 Kwi, 2009

Jakarti napisał/a:
w ktorym miejscu?? po ile ten wegiel mozna sprzedac??


Ty go chyba nie masz na szczęście :*

Greg - Pią 17 Kwi, 2009

Jakarti napisał/a:
Greg napisał/a:
Pseudo carbon jest gów.nem dla wieśniaków. Wiem, bo mam. Citroen tak pięknie zaprojektował zegary że musieli tam użyć pseudo carbonu.


w ktorym miejscu?? po ile ten wegiel mozna sprzedac?? :D



:rotfl:

Ja mam wersje bez shiftlighter'a.

EOT

Anonymous - Sob 25 Kwi, 2009

chłopaki cięzko tyraja :lol2:


Bart - Nie 26 Kwi, 2009

widać, że nawet rowery flokują :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group