To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RD3L] Wszystko o RD3L

rundi - Czw 01 Paź, 2015

1 Rajd Opolski - ruszyły zgłoszenia :)

www.rajdopolski.pl

Siadly - Czw 01 Paź, 2015

Szkoda, że SKJS przy rundach RSMŚl nie są rozgrywane. Miałem jechać cały cykl Mistrzostw Podkarpacia w SKJS, ale z 3 rund rozegrali jedną... A szkoda bo trasy są tam rewelacyjne (równiutko i kręto, tak jak lubię)...
Marek23 - Pon 26 Paź, 2015



Po dyskwie dla pierwszego siadlo 3 w generalce i 2 w klasie (saxo na klowce i Ohlinsie mnie zlalo)
Na filmiku chyba 2:40 oddaje najlepiej atmosfere tego rajdu. 170 km/h po dziurach, gdzie na zapoznaniu jechalem tam max 80 :rotfl:

Janusz - Pon 26 Paź, 2015

Marek23 napisał/a:
Po dyskwie dla pierwszego siadlo 3 w generalce i 2 w klasie (saxo na klowce i Ohlinsie mnie zlalo)
Na filmiku chyba 2:40 oddaje najlepiej atmosfere tego rajdu. 170 km/h po dziurach, gdzie na zapoznaniu jechalem tam max 80 :rotfl:


gratk wyniku !!, zdyskwalifikowali Zbroje ?? za co ?? Ciałem się z nim kiedyś na sekundy na SJS, i nawet prowadziłem dopóki nie skończyłem w rowie, Chłopak idzie srogo, a do jego clio moje niestety nie miało podejścia ;/ )

Marek23 - Pon 26 Paź, 2015

5tka w skrzyni nie homologowana. Jechal bardzo szybko, na maxa. Ja jednak z doza rezerwy zeby byla meta. Ale bylo grubo momentami, 160 w lesie po szutrze na asfaltowej oponie. Qbus jak zwykle dyktował jak z nut i kazał się uspokoić jak raz przesadziłem.
Alexxx - Pon 26 Paź, 2015

Gratki! Ten moment w 2:40 wygląda fajnie. Cały rajd powinieneś tak jechać na 99.99% :D

Marek23 napisał/a:
5tka w skrzyni nie homologowana.


Rozbierali mu skrzynie? protest jakiś był?

Marek23 - Pon 26 Paź, 2015

Wzieli na BK2 i cos nie wyszlo i rozbierali. Szkoda chlopaka, ale ja juz w tym roku raz 1 i raz 2 w gen oddalem jak debil,wiec raz tez cos z zycia moge miec :faja:
Vlodarsky - Pon 26 Paź, 2015

Lubię patrzeć jak jeżdzisz Narcyz :-) życzę Ci samych I miejsc z Kubą u boku.
CHRZANEK - Wto 27 Paź, 2015

Podoba mi sie taka jazda.
Gratuluje i życzę kolejnych sukcesów.

rundi - Wto 27 Paź, 2015

Gratuluję mety :) Wynik wtedy zawsze jakiś się znajdzie a w twoim przypadku jak już jesteś na mecie to jest on fajny :)
Gratulacje :)

Marek23 - Wto 27 Paź, 2015

Przyznaję,że rajd super,nie spodziewałem się...
Jakarti - Śro 28 Paź, 2015

elegancko!
gratulacje

qbus - Śro 28 Paź, 2015

Marek23 napisał/a:
Przyznaję,że rajd super,nie spodziewałem się...


...a jutro znowu będzie pomidorowa...

Marek23 - Śro 28 Paź, 2015

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
SpeedFanatic - Sob 02 Sty, 2016

Witam wszystkich! Jestem nowy na forum a to jest mój pierwszy post :)
Koledzy z RD3L, kto i czym w sezonie 2016? :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group