To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Www.hothatch.org - [Art] Łukasz Borak Past masters vol. 3-Daihatsu Charade Gtti

Michał - Pią 30 Kwi, 2010

odpisałem, ale skasowałem
nie chce aby vłodziu ZNOWU sie na forum obraził, i ZNOWU oświadczył że robi sobie przerwe
:D

PieQt - Pią 30 Kwi, 2010

wiecie co, kiedyś niejaki Anjas zajmował się gazetą o dość duźym nakładzie, poza tym brałem udział w pracach kolegium redaktorskiego w mega eksperckim czasopiśmie (od spraw formalnych byłem, bo z chiny nie kumałem o czym Ci ludzie gadają), i gadki na temat polemiki nad artykułem wyglądają inaczej, niź w tym wątku, ale do rzeczy

mam następujące uwagi - rozmowa w tym wątku to nic innego jak pyskówka uderzająca bezpośrednio w poszczególne osoby - a słyszał ktoś o polemice, takiej opartej na merytorycznych aspektach?

Kamil jeśli się nie zgadzasz, to napisz polemiczny artykuł, prześlij go - jeśli będzie dobrze napisany i merytoryczny, może zostanie zamieszczony - tak to się załatwia. Myślę, że może to przyczynić się do rozwoju portalu.

Tak samo jak Bonczek chce napisać o CRX

Łukasz jako autor artykułu zasługuje na otrzymanie merytorycznego, polemicznego artykułu, a nie obrażanie go na forum. Kamil zasługuje na wypowiedzenie się, ale niech to zrobi w formie artykułu/notatki - konkretnej polemiki. Wtedy będziemy mogli porównać to co autorzy mają na mysli.

co do Joli, to argument niezły, ale ten artykuł dotyczył PAST MASTERS, to tak jakby Jola dawała dupy w okopach podczas pierwszej wojny światowej, a teraz nikt nie moźe sprawdzić jak to z nią było, bo nawet ekschumować się jej nie da. A wersje gtti jeżdzące teraz mogą mieć niewiele wspólnego z nowymi egzemplarzami.

to sa prywatne opinie autora, zaczerpnięte z własnego doświadczenia, informacje podane w poście nie były konsultowane z osobami zarządzającymi portalem hothatch.org

GeKo - Sob 01 Maj, 2010

PieQt, MISTRZ Jola i Agriii 100% z powyższym
Bonczek - Sob 01 Maj, 2010

PieQt napisał/a:
Tak samo jak Bonczek chce napisać o CRX


Wersja robocza już poszła do saxo, uzupełnię w zdjęcia, lekkie poprawki i mam nadzieję, że przejdzie ;) nie lubię być gołosłowny.

A co do Joli i PAST MASTERS, liczę na kogoś kto poznał te auta jako dziewice ;) ktokolwiek?

Dariano - Sob 01 Maj, 2010

Prawdziwych dziewic już niema :D
kubas - Sob 01 Maj, 2010

Dariano napisał/a:
Prawdziwych dziewic już niema


A jakie to są nieprawdziwe dziewice ? :D ;D

martin.h - Sob 01 Maj, 2010

Ja się do końca z PieQt'em nie zgadzam.
Nie wiem jak to wygląda od stron prawnych, ale gdyby się okazało, że Performance Car było jedyną gazetą (nikt więcej tym autem by nie jeździł), która testowała GTti, to artykuł Łukasza możnaby po części uznać za plagiat (?).
Co do polemiki, to owszem można polemizować, ale akurat nie o właściwościach jezdnych, bo tylko Kamil jeździł tym autem, więc mógłby polemizować ze samym sobą (?).
Po trzecie Jola i dawanie dupy w okopach, ja rozumię, że o pewnych samochodach ciężko coś pisać, bo jest problem z dostępnością i o ile można pisać o historii czy danych technicznych, to uważam, że mimo wszystko przy opisywaniu właściwości jezdnych należałoby się powołać na kogoś zaznajomionego z tematem.
I jeszcze jedno, moje wypowiedzi wcale nie są atakiem na Łukasza.

PS: Żeby nie było postaram się w najbliższym czasie napisać coś swojego abyście mogli ocenić.

M - Sob 01 Maj, 2010

Wielka energia tkwi w naszym narodzie, wielka.
anjas - Sob 01 Maj, 2010

martin.h napisał/a:
ale gdyby się okazało, że Performance Car było jedyną gazetą (nikt więcej tym autem by nie jeździł), która testowała GTti, to artykuł Łukasza możnaby po części uznać za plagiat (?).


xD

tym samym dla mnie temat się skończył...

...chyba, że pojawią się nowe, sensacyjne fakty...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group