To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RD3L] Wszystko o RD3L

martin.h - Nie 05 Lip, 2009

Bad-i napisał/a:
Martin czy to taka eliminacje gdzie nadal pierwsza role graja pachołki? Ile razy przejezdzany bedzie ten odcinek ?


Odcinek będzie przejeżdżany 3 razy. Czy będą pachołki? Nie wiem, ale podejrzewam, że nie. Tym razem nie będą dopuszczeni kierowcy bez licencji więc myślę, że będzie to prawdziwy OS, zresztą podobno pod Sławkowem nie brakuje takich tras. Najlepiej jakbyś zadzwonił do AK Zamkowego i popytał o trasę.

Bad-i, a wpadasz na AC Pokale w Tychach 16 sierpnia? Będą 2 OS'y 3-krotnie przejeżdżane w tym słynny ERG. Dobra alternatywa dla odwołanej Wisły.

Bad-i - Nie 05 Lip, 2009

a to Wisła już odwołana ?? (albo za duzo baluje albo cos szybko te rajdy odwołują)

Kalendarz zapowiadał sie super:

27/28 marzec Rajd Warszawski
18/19 kwiecień KJS Magnolia odwołany
16/17 maj KJS Podlaski
29/30 maj Rajd Agapit - odwołany
4/5 czerwiec KJS Bachus - odwołany
24/25 lipiec Rajd Kormoran - przeniesiony na termin Wisły
7/8 sierpień KJS Tomaszowski - przeniesiony na 1-2 sierpień
28/29 sierpień Rajd Wisły - odwołany
11/12 wrzesień KJS Olsztyn
23/24 październik Rajd Zamkowy

a juz 4 imprezy w plecy :( (jezeli potwierdzi sie z Wisła to bedzie kicha bo tak na to liczylem)

martin.h - Nie 05 Lip, 2009

Bad-i napisał/a:
a to Wisła już odwołana ?? (albo za duzo baluje albo cos szybko te rajdy odwołują)

Chyba jakoś 2 tyg. temu było oficjalne info, a nieoficjalnie wiadomo było już po wycofaniu się Platinum z rajdów. Nie udało się zebrać budżetu.

Bad-i - Nie 05 Lip, 2009

juz aktualizowałem
Bad-i - Nie 05 Lip, 2009

martin.h napisał/a:
Tym razem nie będą dopuszczeni kierowcy bez licencji .


Skąd masz takie info ?

edit: juz doczytałem

pytanie dlaczego ma to byc odcinek przejezdzany 3 x skoro mozna zdobyc tylko 3 pkt (czyli 10 km plus minus 10%)

martin.h - Nie 05 Lip, 2009

Bad-i napisał/a:
pytanie dlaczego ma to byc odcinek przejezdzany 3 x skoro mozna zdobyc tylko 3 pkt (czyli 10 km plus minus 10%)


W najnowszym WRC jest napisane, że ma być 3 razy przejeżdżany (łącznie 13 km).

Bad-i - Nie 05 Lip, 2009

martin.h napisał/a:
Bad-i napisał/a:
pytanie dlaczego ma to byc odcinek przejezdzany 3 x skoro mozna zdobyc tylko 3 pkt (czyli 10 km plus minus 10%)


W najnowszym WRC jest napisane, że ma być 3 razy przejeżdżany (łącznie 13 km).


he he typowa Polska, jest regulamin a pozniej robia cos co nie ma z nim zgodnosci :D

martin.h - Pon 06 Lip, 2009

Informacja na temat próby w Sławkowie:

Cytat:
Ma być trudna techniczna próba m.in. przez las, ponad 4km długości.

Bad-i - Pon 06 Lip, 2009

hmm no to moze byc fajnie, ciekawe co to bedzie za trasa. Dowiedzial bys sie cos wiecej please, mysle ze miejscowi killerzy cos wiedza ;)
106 - Pon 06 Lip, 2009

dajesz dajesz :)
Bad-i - Pon 06 Lip, 2009

106 napisał/a:
dajesz dajesz :)


no ja bardzo chętnie, a ty nie wpadniesz ?

106 - Pon 06 Lip, 2009

nie mam czym.. jeszcze skladam :P jak to niedziela to moge uwiecznic twoje wyczyny
na zdjeciach...

michool_vt - Pon 06 Lip, 2009

Bad-i napisał/a:
mysle ze miejscowi killerzy cos wiedza ;)
ja znam te okolice ale nie wiem gdzie to chca poprowadzic, wiec nic ci nie powiem :D dajesz pomuk!
martin.h - Pon 06 Lip, 2009

Bad-i mam kumpla w Sławkowie, popytam go jutro gdzie mogłoby coś takiego być, porobi foty to wrzucę na forum.
Bad-i - Pon 06 Lip, 2009

jak bedzie to fajny OS jechany 3x to sie wybiore, a co tam. W koncu Warszawski byl tylko o 1 OS dluzszy a jezdzic trzeba.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group