To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Vts VS 200sx

Grzesiek VTS - Pią 28 Kwi, 2006
Temat postu: Vts VS 200sx
Czwartkowy wieczór wracam sobie spokojnie o 23 do domku na ale nie dotarłem ,kolega zadzwonił czy nie miał bym ochoty się poscigac, jak zawsze jestem chętny.
Wiec jazda nissan 200sx kontra saxo Vts. Długa prosta kolo 400 metrów
Pierwszy start z 3,5 tysia saxo jedzie o około 50cm przed nissanem i pomału zaczyna mnie doganiać i wygrał o 10 cm
Drugi start teraz ruszam z 3 tysia saxo o maske z przodu i tak utrzymal się dystans do konca trasy.
Trzecie powtórnie 3 tysiące i taka sama sytuacja saxo o polowe długości przed nissanem.

Sam się tego nie spodziewałem myślałem ze nie mam szans a tu jednak Saxo pokazało pazurki.

W końcu nie mszczę się nad słabszymi :P

http://www.zeperfs.com/duel137-663.htm

Loko - Sob 29 Kwi, 2006

No ładnie to już coś objechać takiego nissanka.
Jakiego koloru on był?

Grzesiek VTS - Sob 29 Kwi, 2006

Czerwony.
Niemy - Sob 29 Kwi, 2006

gratulejszyn, wygrales z mocniejszym :)
Anonymous - Sob 29 Kwi, 2006

Grzesiek bo zapomnialem zapytac.to blo S14 czy S13??
Grzesiek VTS - Sob 29 Kwi, 2006

to bylo s13.delikatnie dlubane,ale nie wiem dokladnie co.
Anonymous - Sob 29 Kwi, 2006

kurde te auta maja potencjal.w akim 200sx zrobienie przelotowki daje ok 20KM :558: wiem bo kumple robil i sprawdzali na hamowni
Grzesiek VTS - Sob 29 Kwi, 2006

Sam się zdziwiłem jak saxo zaczęło wyprzedzać nissana, ludzie stawiali na 200sx a tu jednak się zawiedli saxo wygrało, a wydech ma zrobiony z tego co wiem tylko nie wiem w jakim stopniu.
nox - Sob 29 Kwi, 2006

hmmm Kil to kill ale ten 200sx powinien zostawić takiego saxo bez problemu zdrowa sztuka (które praktcznie nie istnieją w PL)naprawde ładnie się zbiera
k-mart - Sob 29 Kwi, 2006

moze powinnismy obstawiac na jakis wyscigach naszych mocnych kolegow z mocniejszymi samochodami, mam na mysli NIK'a i DZIK'a;) Jakas kase bysmy czesali,hehe :D
GRatsy Grzesiek!!! :564:

Anonymous - Sob 29 Kwi, 2006

No fajny kill - dostało mocniejsze auto - Saxo pokazało klase!!!

A co do obstawiania wyścigów to w US już dawno na kase się ścigają - i niezłą kase trzepią. Może i u nas w PL coś takiego będzie ;)

Grzesiek VTS - Sob 29 Kwi, 2006

W sumie to nikt nie wierzył ze saxo tak dobrze pojedzie ,jak byśmy obstawiali to było by 1 do 70 dla Nissana ,Sam sie zdziwiłem jak go zacząłem wyprzedzać ,Saxo naprawdę może zaskoczyć.
Loko - Pon 01 Maj, 2006

Bo to jest "mały, ale wariat" :D
saxorulez - Pon 01 Maj, 2006

dobrze.. trzeba wyprodukować naklejki z napisem STILL TOO SLOW z logo HH i przyklejać na fury tym co dostali :)
Vlodarsky - Wto 02 Maj, 2006

przedwczoraj wracałem z Arkadii w deszczowy dzień...
na światłach stał koło mnie właśnie bordowy nissan 200sx
z zielonego ruszyłęm powoli bo dziewczyna mi powiedziałą "marek oszczędzaj paliwo bo znowu będziesz narzekał..."
no więc dopiero z dwójki dałem w dupe (ten koleś też...) cieliśmy się równo po marymonckiej do końca trzeciego biegu... a tak dokładniej to cały czas było praktycznie równo ale koleś na koniec się wysunął o jakieś 30 może 40 cm przede mnie. W rezultacie musiał za mną na światłach stanąć bo się nie zmieścił ale mimo wszystko wygrał. Szczerze powiem, że moje 1200 kg i 123 KM czasem daje rade... ale najczęściej musze liczyć na to, że będdzie albo słaby kierownik, albo zakręty albo mokro bo wtedy mam szanse :)

Więc moje zdanie: Saxo seria spokojnie może wydymać takiego nissana !!!!!!!!

Gratki Grzesiek !!!!!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group