To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [Przepisy techniczne, załącznik J, homologacje ]

Jaco - Pon 10 Paź, 2011

:rotfl:
GeKo - Pon 10 Paź, 2011

ictus napisał/a:
a pamietacie puchar CC/SC jak jezdzili z tylnymi kanapami ?:)


Ja pamiętam jak Lancery miały klatki przechodzące na wylot przez kanapy, i dywaniki z przodu :D to były Nki a nie to co teraz.

Jacek - Wto 11 Paź, 2011

słyszałem już kilka ostrych wymian na BK że fura jest na 5 a nie na 2 osoby przerejestrowana. niestety 175 zł to kosztuje, tak jak normalna rejestracja.
qbus - Wto 11 Paź, 2011

tzn ze ma byc przerejstrowana czy nie? Przez 4 lata nie spotkalem sie nigdy z tym problem na BK.
Jacek - Wto 11 Paź, 2011

tak. ma być przerejestrowana na dwie osoby
Bart - Wto 11 Paź, 2011

ja mam furę na dwie osoby zarejestrowaną, chyba gdzieś wystartuję
speed555 - Wto 11 Paź, 2011

ictus napisał/a:
a pamietacie puchar CC/SC jak jezdzili z tylnymi kanapami ?:)


moj były szef startował w tym pucharze. na codzien odkrecal poprzeczke z tył klatki obok kanapy i dzeci wozil do przedszkola z tył:)))

CHRZANEK - Wto 11 Paź, 2011

speed555 napisał/a:
moj były szef startował w tym pucharze. na codzien odkrecal poprzeczke z tył klatki obok kanapy i dzeci wozil do przedszkola z tył


Jak sie nazywał ???

Paru gości z pucharu CCS znałem :)

speed555 - Wto 11 Paź, 2011

Kotarba
Anonymous - Nie 30 Paź, 2011

na ile lat jest homo w nowym fotelu??
iQ - Nie 30 Paź, 2011

5, jezeli dobrze pamietam
Jaco - Nie 30 Paź, 2011

6) [...]
Wszystkie fotele załogi muszą być homologowane przez FIA (norma 8855/1999 lub 8862/2009) i nie posiadać modyfikacji.
Dla foteli zgodnych z normą FIA 8855/1999, końcowy termin użycia wynosi 5 lat od daty produkcji, podanej na obowiązkowej etykiecie.
Dodatkowe przedłużenia ważności na 2 lata może być dokonane przez producenta i wtedy musi być wykazane dodatkową etykietą.
Dla foteli zgodnych z normą FIA 8862/2009, końcowy termin użycia wynosi 10 lat od daty produkcji.

:)

Mick - Nie 30 Paź, 2011

Widzę, że nowy mistrz nam rośnie :)

A tak naprawdę wystarczy mieć gdzieś na dysku załącznik J mówiący o bezpieczeństwie :)


A skoro o Jtce już tutaj mówimy, to poruszę taką oto kwestię:
Kask Sparco Pro z czerwoną homologacją BSI mający fabryczne klipsy do Hansa może być wykorzystywany do końca roku 2013 we wszystkich imprezach rangi FIA, czy się mylę?
Oczywiście od roku 2012 musi być również z kołnierzem, ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby go dalej używać, bo klipsy są :)

Bad-i - Nie 30 Paź, 2011

zgadza sie bo tak samo mam w moim MOMO
Mick - Nie 30 Paź, 2011

Bad-i napisał/a:
zgadza sie bo tak samo mam w moim MOMO


no :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group