To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RD3L] Wszystko o RD3L

k-mart - Wto 19 Sty, 2016

Wielki wystep jednej z najwiekszych gwiazd motorsportu Polskiego, Marek "Daktylowiec" 23!!!
Klaniam sie!

kubas - Wto 19 Sty, 2016

Wow k-mart!
Niemy - Śro 20 Sty, 2016

tylko czy to jest prawdziwy k-mart czy to już pisowska inwigilacja? :>
Jakarti - Czw 21 Sty, 2016

nie psuj zabawy
Siadly - Sob 30 Sty, 2016

Są tu eksperci? ;)

"W klasie RO OPEN będą dopuszczone samochody należące do jednej serii produkcyjnej, które nigdy nie posiadały homologacji samochodu sportowego FIA lub PZM."

Nie rozumiem tego zapisu. Czy auta, które mają homologację, ale przeróbki z nią niezgodne będą mogły pojechać w Openie? Bo chyba tak to działa w 2WDOpen?

qbus - Sob 30 Sty, 2016

Nie. W Open w RO jezdza auta ktore nigdy nie mialy homo, jak np CRX...
rundi - Sob 30 Sty, 2016

Siadly napisał/a:
Są tu eksperci? ;)

"W klasie RO OPEN będą dopuszczone samochody należące do jednej serii produkcyjnej, które nigdy nie posiadały homologacji samochodu sportowego FIA lub PZM."

Nie rozumiem tego zapisu. Czy auta, które mają homologację, ale przeróbki z nią niezgodne będą mogły pojechać w Openie? Bo chyba tak to działa w 2WDOpen?


W RSMP można w Open modyfikować samochody z homologacją a RO dotyczy to tylko samochodów jak np. stare Twingo. które nigdy nie miały homologacji. Inny cel utworzenia tych klas był w tych cyklach dlatego inna definicja.

Siadly - Sob 30 Sty, 2016

No to pojechane. Jak szybko powstał pomysł startów, tak szybko został unicestwiony :D
Tomcat - Pon 01 Lut, 2016

Siadly napisał/a:
No to pojechane. Jak szybko powstał pomysł startów, tak szybko został unicestwiony :D


Wstaw se VIN od 1.2 to może przejdzie :rotfl: :rotfl:

Siadly - Pon 01 Lut, 2016

No akurat VIN mam z wersji Scarab Green, inny niż zapisany w homologacji. Więc może temat pocisnę, ale z tego co wiem od kilku sezonów coraz mniej już na VIN patrzą (z czego wcześniej się cieszyłem, a teraz może mi to przeszkodzić w realizacji planu :rotfl: )
Tomcat - Pon 01 Lut, 2016

a Focus II kombi dizel miał homologację ? Może to jest droga...
Siadly - Pon 01 Lut, 2016

No jakbyś mapę załatwił taką, że będzie podnosiło 6stkę jak Alfa to widzę w tym potencjał.

Tylko jedyny kubeł pasujący do foki kombi to:

;D

zefir - Pon 01 Lut, 2016

oooo focus II w dieselku plus kombi, jak to idzie po karowej na Vikingu, jak to gryzie asfalt w zakrecie zachowuje sie jakby kazde kolo wiedziało gdzie jest apex zakretu. To jest to!! Zawieszenie jest aktywne nawet kiedy kierowca jest pasywny,
zajcev_28 - Pon 01 Lut, 2016

Focus w kombi jest zajebisty, pancerny, idzie tak po odcinkach, że aż miło.
Kenet - Pon 01 Lut, 2016

Potwierdzone info! Viking Snowtech 2 FTW!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group