To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [M] Muzykant martin.h

martin.h - Wto 15 Sty, 2013

Z cyklu legendarne płyty rockowe :)

Choć w tym roku miną 44 lata od powstania tej płyty to jest tam tyle pomysłów, że spokojnie mógłby się pod tym podpisać współczesny zespół i nadal byłoby to awangardowe.
Jedna z lepszych płyt jakie kiedykolwiek się ukazały :)

<iframe width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/yjZDhPqdcdA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

martin.h - Sob 26 Sty, 2013

Byłem dziś na filmie Sugar Man i zakochałem się w tej muzyce. Człowiek, który nie osiągnął muzycznie nic w Stanach jest porównywalnym tekściarzem z Dylanem, a wokalnie go przerasta. Rasizm? Trudno mi to zrozumieć.

http://www.youtube.com/watch?v=Xw-BpTZAFRY

martin.h - Nie 31 Mar, 2013

Reaktywacja :)

Każdy pewnie zna w oryginale, tutaj w nie gorszym wykonaniu, a w dodatku jest wisienka na torcie, przepraszam 2 wisienki i jedna bułeczka :D


martin.h - Nie 07 Kwi, 2013

Trochę ostatnio zpopowiałem, ale akurat wpadł mi ten utwór w ucho, a jak zobaczyłem kto śpiewa to i w oko. Aczkolwiek jest to akurat wersja, która powstała dużo wcześniej niż pewnien DJ to zmiksował ;)


Bart - Nie 14 Kwi, 2013


martin.h - Wto 16 Kwi, 2013

10 czerwca powraca Beady Eye :jupi:

Już w pierwszym teledysku Liam zmiażdżył Noela, a i okładka jest mistrzowska :jupi:




Mucha - Wto 16 Kwi, 2013

martin.h napisał/a:
Reaktywacja :)

Każdy pewnie zna w oryginale, tutaj w nie gorszym wykonaniu, a w dodatku jest wisienka na torcie, przepraszam 2 wisienki i jedna bułeczka :D



"tutaj w nie gorszym wykonaniu" - chyba Ci sie cos pomyliło...

martin.h - Śro 17 Kwi, 2013

Mucha napisał/a:
martin.h napisał/a:
Reaktywacja :)

Każdy pewnie zna w oryginale, tutaj w nie gorszym wykonaniu, a w dodatku jest wisienka na torcie, przepraszam 2 wisienki i jedna bułeczka :D



"tutaj w nie gorszym wykonaniu" - chyba Ci sie cos pomyliło...


Chyba nie :D Wayne Coyne i Steven Drozd są niezłymi kwasiarzami i ta wersja jest na swój sposób dobra, mnie się podoba na równi z oryginałem, a przy okazji daje jakiś powiew świeżości temu utworowi :)

martin.h - Sob 20 Kwi, 2013

Wrzucam, w związku z reedycją, w pięknej różowej wersji. See Emily Play, ze świetnych czasów gdy tworzył Syd Barrett :)



Tylko 5000 kopii, jedna u mnie :)




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group