To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [S] Skoda Fabia - PROFI TUNING OPTYCZNY

Anonymous - Nie 30 Kwi, 2006
Temat postu: [S] Skoda Fabia - PROFI TUNING OPTYCZNY
Witam!
Kolega sprzedaje bardzo ciekawe autko, wszystko robione w profi firmnie nie jakies garazowe wydumki.
Cena do negocjacji.
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1103759


Zapraszam takze na auckcje:
http://allegro.pl/show_us...php?uid=1901160

Buty NIKE, karty pamieci i wiele wiele innych.
mozliwy import us, de itd.

PiTT - Nie 30 Kwi, 2006

co do skody to chyba będzie musiał poszukać amatora na taki typ tuningu
mi się zupełnie nie podoba i nigdy bym nie zrobił tak fury :/
swoj± drog± zastaniawiaj± mnie takie przeróbki i to przeważnie silnik 1.4, 1.1, itd.
przecież to kupę kasy kosztuje a nie lepiej zamiast ładować w przeróbki, kupić mocniejsz± wersję, wrzucić fajne fele, zrobić zawias i cieszyć się z jazdy :059:

M - Nie 30 Kwi, 2006

Kurcze, zeby fabianka byla chociaz w jednym kolorze... a tak moze byc klopot ze sprzedaniem.
nox - Nie 30 Kwi, 2006

straszna z niej szpeciura :) będzie bardzo duzy kłopot zeby kto¶ to kupił ale 3mam kciuki :)
Loko - Nie 30 Kwi, 2006

Jak dla mneio Fabia tragedia, nigdy bym czegos takiego nie zrobił autku, będzie baaardzo trudno j± pogonić :D
Niemy - Pon 01 Maj, 2006

niech sie kolega nie obrazi ale moim zdaniem auto jest ....w stylu odpustowym :gitara: ze tak to nazwe, a wkladajac tyle pieniedzy nie znaczy ze ktos mu je zwroci przy odsprzedazy->26.000zl za Fabie 1,4 ...mozna te pieniadze duuuzo lepiej spozytkowac wg mnie
Anonymous - Wto 02 Maj, 2006

no jasne... mozna za ta kase kupic Clio Sport...

to auto dla kogos, kto chce sie wyrozniac, i chce ekoenomiczne auto... a noz komus sie spodoba... lakierowana byla nie dawno, wczesniej byle granatowa.

a teraz to jest AUTOWIOSNA :) Grunt ze wlascicielowi sie podoba :)

Jakarti - Wto 02 Maj, 2006

powiem na wstepie, ze gust gustowi nierowny.. ale ktos musialby mi ostro dac w lape zebym sie poruszal takim autem.. i tak jak koledzy mowia.. moze byc ciezko to sprzedac bo moze auto zadbane ale odstrasza..
Vlodarsky - Czw 08 Sie, 2019

Jeszcze aktualne ?
Kamill - Pi± 09 Sie, 2019

Chodzi o buty NIKE z importu?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group