To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [Książka] Co byście polecili na długie zimowe wieczory?

martin.h - Sob 28 Lis, 2009
Temat postu: [Książka] Co byście polecili na długie zimowe wieczory?
Myślę, że taki temat nam się przyda. Możnaby tutaj przedstawiać jakieś ciekawe, warte polecenia książki. Z chęcią bym coś teraz poczytał, a zabardzo nie wiem co. Interesuje mnie coś w stylu thriller/kryminał/dramat, ważne aby wciągało. Może ktoś czytał ostatnio coś wartego uwagi?
M - Sob 28 Lis, 2009

Polecam dwie książki:

George Orwell - 1984 - bardzo na czasie, w sumie dramat
Stephen Hawking - krótka historia czasu - w sumie też na czasie

kubas - Sob 28 Lis, 2009

Ludlum - wszystkie części Bourna

Wciągające takie na dwie/trzy noce, bardzo szybko się czyta - seria Harlana Cobena z Myronem Bolitarem w roli głównej :)

Bart - Sob 28 Lis, 2009

k-mart napisał/a:
"Prawo ulicy", Kamilbike


xD

Janusz - Sob 28 Lis, 2009

harlequin tez jest dobry... wszystkie części




tzn, ja nie czytałem, ale pamiętam ze moja mama czytała wiec coś w tym musi być ;p

Anonymous - Sob 28 Lis, 2009

Marek Krajewski-wszystko!!!
Ostatnio czytałem Pilipiuka "Czerwona zaraza",rewelka zbiór opowiadań,zresztą wszystko tego goscia mozna w ciemno polecic(choc to inny gatunek niz Ciebie interesujący)
Teraz jade "Piatą kobiete" Mankela-szwedzka klasyka kryminału
Ostatnio jest renesans kryminału,co bardzo mnie cieszy,wiele ciekawych rzeczy sie ukazuje i w dodatku mozna je kupic w dobrych cenach
aha,polecam jeszcze "Cień wiatru" Zafona-jest tam wszystkiego po trochu-krymi,thriler,romans,bardzo wciągające i ciekawe

bizon - Sob 28 Lis, 2009

mam krajewskiego "glowa minotaura" na biurku. zajme sie nia po trylogii o reynevanie sapkowskiego, ktora zreszta polecam, jak i inne ksiazki tegoz autora.
Bart - Sob 28 Lis, 2009

jeśli literatura nie ma być jakaś superambitna, ale ciekawa - mogę polecić cokolwiek Wiktora Suworowa - to były radziecki szpieg, który mieszka teraz na zachodzie. W swoich książkach bardzo interesująco opisuje jak wyglądał od środka sowiecki system.
Anonymous - Sob 28 Lis, 2009

"Głowa.." jest ostatnia z serii,i chyba jedna z najlepszych.z Sapkowskim zatrzymałem sie na "Wiedzminie",fajnie gosc pisze ,chyba bede musial odnowic znajomosc
martin.h - Sob 28 Lis, 2009

Dzięki Panowie, nie spodziewałem się takiego odzewu. Na pewno coś wybiorę.
Dawno nie czytałem porządnej książki, a jednak książka to książka.

bizon - Sob 28 Lis, 2009

suworowa czytalem "akwarium", polecam.
fydi - Sob 28 Lis, 2009



John Le Carre "z przejmującego zimna" całkiem fajna szpiegowska historia. można śmiało czytać

saxorulez - Sob 28 Lis, 2009

rabarbar,

zgadzam się Krajewski jest super - teraz ekranizują Eberhardta Mocka :D

Ja jeszcze polecam Mario Puzo (napisał Ojca Chrzesnego) warto zaliczyć jego inne ksiązki, zaczynając od "Mroczna Arena".

A jak ma być lajtowo to ja lubię Tony'ego Parsonsa - napisał książkę "Mężczyzna i Chłopiec "

A na szybko i ambitnie to wszystko od Erica Emanuela Schmidta

PGmaster - Sob 28 Lis, 2009

Saga Zmierzch Stephenie Meyer :P
Naprawde szybko sie czyta :)

Marek23 - Nie 29 Lis, 2009

saxorulez napisał/a:
Mario Puzo

Też mi siada... Mi nawet przypadł do gustu Milan Kundera,ale ciężko się go czyta.

Poza tym polecam książki naszych forumowiczów:
"Rally driving na wygnaniu" Marcin Kolasa
"Zdrowa podłoga, a sztuka karate" Marek Włodarski
"Bumar dla początkujących" Michał Stępniak
" Postawiony czy opuszczony, kołnierzyki w koszulkach polo" Marcin Mrożek



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group