To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Mini lapek (od 10'')

TOXIC - Pon 29 Cze, 2009

Michał napisał/a:
LOL
http://www.frazpc.pl/news..._zdetronizowany


Na przelomie roku przewalilem chyba ze 6 lapkow szukajac czegos dla siebie, kupowalem popracowalem tydzien i szlo na allegro. I koniec koncow kupilem ACERA Aspire 6930G :)
Najnowsza platforma, mega mocna grafa, miejsca na 2 dyski twarde przy matrycy 16" w cenie 3100pln. Nawet pracujac w hurtowni nie bylem w stanie zalatwic sobie takiego w podobnej cenie :) Waluta skoczyla a INWAZJA PC miala jeszcze zapas z przed gwiazdki :D

michool_vt - Pon 29 Cze, 2009

dell chyba wypuścił jakaś kupowatą serie lapów, 2 kumpli sie skarżyło, że coś nie teges, moze ludzie sie skapowali

we wszystkich mi znanych acerach coś sie spaliło, dysk/plyta/costam :D

TOXIC - Pon 29 Cze, 2009

michool_vt napisał/a:
dell chyba wypuścił jakaś kupowatą serie lapów, 2 kumpli sie skarżyło, że coś nie teges, moze ludzie sie skapowali

we wszystkich mi znanych acerach coś sie spaliło, dysk/plyta/costam :D



Nic mi nie mow :) jestem kierownikiem serwisu w jednej z wiekszych hurtowni w Lodzi
laptopy teraz to juz nie to samo co kiedys, no chyba ze kupisz IBMa za 6tysia. ASUS HP TOSHIBA to juz nie jest sprzet przenosny. Przezywaqlnosc poza okres gwarancyjny wypada coraz slabiej a jak jeszcze masz ochote go troche mocniej poeksploatowac to przynajmniej padnie kiedy jest jeszcze na gwarancji :) Ale co sie dziwic nikt juz nie chcial kupowac laptopa za 8 tysiecy, cena spada to i spada jakosc wykonania. Producent wychodzi z zalozenia ze i tak za 2-3 lata bedziesz zmienial bo bedzie za wolny :)

za to jak by ktos potrzebowal naprawic pogwarancyjnie jakiegos lapka mam b dobry kontakt na platny serwis / za 400pln naprawia praktycznie wszystko :)

Michał - Czw 02 Lip, 2009

joł
musze kupić mega taniego lapka
msi wind u100 , o nim myśle.
macie coś podobnego ? jakość/cena

M - Pią 03 Lip, 2009

ale tani i dobry czy tylko tani? :jupi:
Michał - Pią 03 Lip, 2009

może być tani
bo chyba nie ma tanich i dobrych

M - Pią 03 Lip, 2009

hałmacz?
PiTT - Pią 03 Lip, 2009

eM napisał/a:
hałmacz?

mało znane, ale słyszałem że bardzo dobre

Michał - Pią 03 Lip, 2009

:lol2: :lol2: :lol2:
hehehe
no nie wiem, tysiak ? kiedys był ten msi za 900 zeta , teraz już 1200 :/

dzik - Pią 03 Lip, 2009

Michał napisał/a:
joł
musze kupić mega taniego lapka
msi wind u100 , o nim myśle.
macie coś podobnego ? jakość/cena


Ja mam prawie rok, dziala doskonale z jednym minusem, padla kompletnie oryginalna bateria (po pol roku).
Wazne tez ze uzywa dyskow 2.5" a nie 1.8" co czasami sie zdarza.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group