To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - Włam na konto poczty,facebooka!!!

dzik - Śro 09 Wrz, 2009

eM napisał/a:
OSkar, czy miales konto na wykopie? Bo z wykopu wlasnie wyplynela jakis czas temu cala baza z haslami userów


Ja jak pisze cos z obsluga hasel dla ludzi to trzymam je w MD5. Wg tego co pisza na wykopie ich baza tez miala hash na haslach.

M - Śro 09 Wrz, 2009

dzik napisał/a:
eM napisał/a:
OSkar, czy miales konto na wykopie? Bo z wykopu wlasnie wyplynela jakis czas temu cala baza z haslami userów


Ja jak pisze cos z obsluga hasel dla ludzi to trzymam je w MD5. Wg tego co pisza na wykopie ich baza tez miala hash na haslach.

No to nie bylo md5 ale inny algorytm, ale jesli hasla sa zlozone z prostych sekwencji to bez problemu je zlamiesz. Nikt o zdrowych zmysłach nie trzyma haseł w postaci otwartej.
Mimo tego ze mieli zhashowane hasla część z nich udało im sie odtworzyć.



dupa w md5:
Kod:
maciej@domek:~$ echo dupa | md5sum
4c4712a4141d261ec0ca8f9037950685  -


4c4712a4141d261ec0ca8f9037950685

a teraz prosze bardzo:
http://passcracking.com/index.php

dzik - Śro 09 Wrz, 2009

eM napisał/a:
No to nie bylo md5 ale inny algorytm, ale jesli hasla sa zlozone z prostych sekwencji to bez problemu je zlamiesz. Nikt o zdrowych zmysłach nie trzyma haseł w postaci otwartej.
Mimo tego ze mieli zhashowane hasla część z nich udało im sie odtworzyć.


Slownikowo owszem latwo, ale bez slownika np 12 znakow juz gorzej.
Te site trzyma chyba znane sobie sumy, toretycznie moze zlamac jako kolizje i haslo bedzie dzialac tylko tam gdzie md5 jest stosowane.

M - Śro 09 Wrz, 2009

Tak słownik.
Wiec wazne jest zeby nie korzystac z prostych hasel, jak zawsze zresztą.
Wystarczy prosta kombinacja alfanumeryczna i czesc.

dzik - Śro 09 Wrz, 2009

Narazie lamanie 10 cyfr hasla bez slownika przy wykorzystaniu GPU trwa prawie 100dni, kazdy znak 2x dluzej.
Michał - Śro 09 Wrz, 2009

ŁUKASZ
co o tym sądzisz ?? myslisz ze md5 jest dobre ? ja kiedyś haszowałem modułem ANDRZEJ 5K8, mimo ze starszy moduł ANDRZEJ-ROMAN 5K12 jest o wiele lepszy, szczególnie przez nifrokowalnosc aberracji kentońskich

M - Śro 09 Wrz, 2009

Łukasz mysle ze juz nawet sie nie wypowiada w temacie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jakarti - Nie 13 Wrz, 2009

tez to czytam i sobie mysle:

wtf? :D

ja trzymam hasla w notesie :)

saxorulez - Nie 13 Wrz, 2009

Michał,

Michał md5 jest spoko ale jak połączysz je szeregowo przez wzmacniacz quzi agonalny. Połączenie mostkowo kolankowe jest też skuteczne ale pod warunkiem ża masz system symbian hagenuk 12.3. Wczoraj zakładałem taki system w jednej z Ambasad (nie mogę powiedzieć jakiego to kraju ambasada poza skrótem USA) i przy próbie złamania haseł za pomocą zwykłego łomu poddały się po 101 dniach (czyli o jeden dzień lepiej niż u dzika), jak łamaliśmy hasła za pomocą kręcenia suta - złamały się po 98 dniach (bardzo dobry wynik) natomiast szybko złamay się po robieniu pokrzywki na ręku - pękły po 5 dniach.

Reasumując polecam zatem logować się na facebook przez portal www.redtube.com oraz www.xvideos.com - jest to najbezpieczniejsza metoda i zarazem najprzyjemniejsza.

Jak ktoś ma słabe łącze może próbować przez www.amateri.pl lub www.voyeurweb.com

anjas - Nie 13 Wrz, 2009

saxorulez napisał/a:
www.xvideos.com


ooo, tego nie znałem, dzięki!

Barejka - Nie 13 Wrz, 2009

anjas napisał/a:
saxorulez napisał/a:
www.xvideos.com


ooo, tego nie znałem, dzięki!

ja znalem, fajna strona, sa nawet chlopcy :]

M - Czw 17 Wrz, 2009

http://www.wielkopolska.p...=2805&Itemid=77
siema - Czw 17 Wrz, 2009

eM napisał/a:
http://www.wielkopolska.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2805&Itemid=77

Dwóch gimnazjalistów i licealista- gratki dla administratorów Wykopu za profesjonalizm.

Teksty z tej notki mnie rozwalają:
"Odzyskali także wszystkie skradzione kopie bazy danych" - chyba policja znowu skorzystała z usług jasnowidza, bo jakoś nie wyobrażam sobie w dobie internetu sposobu na określenie ile razy dany plik został skopiowany/przesłany

"Nie ma żadnych wiarygodnych informacji, że obecnie dane użytkowników są w jakikolwiek sposób zagrożone" - :rotfl: Ahaaa! To teraz osoby będące w posiadaniu wykradzionych danych najpierw podają wiarygodne informacje, że zamierzają je wykorzystać! No to użytkownicy wykopu mogą być spokojni, bo w tym przypadku takich informacji nie ma.

"Za [...] zakłócenie działania baz danych grozi kara do 3 lat więzienia." - chyba w zeszłym tygodniu sejm musiał coś uchwalić. Co za bzdury i to na stronie komendy policji. Nie istnieje taki przepis.


Całość pisał chyba dział PR wykopu mając w zamyśle odstraszenie reszty gimnazjalistów rozpoczynających właśnie rok szkolny.

M - Czw 17 Wrz, 2009

przeciez 15 latek moze zostac script kiddie , ba nawet Majk by mogl
wiec poszedl splojcik zanim zrobili patcha, teraz beda robic czesciej

bizon - Czw 17 Wrz, 2009

siema napisał/a:
Dwóch gimnazjalistów i licealista- gratki dla administratorów Wykopu za profesjonalizm.

zastanawiam sie, czy zdarzylo ci sie byc adminem czegokolwiek, ze tak bez chwili zastanowienia ferujesz wyroki....
w nastepnych akapitach sie z toba zgadzam, z wyjatkiem przedostatniego:
siema napisał/a:
"Za [...] zakłócenie działania baz danych grozi kara do 3 lat więzienia." - chyba w zeszłym tygodniu sejm musiał coś uchwalić. Co za bzdury i to na stronie komendy policji. Nie istnieje taki przepis.

art. 268a kodeksu karnego moze czytales?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group