To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - serwis VTSa w Warszawie?

Anonymous - Sob 20 Maj, 2006
Temat postu: serwis VTSa w Warszawie?
ten temat powinien być chyba w innym dziale, ale nie mam uprawnień do pisania o technice - czy coś w tym stylu :)

OK, kogo możecie polecić w kwestii serwisowania Saxo VTS w Warszawie? Byłem na ul. Geodetów (SAS) ale jakoś się nam nie ułożyła współpraca...

Zdaje się, że niejaki Adamant jest super mechanikiem, ale dzwoniłem do niego i ma full roboty.

Potrzebuję zrobić przednie zawieszenie, tylną belkę, sworzeń w drążku od biegów, poprawki mechaniczne typu wyrwane mocowanie od fotela.

Będę wdzięczny za pomoc!

Jakarti - Sob 20 Maj, 2006

no chlopaki to Ci poleca Adamanta.. pewnie bedziesz sie musial powolac na Saxorulza, i odczekac swoje w kolejce.. nic nie ma od reki :D chyba ze jestes Lukaszem :)
Loko - Sob 20 Maj, 2006

Przydał by sie taki Adamant oddział Kraków :D
saxorulez - Sob 20 Maj, 2006

zajme się tym.. napisz mi na PW co dokładnie chcesz mieć zrobione w aucie i wkręce Cię jakos do Adamanta :)

SAS - co to znaczy - Spierd*l auto sam ?????

Grzesiek VTS - Sob 20 Maj, 2006

dokladnie u nas(Krakowie) trzeba samemu sie bawic z Saxo :P
dzik - Sob 20 Maj, 2006

SAS to pomylka, znam ich bo przy grabowskim siedzieli.
A dzisiaj odebralem samochod od Adamanta i.... ten gosc ma monopol na moj samochod. Nie chce do innego.
W dodatku ma kompa ktory obsluguje moj wynalazek.
Jedz do niego, ale dopiero jak ja wszystko skoncze robic :D

Jakarti - Sob 20 Maj, 2006

moze i ja bym tam zajrzal :) ) dobry Adamant nie jest zly :)
k-mart - Sob 20 Maj, 2006

dzik napisał/a:
SAS to pomylka, znam ich bo przy grabowskim siedzieli.
A dzisiaj odebralem samochod od Adamanta i.... ten gosc ma monopol na moj samochod. Nie chce do innego.
W dodatku ma kompa ktory obsluguje moj wynalazek.
Jedz do niego, ale dopiero jak ja wszystko skoncze robic :D


A ktory oddales??? R5 czy clio???

dzik - Sob 20 Maj, 2006

Clio, na R5 kto inny ma monopol :D
To pierwszy mechanik ktory otwierajac maske nie powiedzial "o k***wa" a poprostu zdiagnozowal problem z zawieszeniem.

Dariano - Nie 21 Maj, 2006

Ja od samego poczatku wszystko robie w adamancie adam ogarnia temat tylko własnie jest klopot z terminami natłok pracy ma.
nox - Nie 21 Maj, 2006

Ludzie z Kraka to niech jadą to GT service w Skawinie :)
Loko - Nie 21 Maj, 2006

Podobn strasznie drogo w Gt jest. A pozatym to przydał by się właśnie taki spec od francuzów :d
Anonymous - Nie 21 Maj, 2006

GT service jest konkretny.dobre furki robia.i dobrze.co do cen to niemam pojecia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group