To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [M] Muzykant martin.h

fydi - Śro 28 Paź, 2009
Temat postu: [M] Muzykant martin.h
Wychodząc naprzeciw prośbom użytkowników tego forum, zakładam ten temat.
Martin.h masz teraz swój własny, jedyny, niepowtarzalny temat o muzyce! :D Możesz wrzucać tutaj ile chcesz i co chcesz! Hawk!

strick - Śro 28 Paź, 2009

o dobre, bedzie mniej dodawania do ignorowanych :D
mi - Czw 29 Paź, 2009

yeah, dzięki gajs!


Gotti - Czw 29 Paź, 2009

to tylko mi odpowiada taka muzyka?
Anonymous - Czw 29 Paź, 2009

Mi tez odpowiada martinowa muza
A tak wogole to co to za akcja przyp.ierdalania sie do martina??krzywde wam zrobił??

Michał - Czw 29 Paź, 2009

nie
ja czasami lubie odpalić muze martina i prz.ypi.erdo.lić pogo ze swoją dziewczyną, w dużym pokoju

M - Czw 29 Paź, 2009

ja tam do Martina nic nie mam i nie wiem o co chodzi, Martin sympatyczny chlopak.
Teledyskow w ogole nie ogladam bo nie ogladam.

saxorulez - Czw 29 Paź, 2009

rabarbar,

poprostu wszyscy już się boją że martin z teledyskami wyskoczy im z lodówki któregoś pięknego dnia w domu

fydi - Czw 29 Paź, 2009

łabałbał, hehe chyba mało rozumiesz :D Zmartin.h (w przeciwieństwie chyba do Ciebie) znamy się, więc to nie jest żadna "akcja przyp.ierdalania się" :rotfl:
martin.h to złoty chłopak, miły i piękny (nawet bardzo :love: ) Ten temat to żarcik, ale też zwrócenie uwagi mu, że ilość nie znaczy jakość :P

Poza tym co?! Dlaczego się "przypierdalasz"?! To martin.h nie może mieć własnego tematu o muzyce!!"Masz jakiś problem?" ;D :rotfl:

martin.h - Czw 29 Paź, 2009

fydi, dziękuję że tak troszczysz się o mnie, jesteś taki kochany :love: :*

Co do tematu to jeden miał już być, ale większość była na NIE.

Michał - Czw 29 Paź, 2009

jestem zdecydowanie na tak
mam ochotę spalić kota przy odpowiedniej muzie - nie szukam w dziale teledyski , od razu tu wchodze

martin.h - Czw 29 Paź, 2009

Michał napisał/a:
mam ochotę spalić kota przy odpowiedniej muzie


Jako obrońca zwierząt muszę zaprotestować ;D

PiTT - Czw 29 Paź, 2009

Michał napisał/a:
nie
ja czasami lubie odpalić muze martina i prz.ypi.erdo.lić pogo ze swoją dziewczyną, w dużym pokoju

jajebie hehehehe

Janusz - Czw 29 Paź, 2009

ja tez lubie rocka, niestety w pracy słuchać nie mogę ;p a w domu nie mam kompa wiec nie oglądam ;p ale fakt faktem jak ktoś nie słucha to dużo tego jest ;p

Rabarbar tak to juz jest z lobby Bart, Dżon i MI...... kółko wzajemnej adoracji które ciężko przeforsować pomimo czasami żałosnego poziomu wypowiedzi (nie dotyczy barta, ten reprezentuje wyższy poziom niż "żryj moje gówno"). Tak czy siak jak się uprą to masakra..... zawsze reszta podłapie :D

Anonymous - Czw 29 Paź, 2009

Janusz napisał/a:
...

gówno!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group