To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Jak podłączyć MP3 do radia samochodowego?

Greg - Nie 25 Paź, 2009

Zamówiłem sobie coś takiego (bo mam zaufanie do firmy Belkin):


Zobaczymy czy pójdzie do śmieci czy ogarnie. Ktoś na allegro miał 5 szt. mało używanych po 12zł <lol>

CHRZANEK - Pon 26 Paź, 2009

Greg napisał/a:
Jak podłączyć MP3 do radia samochodowego?


Kabel typu jack-jack należy włożyć z jednej strony do odtwarzacza MP# do wtyku przeznaczonego dla słuchawek (phones), natomiast drugi koniec do odtwarzacza do gniazda oznaczonego najczęściej jako (aux).

Kabelek kosztuje 5pln i czesto jest w zestawie z odtwarzaczem - ot cała filozofia.

Greg - Pon 26 Paź, 2009

Ale trzeba wiedzieć gdzie to wlutować do radia, a ja nie mam o tym bladego pojęcia. :)
Anonymous - Śro 28 Paź, 2009

Greg, przyszedł ci ten transmiter? bo kupiłem dokładnie na tej samej aukcji i koleś nei odpowiada na maile (może to Oskar)
Greg - Śro 28 Paź, 2009

AndreXSi napisał/a:
Greg, przyszedł ci ten transmiter? bo kupiłem dokładnie na tej samej aukcji i koleś nei odpowiada na maile (może to Oskar)

Nie, nic nie przyszło, puściłem kasę i odzewu brak. Dam mu jeszcze chwilę zanim wyślę mojego windykatora. ;D

Anonymous - Śro 28 Paź, 2009

no właśnie kur.wa też mnie to denerwuje. Na gg też nie odpowiada
dzik - Czw 29 Paź, 2009

Dobrym sposobem na mp3 sa przerobki, sam planowalem zrobic u siebie w fabrycznym radiu. Spece potrafia dorobic aux-in do wielu modeli.
Anonymous - Pią 30 Paź, 2009

Tą stronę widzieliście? Ja takim sposobem dorobiłem aux w starym pionku na kasety :)

http://elektron.pol.lubli...able/linein.htm

Jakarti - Pią 06 Lis, 2009

Greg napisał/a:
Jak to gdzie? Tam gdzie bywa w C2'kach - na dywajsie od wycieraczek. :) Nie masz?


znalazlem kufa!!!!!!!!!! ahahahah
mam samochod pol roku i dopiero sie dowiedzialem gdzie jest volume przy kierownicy..

FAIL :D

Barejka - Pią 06 Lis, 2009

Jakarti, :rotfl: :rotfl:
TOXIC - Pią 06 Lis, 2009

Jakarti, :rotfl: :rotfl:


A tak nawiasem mam starego kaseciaka Tuner List od swojej reni, pomecze elektronika w swojej robocie zeby wysilil lepetyne i dorobił AUX In i Line OUT :) Jak sie sprawdzi dam znac i moze pare radyjek sie przerobi :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group