To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Rally Sprint po ulicach Będzina

Marek23 - Nie 28 Maj, 2006
Temat postu: Rally Sprint po ulicach Będzina
Jak w tytule. Miałem życiówkę. Wygrałem klasę i byłem najszybszym fwd na imprezie, wyjmując np. civica rajdowego 180 koni ze szperą (i dobrym kierowcą), wściekłą corsę gsi z scyzzor rally team, 2 clio sporty i jeszcze wiele innych... W generalce byłem 4 przegrywając z evo 5 rs, dłubaną imprezą gt i 340 konnym sti( 1,5 s straty). Ogólnie w połowie zawodów spadł deszcz i sti wygrało ze mną ostatni przejazd. Szkoda, ale z drugiej strony jaram się na maksa, bo tak dobrze jeszcze mi się nie jeździło. Pozdro
Jakarti - Nie 28 Maj, 2006

:564: Twoje zdrowie i dalszych sukcesow ;)
strick - Nie 28 Maj, 2006

Gratulacje! Jestem pod wrażeniem! :one:
Loko - Nie 28 Maj, 2006

Jezus maria, ale szalejesz. Pięknie pojechane i mam nadzieje ze zaliczysz wiecej tak udanych startów. Gratuluje
Dariano - Nie 28 Maj, 2006

Gratulacje!! za uzyskany wynik :564:
Loko - Nie 28 Maj, 2006

Pewnie szczególnie cieszy Cię, że wkońcu objechałeś corsiane z kielc, bo z tego co widziałem to na poprzednich eliminacjach było z nią cieżko :) Mam nadzieje ze nastepnym razem też ją objedziesz i znów 1 miejsce w klasie.
Marek23 - Nie 28 Maj, 2006

Loko, bardzo słuszna uwaga... Corsa z Kielc jest strasznie szybka, wóz cichociemny, ale widać, że tam nic seryjnego nie ma. Do tego kierowca jest mistrzem jazdy na czas, szczególnie hamowania ma opanowane do perfekcji. Żeby z nim wygrać, trzeba jechać super szybko i bez błędów, więc zobaczymy jak to w przyszłości będzie...
strick - Nie 28 Maj, 2006

Żeby było tak dajej! A nawet jeszcze lepiej!
Peter - Nie 28 Maj, 2006

kurcze Marek gratulacje!! gdzie sie nie pojawi zawsze wszystko wygra :P trzymam kciuki za nastepne zawody!
Anonymous - Pon 29 Maj, 2006

I to jest coś ! :one: Super. Wielkie gratulacje. Imponujące.
106 - Pon 29 Maj, 2006

brawoo'

trasa byla dokladnie taka sama jak prolog zamkowego
czy jakos ja zmodyfikowano?

Marek23 - Wto 30 Maj, 2006

106 napisał/a:
brawoo'

trasa byla dokladnie taka sama jak prolog zamkowego
czy jakos ja zmodyfikowano?


Nie wiem jak dokładnie wyglądał prolog na zamkowym, wiem, że teraz było po tych samych ulicach. Wydaje mi się jednak, że w paru miejscach postawiono extra szykany, żeby nie było za szybko. Ale i tak przed mostkiem miałem 130, więc wolno nie było.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group