To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Głośniki w Saxo - max rozmiar na przód

siema - Pią 12 Cze, 2009
Temat postu: Głośniki w Saxo - max rozmiar na przód
Witam,
Standardowe miejsca montażowe pod przednie głośniki w Saxo przystosowane są do rozmiaru 13cm. Aktualnie mam tam jakiś syf włożony przez poprzedniego właściciela i czas by to zmienić. Chętnie wcisnąłbym tam Hertze HSK 165 ale nie wiem czy się zmieszczą pod oryginalną maskownicę.
Przerabialiście ten temat? Udało się komuś włożyć 16,5cm na przód? Jaką maksymalną głębokość mogą mieć przednie głośniki?

Pozdr,
Mariusz

Greg - Pią 12 Cze, 2009

Dobre głośniki za dużo ważą, więc prawdopodobnie nikt Ci nic sensownego nie odpowie. :rotfl:
Barejka - Pią 12 Cze, 2009

siema, chyba nikt Ci nie odpowie, kiedys jak mialem zajwke na audio to wsadzilem 16 cm w drzwi, niestety byly ciete blachy, ale pod maskownice wlazlo, teraz zimnego lokcia nie moge zrobic bo szyba sie do konca nie otpyra :/
Michał - Pią 12 Cze, 2009

16 wejdą. Musisz zrobić dystanse. Hertzów nie polecam, strasznie wysoko grają, aż uszy bolą.
siema - Pią 12 Cze, 2009

Greg napisał/a:
Dobre głośniki za dużo ważą, więc prawdopodobnie nikt Ci nic sensownego nie odpowie.

Dobre, dobre. Nie pomyślałem :D

Barejka napisał/a:
chyba nikt Ci nie odpowie, kiedys jak mialem zajwke na audio to wsadzilem 16 cm w drzwi, niestety byly ciete blachy, ale pod maskownice wlazlo, teraz zimnego lokcia nie moge zrobic bo szyba sie do konca nie otpyra

O! I to już jest ważna informacja. Blachę wolę zostawic w spokoju. Jaką głębokośc miały Twoje głośniki? Czy szyba nie otwiera się mimo użycia dystansów?

Michał napisał/a:
16 wejdą. Musisz zrobić dystanse. Hertzów nie polecam, strasznie wysoko grają, aż uszy bolą.

16 cm- OK, a co z 16,5? Dystanse- wiadomo. Hertze miałem.

Barejka - Pią 12 Cze, 2009

Tylko mnie nie bic o to mam
http://allegro.pl/item656...etery_b711.html
ale to byl chwilowy odruch i kupilem teraz wolalbym dolot ;D

Greg - Pią 12 Cze, 2009

Głośniki "Buszmen"? ;D
Barejka - Pią 12 Cze, 2009

Jak kupowalem to byl najdrozszy zestaw buszmena na allegro i chyba jest do dzisiaj ;D
siema - Pią 12 Cze, 2009

Barejka napisał/a:
Tylko mnie nie bic o to mam
http://allegro.pl/item656...etery_b711.html

"GŁĘBOKOŚĆ MONTAŻOWA : 78mm"
Nie dzwine że Ci się szyba nie opuszcza :)

Czyli już wiemy, że 78mm przestrzeni tam nie ma. Pytanie czy jest np. 67mm?

Anonymous - Pią 12 Cze, 2009

Barejka napisał/a:
Tylko mnie nie bic o to mam
http://allegro.pl/item656...etery_b711.html
ale to byl chwilowy odruch i kupilem teraz wolalbym dolot ;D


Pogieło cie dwie stowy za głosniki :/ ,
















toż za tyle masz jednego uzywanego slicka :jupi:

nox - Sob 13 Cze, 2009

albo 30 min u panny z Odlotów ej...
Anonymous - Nie 14 Cze, 2009

Ja miałem w swoim saxo 16cm z buszmena i tweetery w słupkach zabudowane i całkiem to fajnie grało :)
Jak mi ktoś powie jak dodać zdjecie (bo jeszcze tego nie wiem) to chętnie dodam.

Bart - Nie 14 Cze, 2009

[img] tutaj link do zdjęcia [/img]
a same zdjęcia możesz wrzucić np. na www.imageshack.us

Anonymous - Pon 15 Cze, 2009




Niestety z bliska nie mogę zrobić gdyż samochód zmienił właściciela. Głośniki to system buszmena (niby najwyższy, tyle że tweetery wzięte z niższego żeby ładnie w słupkach wyglądały). Kumpel się tym bawił jakiś tydzień po pracy. Grało naprawde super. Polecam bo warto!!!

siema - Pon 15 Cze, 2009

Nie udało się zmieścić głośników pod oryginalne maskownice, czy po prostu taki sposób montowania bardziej Ci odpowiadał?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group